Opinie o Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. w Miastko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. w Miastko

Administrator Nowy wpis

Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Asystent biura. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Olka Nowy wpis

Co tam się dzieje tak naprawdę? Wszyscy piszą o długach, a firma istnieje jakby nigdy nic. Fakt, że szukała spedytorów do (usunięte przez administratora) 2016 roku, ale np. w zeszłym roku wymieniała w rejestrze jedną ze wspólniczek na pana o takim samym nazwisku. Pracowaliście tutaj, że odzyskujecie tę kasę?

Transportowiec Nowy wpis

O ja! kasa dziś na koncieeeeeeeeee! Jeah polecam 7 k wróciło

Ania Nowy wpis

u nas również ;))

Grażyna

Poważnie? Bo jeśli to prawda to czy nie powinno się tego zgłosić? Czemu robią to kosztem tej firmy?

Grażyna

Ale jaja serio? Ale to masz problem tu z tą firmą i chciałeś, żeby Ci pomogli czy skąd o tym wiesz?

Olga

Ja polecam profesjonalna te kancelarię a ten komentarz zrobił Pan z konkurencji Ta kancelaria to kancelaria która nie pobiera opłat z góry

Izabela
@Olga

Czyli rozumiem, że rozliczenie za usługi wykonywane przez kancelarię są pobierane po zakończeniu sprawy?

Klient
@Izabela

Prawdziwa windykacja nigdy się nie ogłasza na takich stronach. Komentarze umieszczają sami typu " nam pomogli itd "-wszystko to nie prawda a ludzie dalej się nabierają na te brednie. Nie polecam dzwonić pod jakikolwiek numer który się ogłasza

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka administracyjna biura w firmie Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu

@Kancelaria

Bardzo polecam żadnych opłat Z góry Mi odzyskali

Kancelaria

Pomogę odzyskać należności 720 802 005 proszę o kontakt

Wpłacicie im z góry 1500 albo 2000 i będą mówić że złoża wam doniesienie a potem mają w (usunięte przez administratora) bo nic nie zrobią Ludzie są skrzywdzeni przez nich ja miałem to samo A zanim dalen sprawę to wudzwaniali do mnie czy daje czy nie a jak nie udało się to wymuszali na mnie kasę dla ich mecenasa z góry druga pulę wpalcic

Każdy wie że ten numer to nie żaden Dawid tylko deputo i każdy mądry wie że to piszą oni między sobą Ludzie nie dajcie nie nabrac oni są oszustami

JB_TRANS

Ania, dzięki za ten kontakt! Nie dość, że zleciłem Artusa, to pozostałe nasze tematy. 3 z 5 już odzyskane, dwie w toku! Polecam polecammm!!!

WIKATRANS

2 miechy 1300 Euro wróciło:))

Grażyna

Serio? Jak długo to zajęło i ile kosztowało?

PAWEŁ
@Grażyna

Cześć. Zalezy jaką masz kwotę. Zadzwoń podpytaj czy się nadaje

zerknijcie że gdzie indziej to ten numer należy do jakiegoś MATEUSA hahaha pisza se sami jak chca uwazajcie

Grażyna

Kolejni oszuści? Czy ktoś jeszcze na tym świecie jest uczciwy? :/ To lepiej żeby nikt tego numeru lepiej nie wybrał skoro tak stwierdzasz

Miłosz

Można dzwonić. Bardzo sympatyczny Pan, na nic nie naciska. Rzeczowe rozmowy. Chcesz-działasz, nie chcesz-trudno droga wolna. Nikt Was do niczego nie zmusza. Ja polecam kontakt

Bartek

Ale super! Udało się odzyskać 600 euro. Polecam!

Anna Popiwczak

Dobra nie ma na co czekać. Zlecam sprawę bo jak się wszyscy rzucą to nie będzie z czego zbierać...

Honorata
@Bartek

A długo zajęło odzyskanie pieniędzy?

@Honorata

u mnie 2 miesiące :))

@Paweł

A to szybko a jakie koszty

@Grażyna

Oj to wszystko zalezy od tego ile masz do odzyskania.

Małgorzata

Idą pomyślnie? Ktoś odnośnie tej firmy już odzyskał dzięki państwu pieniądze?

KANCELARIA
@Małgorzata

zapraszam do kontaktu

@KANCELARIA

Jak nazywa się wasza kancelaria? Nie jest to przypadkiem zwykła reklama mająca na celu ciągnąć osoby, które podobno zostały poszkodowane przez tą firmę?

Arkadiusz

Nam też nie zapłacili najpierw sprawiali pozory normalnej firmy i dostawaliśmy swoje, ale jak doszło do większego deala to zaczęli nas zbywać po terminie faktury, że zapłacą, że to tylko chwilowe opóźnienie aż kontakt się urwał. Poszliśmy do sądu, dostaliśmy nakaz zapłaty, ale człowiek z którym podjęliśmy później współpracę odradził komornika bo wcześniej sprawy ich innych kontrahentów nie zakończyły się dobrze. Więc podjęliśmy z nim współpracę i sprawa trafiła do prokuratury w której prowadzili już sprawy przeciwko nim i okazało się, że nie jesteśmy jedynymi poszkodowanymi. Okazało się, że nagle znaleźli nasze pieniądze i stopniowo zaczęli oddawać nawet po dwóch miesiącach chcieli ugody. Pieniądze wróciły w całości na nasze konto. Numer do Pana który nam pomógł to 503,313,318. Wiemy, że dalej prowadzi sprawy innych poszkodowanych.

Leszek

Faktury 140 dni po terminie. Brak kontaktu. (usunięte przez administratora)

Bronisław
@Leszek

To bardzo długo. A czemu nie ma kontaktu? Firma zawiesiła działalność, czy co? Pracownicy zostali zwolnieni czy po prostu nie odbierają telefonów dlatego nie możesz się skontaktować?

Aleksandra

Macie informacje czy firma jest niewypłacalna tylko wobec klientów czy i pracowników?

Tośka

Firma Artus zalega mi z płatnością za usługę transportową już miesiąc .Brak kontaktu. Nie odbierają telefonów , nie odpisują na maile. Jeśli wam też nie zapłacili to dajcie znać .Trzeba coś zrobić ,żeby ostrzec innych

Marzena
@Tośka

Coś udało się osiągnąć?. Nam też nie zapłacili

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 603 244 912

poszkodowana
@Tomasz

status pracownik? i pomoże odzyskać należności? jakiś konflikt interesów tu widzę... dziwne jak dla mnie.... czy zwykle przeoczenie w odhaczeniu statusu...?

poszkodowana

NIE PŁACĄ I CZUJĄ SIĘ BEZKARNI - SPRAWA W SĄDZIE !!!!! Bezczelność pani Hinc jest niewiarygodna.... UNIKAĆ!!!

JOANNA HINC

UWAGA NIE PŁĄCĄ, JOANNA HINC SIE BAWI ZA WASZE PIENIĄDZE (usunięte przez administratora)

Radek

Czy ktoś słyszał o ewentualnej pracy w firmie? Jak atmosfera i zarobki?

SLAWO

UWAGO NA FIRMĘ - NIE PŁACA ZA TRANSPORT - W ODPOWIEDZI TEL. SŁYSZE ZE IM PŁACA Z OPÓŹNIENIEM TO ONI TAK SAMO MUSZĄ ROBIĆ , WIDAĆ NIE MAJĄ CO ROBIĆ I BIORĄ FRACHTY OD FIRM KTÓRE NIE PŁACA ., A PÓŹNIEJ PROBLEMY - TYLKO DLACZEGO MY MAMY PONOSIĆ KONSEKWENCJE , SZKODA SŁÓW - UNIKAĆ JAK TYLKO MOŻECIE TAKICH FIRM SPEDYCYJNYCH.

@SLAWO

zgadza się, jeszcze opryskliwość Pani Hinc przechodzi wszelkie normy !

Przewoźnik

Uwaga na tą firmę!!!!!!!!!!!!! Nie płacą !!!!!!!!!!!!! Brak kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. - Miastko

• Jak się pracuje w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.?

Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.
  • Podlaska 30
    77-200 Miastko
  • NIP: 8421770900 REGON: 222050865 KRS: 0000497128

Artus Spedycja Jaworski Hinc sp.j.