Stowarzyszenie Stop Dla Uzależnień

Adres: Kościerska 11I, 83-300 Kartuzy

NIP: 5892034033 REGON: 220197133 KRS: 0000250596

Stowarzyszenie Stop Dla Uzależnień

Opinie o Stowarzyszenie Stop Dla Uzależnień

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne info, ponieważ wątek o warunkach w firmie Stowarzyszenie Stop Dla Uzależnień w mieście Kartuzy nie ma żadnej opinii.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Stop Dla Uzależnień - Kartuzy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Stop Dla Uzależnień