Opinie o M.P. Projekt Milewscy sp.j. w Owczarnia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie M.P. Projekt Milewscy sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie M.P. Projekt Milewscy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.P. Projekt Milewscy sp.j. w Owczarnia

Lokator Nowy wpis

Omijajcie tego dewelopera szerokim łukiem. Żałuję, że kupiłem od niego nieruchomość. Taniocha i partanina. Nie stosuje izolacji między sąsiadami co pogarsza komfort mieszkania. Słychać nawet kichnięcie sąsiada. Mieszkania akustyczne zbudowane z najtańszych materiałów. (usunięte przez administratora)

Łucja Nowy wpis
@Lokator

A to przed kupnem nieruchomości nie miałeś możliwości zweryfikować warunków tego miejsca?

Cezary Nowy wpis
@Lokator

Zdecydowanie się nie zgadzam. Deweloper bardzo rzetelny i z indywidualnym podejściem do klienta. Kontakt w porządku a z indywidualnych ustaleń wywiązał się jak należy. Zdecydowanie polecam. Domy z dobrych materiałów co nie zawsze można spotkać u konkurencji.

Barnaba Nowy wpis
@Cezary

Niestety przedmówca ma sporo racji jeśli chodzi o akustykę i wręcz lekką bezmyślność dewelopera jeśli chodzi o brak dylatacji między sąsiadami - też mam taki lokal więc wiem co mówię. Słychać totalnie wszystko - najdrobniejsze "szmery". Najśmieszniejsze jest to, że deweloper totalnie nie wyciąga z tego wniosków i dalej stawia budynki identycznie (a zrobienie porządnej dylatacji to nie są kosmiczne koszty...) Poza tym jakość wydaje się dobra tylko na początku - z biegiem czasu okazuje się, że cały dom koszmarnie pęka i to nie są jakieś lekkie rysy tylko szerokie na kilka mm pęknięcia w wielu miejscach, których przybywa i które się powiększają.

BRAWO

POD STOŁEM CZY WSZYSTKO NA KONTO?... JEDNO KONKRETNE PYTANIE.. PROSZĘ O PARĘ ZDAŃ NA TEMAT PRACY!!,

Vbb
@BRAWO

Nikt nie napisz bo bedzie pozniej prawnikami staszyl

Confiable

Oczekiwanie na jakąkolwiek odpowiedź ze strony dewelopera M.P. Projekt Milewscy sp.j. przez ponad 2 tygodnie. Brak reakcji na próby kontaktu. Deweloper M.P. Projekt Milewscy sp.j. jest zdecydowanie nie warty polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o M.P. Projekt Milewscy sp.j. - Owczarnia

• Jak się pracuje w M.P. Projekt Milewscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy M.P. Projekt Milewscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M.P. Projekt Milewscy sp.j.
  • Książenicka 102
    05-807 Owczarnia

M.P. Projekt Milewscy sp.j.