Opinie o Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. w Miastko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. w Miastko

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ania
Klient

KONTAKT 571 231 183. Mnie pomógł Pan Dawid. Dzwońcie:))

Grażyna Nowy wpis

Poważnie? Bo jeśli to prawda to czy nie powinno się tego zgłosić? Czemu robią to kosztem tej firmy?

ALERT RCB Nowy wpis
@Grażyna

te zj..ane komentarze typu "Proszę o kontakt w/s niezapłaconych faktur 5 3 I I 22 2 99" piszą ludzie z lenarta typu nastoletnia kasia a nawet cywilki nie potrafią sprzedać i jasno się wyrazić podczas rozmowy, ośmieszają całą windykacje nie polecam

Grażyna Nowy wpis
@ALERT RCB

Ale jaja serio? Ale to masz problem tu z tą firmą i chciałeś, żeby Ci pomogli czy skąd o tym wiesz?

Kancelaria Nowy wpis

Proszę o kontakt w celu odzyskania należności 69O OO9 574

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. na stanowisko Sprzedawczyni? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Jak się pracuje z ludźmi z Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Energetyczny
(132 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Adam

Proszę o kontakt w/s niezapłaconych faktur 5 3 I I 22 2 99

Co jaki czas w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

Kancelaria

Szanowni Państwo prowadzimy sprawy o odzyskanie należności za Fv 530 390 935

Czy pracownicy w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. dogadują się między sobą?

Tośka

Firma Artus zalega mi z płatnością za usługę transportową już miesiąc .Brak kontaktu. Nie odbierają telefonów , nie odpisują na maile. Jeśli wam też nie zapłacili to dajcie znać .Trzeba coś zrobić ,żeby ostrzec innych

Marzena
@Tośka

Coś udało się osiągnąć?. Nam też nie zapłacili

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 603 244 912

poszkodowana
@Tomasz

status pracownik? i pomoże odzyskać należności? jakiś konflikt interesów tu widzę... dziwne jak dla mnie.... czy zwykle przeoczenie w odhaczeniu statusu...?

JOANNA HINC

UWAGA NIE PŁĄCĄ, JOANNA HINC SIE BAWI ZA WASZE PIENIĄDZE (usunięte przez administratora)

Radek

Czy ktoś słyszał o ewentualnej pracy w firmie? Jak atmosfera i zarobki?

SLAWO
 Problem

UWAGO NA FIRMĘ - NIE PŁACA ZA TRANSPORT - W ODPOWIEDZI TEL. SŁYSZE ZE IM PŁACA Z OPÓŹNIENIEM TO ONI TAK SAMO MUSZĄ ROBIĆ , WIDAĆ NIE MAJĄ CO ROBIĆ I BIORĄ FRACHTY OD FIRM KTÓRE NIE PŁACA ., A PÓŹNIEJ PROBLEMY - TYLKO DLACZEGO MY MAMY PONOSIĆ KONSEKWENCJE , SZKODA SŁÓW - UNIKAĆ JAK TYLKO MOŻECIE TAKICH FIRM SPEDYCYJNYCH.

Problem
@SLAWO

zgadza się, jeszcze opryskliwość Pani Hinc przechodzi wszelkie normy !

Przewoźnik

Uwaga na tą firmę!!!!!!!!!!!!! Nie płacą !!!!!!!!!!!!! Brak kontaktu

ANDRZEJ

PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ. OSZUSTWO. NIE PŁACĄ FAKTUR ZA ZLECONE USŁUGI TRANSPORTOWE.

Masz jakieś aktualne informacje o firmie Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. w mieście Miastko? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. - Miastko

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Liczba opinii klientów firmy Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j., to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Podlaska 30
    77-200 Miastko
  • NIP: 8421770900 REGON: 222050865 KRS: 0000497128

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.