Opinie o Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j. w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j. w Marki

Administrator Nowy wpis

Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j. poszukuje kandydatów na stanowisko elektronik. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Oring

Niewielka firma do 16 osób (celowo żeby dodatków socjalnych nie wypłacali). Warunki pracy bardzo słabe, brudno, bałagan na biurkach. Atmosfera koleżeńska fatalna jeden na drugiego donosi do szefostwa (jeśli się spóźniłeś 5 minut wszyscy o tym wiedzą).Stare komputery z systemem W98. Budynki i wnętrze dawny PRL.

ZEPWN Nowy wpis
@Oring

Szanowny Panie, Przestrzenie wspólne oraz biura są regularnie sprzątane przez personel sprzątający, a utrzymanie porządku na stanowisku pracy należy do pracownika. Żaden z naszych obecnych pracowników nie zgłasza problemu z czystością, więc może po prostu Pan ma problem z utrzymaniem porządku w miejscu pracy. Jeśli chodzi zaś o świadczenia socjalne, to wypłacać je muszą firmy zatrudniające od 50 pracowników, a nie 16. Liczba naszych pracowników nie jest i nigdy nie będzie uzależniona od przymusu utworzenia zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Na atmosferę również nie dostajemy skarg, więc bardzo nas dziwi pańskie stanowisko. Budynki oraz wnętrze firmy, które raczył Pan określić mianem "dawnego PRLu" to po prostu normalna przestrzeń biurowa, remontowana co parę lat. Komputery w naszej firmie są wymieniane co kilka lat i posiadają system operacyjny Windows 10. Z poważaniem Zarząd ZEPWN

Marcin S. Nowy wpis

Pracuje bo muszę, szukam lepszej pracy bo mnie (usunięte przez administratora) te baby co przejęły firmę po rodzicach. Nie potrafią zarządzać firma, jeszcze 2 lata i zniknie z rynku...

ZEPWN Nowy wpis
@Marcin S.

Szanowny Panie, Przede wszystkim prosimy o nieużywanie obraźliwych określeń i pomówień, które godzą w dobre imię spółki oraz jej zarządu. Podszywanie się pod naszego pracownika jest nie tylko świadectwem braku honoru i godności, ale również czynem karalnym (190a § 2 KK). Firma prężnie działa od 1986 roku i zapewniamy Pana, że nadal będziemy najlepszym polskim producentem czujników siły i momentu. Większość naszych PRAWDZIWYCH pracowników jest z nami od początku założenia firmy. Czy jest to dowód na dobre warunki pracy? Na to pytanie może Pan sobie odpowiedzieć sam. Wzywamy do usunięcia tej obraźliwej i godzącej w dobre imię spółki oraz jej zarządu "opinii". Z poważaniem, Zarząd ZEPWN

Zostaw merytoryczną opinię o Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j. - Marki

• Jak się pracuje w Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j.?

Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kołłątaja 8
    05-270 Marki

Zepwn J.Czerwiński i Wspólnicy-sp.j.