Opinie o Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j. w Słopnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j. w Słopnice

Ponoć w 2021 roku fizjoterapeuta zarabiał tutaj od 20 do 30 zł za godzinę w zależności od umowy ( takie informacje znalazłem w jednej z opinii). Wiecie jakie stawki godzinowe oferują teraz? Może ktoś posiada informacje na temat preferowanej formy zatrudnienia przez ośrodek.

jaga Nowy wpis

Od dnia 1 czerwca 2018 roku, zgodnie z zapisami ustawy o zawodzie fizjoterapeuty żadna osoba nie może pracować, prowadzić działalności gospodarczej lub zostać zatrudniona jako fizjoterapeuta nie widniejąc w Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów.Proszę sprawdzać fizjoterapeutów z Gor-Med Kaim sp.j. - Słopnice wystarczy spytać fizjoterapeuta o numer Krajowa Izba Fizjoterapeutów - KIF jak nie posiada takiego numeru to proszę nie wpuszczać do domu bo to według prawa nie jest żaden Fizjoterapeuta.Jeżeli potwierdza się moje przypuszczenia że w tej firmie pracują takie osoby to składam zawiadomienie do organów ścigania.

O.n. Nowy wpis
@jaga

A na jakiej podstawie twierdzisz że taki przypadek miał miejsce ?

Mariola987

szkoda czasu na tę Ośrodek w tym ośrodku wykorzystuje się pracowników za ochłapy bo jak można nazwać inaczej jak za wizytę domowe Gor-Med Kaim sp.j. płaci fizjoterapeutom po 30 zł za godzinę jak są na umowę zlecenie albo na pół etatu.Natomiast Fizjoterapeutom zatrudnionym na cały etat za wizyty domowe płaci za godzinę po 20 i 25 zł na dzień dzisiejszy to nie są żadne pieniądze na kasie w Biedronce można więcej zarobić.Dla uzupełnienia dodam że każdy fizjoterapeuta który wykonuje wizyty domowe eksploatuje swój prywatny samochód i kupuje za własne pieniądze paliwo.Na pewno się zastanawiacie ile NFZ płaci Gor-Med Kaim sp.j. za godzinę fizjoterapeuty? Z tego co ja się orientuje to od 130 do 150 zł czyli biznes jest na takich wizytach ale ne dla wykorzystywanych fizjoterapeutów tylko dla Gor-Med Kaim sp.j.W Polsce w innych Ośrodkach najczęściej innych powiatach albo większych miastach płacą za takie wizyty od 50 do 90 zł ale powiat Limanowski należy do jednego z bardziej Katolickich a z doświadczenia wiem że nikt tak dobrze nie potrafi wykorzystać drugiej osoby jak człowiek mieniący się katolikiem.Pracy w tej firmie nie polecam chyba że ktoś lubi być wykorzystywany za najniższą krajowa to proszę bardzo.

Pacjent Nowy wpis
@Mariola987

Wcześniej fizjoterapeuta dostawał za wizytę 10-15 zł. Plus paliwo.

Co można dobrego, ale również, co złego można napisać o pracy w tym Górczańskim Ośrodku Medycznym Gor Med? Dziwi mnie, że w sieci na ich temat tak naprawdę nie można znaleźć żadnych merytorycznych informacji stąd też mój wpis, aby móc pobudzić nieco Was do dyskusji, gdyż wątek na pewno odwiedzają osoby, które rozważają tam pracę. Liczę, że znajdzie się ktoś chętny do pomocy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j. - Słopnice

• Jak się pracuje w Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j.
  • 1055
    34-615 Słopnice
  • NIP: 7372202005 REGON: 122706777 KRS: 0000438538

Gorczański Ośrodek Medyczny Gor-Med Kaim sp.j.