Opinie o WBL Węgrzyn sp.j. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WBL Węgrzyn sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w WBL Węgrzyn sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBL Węgrzyn sp.j. w Olsztyn

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w WBL Węgrzyn sp.j.?

Habior Nowy wpis

Czy ktoś orientuje się gdzie teraz ma budowę ten Pan??

Wbl teraz ma budowę na Kortowie prawochenskiego2 Tam szukajcie tego złodzieja ...nie płaci ludziom wyłącza telefon i tyle go widza synek taki jak tatuś (usunięte przez administratora) ...ciekawe co zrobią jak się Kortowo dowie jak zniszczyli ich budynek pokradli kable itd który ma być zaraz oddany albo sprawdza źle wykonane prace styropian w ścianie w oknach zaszpachlowany aby nie było widać nadproża zamiast metalowe to betonowe i szybko zatynkowane i wiele innych pieniędzy nabrał a ludziom nie płaci !!!! Jak to czytasz złodzieju oddaj pracownikom pieniądze albo będziesz miał wizytę z Kortowa za to że wyłudziłes pieniądze i zniszczyłes materiał wbl to ojciec i syn (usunięte przez administratora) i jego żona Beata cała trójka banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Hemenegild Nowy wpis

Pracownicy dzien zaczynają od wypicia i tak ciągnął cały dzień a na koniec potrafią wyrwać ze ściany kable i na złom,już nie jedno tam się działo.

Brałeś udział w rekrutacji do WBL Węgrzyn sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Podwykonawca

Firma WBL to przykład najgorszej firmy jaka znam. W Olsztynie i okolicach jest mnóstwo firm którym nie zapłacił, komornicy pukaja na każda kolejną budowę i ściągają z wynagrodzeń, razem z żona są mili i uprzejmi a w istocie to zwykli (usunięte przez administratora) jak można nazwac kogoś kto nie płaci za wykonaną usługę i nie odbiera telefonu. Szok, jak tacy jak oni moga wstawac i chodzic po ulicach- ot jak gdyby nigdy nic. jakość robót jest fatalna, zawsze pełno niedoróbek, jak wyjdzie na odbiorze "to sie poprawi". jakiś czas temu właściciel miał problemy alkoholowe, myślę że nadal to alkoholik tylko w pracy jest trzeźwy. ostrzegam potencjalnych podwykonawców że nawet dobra umowa nie daje gwarancji zapłaty no chyba że ktoś lubi chodzic po sądach, jeszcze gorzej jak masz do odzyskania drobne kwoty 4-5 tyś, iść do sądu??

@Podwykonawca

W pełni zgadzam się z negatywną opinią na temat firmy WBL Na tym portalu może i są pozytywne opinie na ich temat przedstawiające pracowników jako pijaków, partaczy, nierobów. Są to opinie mało prawdziwe i wg. mnie pisane przez osoby podstawione. Z pośród kilkunastu pracowników z którymi zetknąłem się na przestrzeni kilku miesięcy nie znam ani jednej osoby. której nie są winni zarobionych pieniędzy(często są to kwoty od kilkuset do kilku tysięcy złotych). Większość ludzi zatrudniają ,,na czarno" , obiecują jakąś umowę.Mają znajomości w urzędach i przez to czują się bezkarni Przez 30 lat pracy zawodowej nigdy nie spotkałem się z tak nieuczciwymi ludźmi. Bardzo dziwię się, że wciąż mają jakieś budowy i pracowników , którzy chcą dla nich pracować w wolontariacie

pracuje tam i dostaje co tydzien pieniadze prawda jest taka ze przychodzi jeden z drugim pijak chla w pracy co dziennie nic nie robi i jeszcze pieniadze chce nikt nie placi za chlanie taka prawda psuja robote material wszyscy ktorzy robia dobra robote u wegrzyna dostaja pieniadze na czas tyle.

@pracownik

To ci pijący nie powinni od razu zostać oddelegowani? Po co przychodzą?

@pracownik

W tej firmie to kierowca aby trzeźwy i to też nie zawsze

Zofia

No gdyby to prawda była to raczej wypadałoby coś z tym zrobić, no nie?

Czy jest możliwość pracy w WBL Węgrzyn sp.j. na część etatu?

Beata

Wszystko możesz najlepiej w wolontariat

@Beata

No chyba takie totalnie wszystko to nie. ;p A z tym bankrutem co pisałaś to tak na serio?

Beata

Firma bankrut biedaki

Marian

(usunięte przez administratora)przez trzy tygodnie spał tam jeden z jego pracowników bez gorących posiłków a jak było mu zimno to spał na wełnie albo podkładał styropian pod plecy tak Węgrzyn dba o pracowników teraz budowę ma w szpitalu na ul. jagielońskiej w Olsztynie po prawej stronie przy bramie wjazdowej pozdrawiam wszystkich poszkodowanych przez tego (usunięte przez administratora) .

@Marian

Tak to jest prawda że spał na budowie

Magdalena

Ale dlaczego tam ktoś spał? Chciał tam spać czy o co to chodziło? Dlaczego?

Mirek
@Magdalena

Ponieważ był bezdomny i mało miał płacone

@Mirek

Nie no aż tak? No nie przesadzajmy, że z powodu pracy tutaj miałby mieć takie warunki życiowe. Ale jeśli to prawda to szef o tym w końcu wiedział czy nie?

APJ2000

Nie wypłaca umówionej kwoty w przeciągu kilku dni, przeztrzegam wykonawców!!!!! Nie współpracować z tym Panem

Właściciel z początku sprawiał dobre wrażenie, ale w przeciągu kilku miesięcy było coraz gorzej- często brakowało jakiegoś materiału do pracy, harmonogram prac bezładny, !duża roszada pracowników, często trzeba było upominać się o swoje zarobione pieniądze( mnie jest winien kilka tysięcy złotych, innym pracownikom ,którzy od niego ostatnio odeszli też jest coś winien). Firma balansuje na krawędzi prawa. Jeżeli nie chcecie mieć problemów, to omijajcie te firmę szerokim łukiem !!!!!

Zofia

aż kilka tysięcy? To jak długo Ty tu pracowałeś, że tyle się zaległości nazbierało? Walczysz o zwrot?

(usunięte przez administratora) Na początku wszystko pięknie i ładnie do wykonania roboty, potem cisza, zaś po upomnieniu się o pieniądze groźby. Tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz prowadzenia działalności.

Robot
@ja

Następny rozczarowany, tylko cały czas się ogłasza, może ktoś wreszcie zareaguje.

Czy w WBL Węgrzyn sp.j. są szkolenia zewnętrzne?

Robot

Na Marsie

Czy WBL Węgrzyn sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Rozczarowny

Śmiech nawet socjalu nie ma uu

Wolontariusz

Jeśli ktoś chce pracować jako wolontariusz to śmiało można iść do pracy :) Ja pytanie czemu nie dostałeś w terminie całości wynagrodzenia dostaniesz odpowiedź że firma ma problemy i potrzebna jest rezerwa finansowa robiona z Twojej wypłaty . A później wielkie zdziwienie jak Po kolejnej prośbie o swoje zaległe wynagrodzenie nie poszło się do innej pracy . Nie polecam

Judyta

Czy to prawda , że firma jest zadłużona ?

gość
@Judyta

Tak, to prawda, nie pracować z nimi ani u nich

Mino
@gość

To wcale nie prawda skąd takie informacje?jak ktoś nie umie pracować weźmie tygodniówkę i tydzień go nie ma co może oczekiwać

@gość a w związku z zadłużeniem problemy z wypłatami są?

Maro

Pracuje u nich z przerwami od 2 lat. Nie zdarzyły się się jakiekolwiek problemy z wypłatami ( płacą tygodniówki ). O innych zaległościach nie wiem . Roboty mają stale i to nie małe . Ale co ja tam wiem, wiadomo, że nie zadowolony będzie szkalował a zadowolony zajmie się sobą .

Mino

Jak ktoś nie umie pracować to za co komuś płacić

gość

Potwierdzam opinie poprzedników,Firma WBL Węgrzyn sp.j. Olsztyn jest zadłużona, wynajmuje lokale dla pracowników, przez miesiąc płaci, potem właścicielka ściemnia, że mąż w szpitalu jak wyjdzie zapłaci, zwlekają, tydzień, dwa aż do miesiąca, deklarując, że zapłacą, po czym zbierają się nie, odbierają telefonów, przypadkiem z innego telefonu odbiorą, dalej twierdząc, że zapłacą, lokal Firmy zamknięty, kartka z nazwą firmy w oknie i skrzynka na listy, jednym słowem właścicielka razem z mężem przekręcają ludzi, nie polecam, i proszę pilnować się bo bo każdy jeden dzień zwłoki to stracone pieniądze.

Obecnie coś dzieje się w firmie WBL Węgrzyn sp.j. w mieście Olsztyn? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne informacje odnośnie WBL Węgrzyn sp.j., napiszcie co u nich słychać!

Jeśli kogoś interesuje wolontariat , to spoko, koleś na początku płaci a po dwóch tygodniach ściemnia że niby w tygodniu się rozliczy, generalnie robi tak że po czterech miesiącach jesteś miesiąc do tyłu i tych pieniędzy już nie odzyskasz, zmienia adresy , i firma nie jest na niego, nie polecam, zwykły (usunięte przez administratora)

Gosc 2

Nie prowadzi firmy na siebie. często zmnienia adres firmy bo wszędze go wyrzucają bo niepłaci za lokale (usunięte przez administratora) nie polecam!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o WBL Węgrzyn sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w WBL Węgrzyn sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy WBL Węgrzyn sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WBL Węgrzyn sp.j.?

WBL Węgrzyn sp.j.
  • Marka Kotańskiego 4 lok. BUDYNEK B1