Opinie o Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Dzierżoniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Dzierżoniów

Czy w Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce występują paczki/bony świąteczne?

@PRACOWNIK

No i super, co roku jest stała? Można spytać ile?

Pracownica

Najlepsza liderka Kaja <3 dzięki niej człowiek chce przychodzić do pracy, w jej zespole jest najlepsza atmosfera ! Współpraca z nią to czysta przyjemność!

Zuzanna Nowy wpis

Cześć, kiedyś w internecie była dostępna oferta dla samego inżyniera produkcji. czy to jeszcze w ogóle aktualne? strona www podana w zakładce z kontaktem nie działa i nie wiem jak to sprawdzić. Nie ma zbyt dużych rotacji?

Czym w Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jeśli faktycznie tak jest, że niektórym pracy się mimo wszystko odechciewa to co jest powodem, że jednak pracownicy się zatrudniają? Staż pracy jest dłuższy? Ze dwa lata temu pisali o premiach oraz dodatkach. W tym bieżącym ile mogą wynosić?

Pracownica Nowy wpis

Dodatki maja takie żeby jak najmniej dać i jeszcze bardziej zniechęcać pracowników do tej firmy. Ludzie pracują w niej po kilka lat tylko dlatego ze jest jedna zmiana i nie jest bardzo ciężko fizycznie.

A liderów ilu tak w sumie może być? Ile jest zespołów? Zaczęło mnie to zastanawiać po tej niedawnej opinii od jednej z Pracownic. Czy do zespołu można podejść nieco bardziej wybiórczo? Jak się w jednym nie odnajdziesz to przeniosą na prośbę?

Pracownica

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno

Interesuje mnie praca w szwalni ale opinie o atmosferze są trochę zniechęcające. Ktoś wspominal o liderach. To oni wprowadzają nerwową atmosferę? Pracownicy między sobą się tutaj dogadują?

B.

Nie.

Artur
@B.

A jakiekolwiek inne bonusy wchodzą w grę? Czy sama podstawa i nic więcej?

@Artur

Dla pracowników produkcyjnych premie za jakość i wydajność. Noworoczna premia także była.

Emilia
@pracownik

No to super. A te premie za jakość i wydajność to takie realne aby je zdobyć? Czy trzeba się bardzo mocno napracować?

@Emilia

Realne- na premię pracuje cały zespół. Jest też premia frekwencyjna i dodatek za pracę na zmiany.

Krystyna
@pracownik

Dużo macie tego wszystkiego :D A czy jakieś benefity pozapłacowe również są?

@Krystyna

Nie

Iza
@pracownik

A na czym w tej firmie polega premia frekwencyjna i ile można za to dostać?

@Iza

Frekwencyjna jest za frekwencję czyli obecnośc- 200zł brutto miesięcznie. Za wydajnośc 250 a za 2 zmianę 400zł

Martyna

Chyba żartujesz!

Jacek
@pracownik

400 zł za 2 zmianę - zawsze coś. W jakich godzinach odbywa się ta druga zmiana?

HR
@Jacek

13:55 do 21:55

@Martyna

Czemu miał żartować? To nawet czekolady samej pod choinkę nikt nie dostał?

PRACOWNIK
@Ewelina

Była premia świąteczna dla wszystkich pracowników.

Xxx

Dają zniżkę na melisę:)

@PRACOWNIK

No i super, co roku jest stała? Można spytać ile?

Gwiazda Północy.

Witam. Mam pytanie do NORMALNYCH pracowników,opinie hejterek mnie nie interesują. Ile zarabia miesięcznie szwaczka na chwilę obecną?

x
@Gwiazda Północy.

Zarobisz pare zlotych wiecej niz minimalna pracujac w chorej atmosferze. Kierownictwo traktuje pracownikow jakby nie isnieli ani dzien dobry ani usmiechu. Rok temu kiedy zwolnili (wczesniej obiecujac ze tego nie zrobią) wiecej niz pol zakladu- potem sami odeszli wszyscy normalni ludzie. Nikomu nie polecam.

@Gwiazda Północy.

Tyle ile masz na umowie plus nadgodziny i soboty jesli sa

Krystyna

A często się zdarza praca w soboty?

Lol
@Krystyna

Od kad jest ukraina na szwalni nie ma sobot i nadgodzin oraz premi i szef ma to w nosie .

@Lol

A wobec tego jak jest obecnie? Dalej sobót brak? Odkąd konkretnie takie warunki zostały wprowadzone? I nawet jeśli Ukr jest to czy coś z góry złego, że to podkreślasz? Większość może normalnie się dogadać? I jak z ich przyrostem, jeszcze więcej się zatrudniło od publikacji tez opinii?

joł
@Ewelina

Ukraina nie ma nic do tego, ze nie ma premii - na wydajność premiowaną pracuje cały zakład i nie można tak dyskryminować. Chcą tutaj przyjść do pracy, bo taka jest potrzeba zakładu, to są zatrudniani. Polskich szwaczek nie pociąga taka praca, zawód tez nie jest jakiś pociągający, więc firma zwróciła się do firmy zewnętrznej, a że oni mają do dyspozycji tylko szwaczki i szwaczy z Ukrainy to inna kwestia. To że sobót nie ma, to dla firmy dobrze - oznacza to, ze wyrabia się zgodnie z założonym planem. Sytuacja pozytywna dla firmy i każdy szef będzie do tego dążył. Jak jest przeciążenie, to się przychodzi na nadgodziny, a nie bo pracownik tak chce.

(usunięte przez administratora) strata czasu i nerwów, wszystkie negatywne komentarze są jak najbardziej prawdziwe i na miejscu. Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

Dominika

I absolutnie wszystkiego doświadczyłeś z tych komentarzy negatywnych czy masz swój powód, dla którego tak odradzasz tę pracę tam? Ciekawa jestem, czy w ogóle tam pracujesz jeszcze?

@Dominika

Ona już nie pracuje????

Pracownica

Mogła byś powiedzieć ile pracowałaś w firmie? I dlaczego twoja współpraca z Franklin Products Polska została zakończona?

Wednesday
@Pracownica

Mogę :-) generalnie samych obowiązków można się z czasem nauczyć na spokojnie, tylko wiadomo nie każdy uczy się w jednakowym tempie, klejenie pianek nie jest jakimś uciążliwym stanowiskiem, klej nie jest toksyczny więc ok. ALE! Ta atmosfera, brak wsparcia przy wdrążeniu, bardzo nieprzyjemne wręcz ordynarne i negatywne nastawienie bezpośrednich przełożonych czyt. Liderów to masakra. Brak wsparcia i jasnych instrukcji na stanowiskach pracy, nawet instrukcji bhp nie uświadczysz na stanowisku, mimo że klej nie jest toksyczny to mimo to powinni wam przedstawić kartę substancji co jest wymogiem, ogromny nacisk psychiczny i presja z innymi współpracownikami się nie dogadasz, nawet jak widzą że nie możesz sobie dać z czymś rady to nikt ci nie pomoże tylko po prostu uprzejmie na ciebie doniosą. Zastępca lidera chyba pomyliła sobie funkcje strażnika więzienia z zastępca lidera o nic się nie dało jej doprosić pozatym kłamstwo i obłuda na pierwszym miejscu aby tylko na kogoś winę zwalić i umyć się od odpowiedzialności, na stanowiska pracy wołają "CELE" więc już samo takie nazewnictwo jest jasnym sygnałem do tego jak się ludzi tam traktuje. Bardzo Toksyczna atmosfera przez bardzo duże T! I wręcz momentami (usunięte przez administratora) Psychicznie można się wykończyć.

Iza

Mogłabyś/mógłbyś na swoim jakimś konkretnym przykładzie opowiedzieć dlaczego nie polecasz? Ma to związek z atmosferą, finansami? Dużo można myśleć bez podania przykładów.

Optymista
@Wednesday

Zgadzam się w 100 procentach,jedna wielka masakra. Praca jako praca jest nawet ok,ale atmosfera straszna,że aż się udusić można. Nie polecam nikomu,komu zależy na zdrowiu psychicznym.

Jak się pracuje z ludźmi z Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Okropnie:)fałsz,obłuda. Zresztą wystarczy się przyjąć i na własne oczy zobaczyć co to za (usunięte przez administratora)

@Ania

Skoro taka opinia to wgl warto iść i sprawdzać? Rozwiniesz troszkę jak to wszystko wygląda?

Ta firma to jedna wielka pomyłka a liderzy potrafią tylko mobbing tworzyć nic więcej. Kleje chemiczne szkodliwe, pracownice chodzą z krwią w nosie przez podrażnienia od kleju, brak klimatyzacji na hali w upały jest ponad 38 stopni do tego stare i zepsute wiatraki, o wymianę filtrów trzeba się prosić. Szef i liderzy nie interesują się pracownikami, tylko i wyłącznie wydajność się liczy. A to ze ludzi mdleją od upałów jest na boku. Lider spoufala się tylko ze starymi pracownikami i tylko z ich zdaniem się liczy, oni mogą stać i rozmawiać oraz „podjadać cukiereczki” a jak nowy pracownik chociaż na minutę stanie żeby odetchnąć to odrazu jest zwracana uwaga. Dodam tez ze w tej firmie kultura jest na poziomie podwórkowym, starsze kobiety w wieku 40/50 lat nie potrafią się kulturalnie wysłowić tylko same ku…, wstyd jeden wielki. Nie polecam chyba ze chcecie później leczyć się psychologicznie. Bo starsze pracownice jak i liderzy wykończą was. Dobrze jakby pan Dyrektor wkoncu zarobił z tym porządek i poszukał gdzie leży problem

Dorcia

Praca ogólnie spoko, mogłoby byc troszeczkę ciszej- ale nie ma tragedii.

Polecam :)

Jestem ciekawa, czy chamstwa uczy się jeden od drugiego,czy to już mają we krwi. Nie można dowiedzieć się niczego z biura nawet poprzez e-mail, bo szanowna Pani I...a po prostu blokuje odbiorcę:) co za bur....l

HR

Telefon do biura 746670640 od godz. 7:00 do 14:30

Odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam!!! Praca sama w sobie nie jest zła ani monotonna. Problem w firmie jest taki,że dostaniesz wypowiedzenie jak stajesz się dla nich niewygodna. Nie chodzi wcale o to,ze z jakichś powodów trzeba było wziąć urlop na żądanie, czy l4 kiedy naprawdę człowiek źle się czuł. Problemem jest fakt,że nie możesz powiedzieć głośno prawdy na temat traktowania(poniżania) przez liderki czy osoby które pracują tam dłużej i są pupilkami liderek. Sporo jest dziewczyn które były gotowe pójść do szefa,żeby powiedzieć jak są traktowane,ale się po prostu boją jego reakcji i tego,że stracą pracę i jak widać na moim przykładzie jest to niestety prawdą!Szef nie zrobił kompletnie nic,jego słowa, że jest przeciwny dyskryminacji mija się z prawdą. Jedno wiem na pewno!Nie bez powodu na olx non stop szukają do pracy bo nie mają ludzi,nie mają i nie będę mieć zgranej ekipy dopóki nie zmieni się "szef" oraz cudowne liderki.Firma która ma ogarniętego szefa,ma ogarnięta ekipę nie szuka na okrągło nowych ludzi do pracy,bo Ci którzy są godnie traktowani i szanowani z uśmiechem na twarzy idą do pracy i trzymają się tej pracy przez ponad 20 lat,a firma nie ma potrzeby szukać nowych pracowników,skoro ma zgrany zespół,tyle w temacie.Szkoda zdrowia psychicznego jak i fizycznego...nie polecam tego (usunięte przez administratora)

@Ania

Niestety ci co liżą (usunięte przez administratora) tym oto "szefostwu"Nigdy nie zgodzą się z Twoja opinią...ja jestem zaaaaa!Dramat dramatem pogania:/

@Ania

Widac, że nie wiele w życiu pracowałaś i nie wiele wiesz. Nie ma firmy produkcyjnej bez rotacji.

@pracownik

Haha dobre!Jest rotacja i rotacja,a ile w życiu przepracowałam to nie Twój interes,jesteś jedna z pupilkow tej pożal się Boże bandzie:)Na szczęście stać mnie na więcej, jak tylko klejenie pianek,nie wspomnę o rozmowie kwalifikacyjnej gdzie trzeba 2 pianki di siebie skleić to tzw test czy się ktoś nadaje Haha większej głupoty na oczy nie widziałam.

Dorota

Spoko praca, wolne weekendy i praktycznie każdy długi weekend mamy wolny. Polecam

@Dorota

Poczekaj jak Ci przedłużą umowę, to szybko zmienisz zdanie:) na razie chcesz żeby głównie szef i jego "prawe ręce "mieli o Tobie dobre zdanie tylko, że oni wszyscy mają w (usunięte przez administratora) Twoje zdanie,nawet jak masz racje to w tej firmie jej nie masz:)Powodzenia:)

Anka@

Komediodramat w tym oto zakładzie:/

Xxxx
@Anka@

To prawda:(praca ogólnie ok,ale atmosfera jest paskudna.

Jakie są mocne strony pracodawcy Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Dorcia

Mobbing to jest najmocniejsza strona tej firmy!Nie masz prawa powiedzieć co myślisz i czujesz,bo z miejsca dostajesz wypowiedzenie. Tam trzeba tylko przytakiwać,za głośno nie możesz się śmiać bo nie wyrabiasz normy i jedna drugiej (z wyjatkami)tyłek obrabiają. Do toalety również nie możesz pójść spokojnie,bo na plecach czujesz oddech liderki która "dyskretnie"kontroluje czy faktycznie załatwiasz swoje potrzeby fizjologiczne czy może rozmawiasz przez telefon lub palisz papierosa!Nie robią kompletnie nic żeby zmotywować pracownika do pracy,a od atmosfery jaka panuje trzeba uważać, żeby się nie udusić!!!

Katarzyna
@Dorcia

Mobbing to bardzo poważnie oskarżenie!!! Przeczytaj definicje tego słowa a później mów coś na ten temat. Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i coś takiego mnie nie spotkało. Może gdybyś przywiązała większą chęć do pracy to dalej byś pracowała. Nie można wymagać jak samemu się nic nie daje od siebie.

@Katarzyna

Nie wiem o czym piszesz?!I wiem z jakiego powodu tam nie pracuje!Z pewnością nie wchodzę w (usunięte przez administratora) liderką i całej reszcie tej pożal się Boże bandzie tak jak Ty !!!Poza tym jesteś jedną z nich która fałszywie się patrzy i głupio z kogoś naśmiewa,nie wspomnę o ekspresowej reakcji jaką jest donos z udziałem twojej osoby. Na Ciebie również trzeba uważać Kasiu i to nie są moje słowa????Pozdrawiam

Katarzyna
@Dorcia

Z całym szacunkiem ale mam wrażenie że masz że sobą jakiś problem wszędzie widzisz tylko spiski, nienawiść i wyzysk. Wszyscy są źli tylko nie Ty. A jeśli masz mi coś do powiedzenia to wiesz gdzie pracuję. Takie rozmowy wolę przeprowadzać osobiście. I uważaj na oskarżenia które wypisujesz bo jest na to rozwiązanie prawne.

@Katarzyna

Proszę czytać ze zrozumieniem!Nie jestem jedyna osobą która ma takie samo zdanie na temat tego....Katarzyno

@Katarzyna

Niestety to co pisze @Dorcia jest prawdą,sama miałam okazję się przekonać na własnej skórze w moim przypadku to nawet mój wygląd był krytykowany co nie było przyjemne i takich ludzi jest naprawdę sporo tylko każda widzi że właściciel firmy nic z tym nie robi to nie chodzą do niego z obawy przed konsekwencjami zresztą można spojrzeć wyżej i spojrzeć na opinie sprzed 2 lat I niczym się nie różnią od obecnych.Dla chcących się tam zatrudnić "Jeśli nie jesteś samobójcą, to szukaj innego zakładu pracy, bo tam się tylko garba i depresji dorobisz"Przykre to,ale prawdziwe.

Honorata
@Dorcia

A czy coś się stanie jak się nie wyrobi tej normy ? Ciężko jest wyrobić ?

Anka

Sytuacja w firmie wygląda tak, że jeśli ktoś chce pracowac i jest zaangażowany to będzie mu tu dobrze. Niestety zawsze znajdą się osoby, które skaczą z pracy do pracy jak z kwiatka na kwiatek, bo wszędzie im źle. Są też takie które zatrudniają się tylko po to, żeby iśc na zwolnienie i posiedziec w domu za pieniądze pracodawcy i ZUS. I to są właśnie autorzy większości negatywnych opinii. Podpiszcie się imieniem i nazwiskiem i pochwalcie jak chodziliście do pracy.

Martyna
@Anka

Dopóki liżesz dupe pseudo liderką to jesteś zaje...a ale skoro tak lubisz to powodzenia:)

Zainteresowana

Witam Są przyjęcia do pracy czy coś się poprawiło w tym nowym roku co doorganizacji pracy itp.bo te wpisy to trochę odstraszają Czy dostanę jakąś wiarygodną odpowiedź, dziękuję.

@Zainteresowana

Przyjęcia są i będą non stop, bo co chwilę ktoś rezygnuje,nie ma i nie będzie stałej i nie wspomnę zgranej ekipy, na pewno nie w tym zakładzie.

Ile jest zmian w Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

1 zmiana i brak rekrutacji na tą chwilę.

Dorcia

Nie ma jak blokowanie lub usuwanie niewygodnych dla Was opinii...śmiech na sali :)

PRACOWNIK
@Dorcia

Poczytaj regulamin, firma nie ma możliwości blokowania opinii- robi to administrator strony jeśli opinia zawiera niedozwolone słowa lub uderza bezpośrednio w konkretne osoby. @Dorcia- może po prostu przestań wylewac swój jad publicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Franklin Products Sp. z o.o. Oddział w Polsce
2.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Strefowa 19
    58-200 Dzierżoniów