Stowarzyszenie Edukacja Drogą Do Sukcesu

NIP: 9930659086 REGON: 363174078 KRS: 0000590072

Stowarzyszenie Edukacja Drogą Do Sukcesu

Opinie o Stowarzyszenie Edukacja Drogą Do Sukcesu

Filtruj opinie po kryteriach:

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Stowarzyszenie Edukacja Drogą Do Sukcesu w mieście Piotrkowice Wielkie? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Edukacja Drogą Do Sukcesu - Piotrkowice Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Edukacja Drogą Do Sukcesu

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.