Opinie o Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie w Wołomin

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie poszukiwała osoby na stanowisko Kierownik działu. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Karol Nowy wpis

Wielu wspaniałych ludzi odeszło lub zostało doprowadzonych do odejścia przez obecnego dyrektora, który pozwala sobie na wulgarne zachowania wobec prcacowników młodzi lekarze kończąc specjalizacje, nie zostają w szpitalu na stałe dyrektor ma plecy w starostwie, jest nie usuwalny pomimo degradacji osobowej szpitala- odeszli wybitni wieloletni ordynatorzy, odeszli wartościowi lekarze tylko przez jego zachowanie stawki od czasu do czasu idą w górę jak się im pali bo nie ma komu robić

Opinia Nowy wpis

Mialam ostatnio wizytę z synkiem pani doktor (usunięte przez administratora) podejście do dzieci i ogolem fach do dzieci super. Ale jeśli chodzi o dorosłych totalna porażka kobieta ma wskazania do operacji ale zostaje wypisana do domu po dwóch kroplówkach. A dlaczego doktor powiedzial że tutaj nie operują i tekst lekarza "myślała pani ze przyjedzie się położy na stole operacyjnym" ludzie mniejcie troche szacunku do starszy matce tez tak mówisz? Jesli nie lubisz tej pracy to się zwolnij nik ci (usunięte przez administratora) nie każe pracować! Albo pracuj ale pomóż ludziom i normalne mniej podejście do człowieka! Moja noga więcej nie powstanie w waszym szpitalu i rodzinie jak i znajomym omijajcie ten szpital dużym łukiem! Lekaza nie wpisuje bo to nie potrzebne ale jeśli wie co zrobil źle to pewnie wie ze o niego chodzi!

Danuta Nowy wpis
@Opinia

Te wspomniane wskazania do operacji to kto ostatecznie wydał, no chyba że to tylko osobista sugestia? Tutaj generalnie jako takiego ostrego dyżuru to nie ma czy jednak jest?

Karol

Nie polecam pracodawcy w chwili obecnej Płace minimalne, złe warunki socjalne, natłok obowiązków, niedobory kadry medycznej, konflikty wewnętrzne z dyrekcją obecna dyrekcja szpitala nie ma żadnego szacunku do pracowników, często obraża, mobbinguje, stosuje pomówienia wszyscy pracownicy szpitala czekają na zmianę dyrekcji

Autentyk
@Karol

Wyj.... resztę szrotu z Radzymina ... Pracowałem tam ponad 12 lat i takiego (usunięte przez administratora).nigdzie nie ma..ale zacząć od urzędu Sz.P.R. Zatrudniają w S.O R. ludzi upośledzonych organicznie,lub alkoholików.jezeli ktoś jest indywidualistą ma swoje zdanie..to się go żuca na inny oddział by nie mógł brudzić.. szkoda słów Żenada...podchodzi pod wiocha pl. Placa minimalna to za dużo,dla niektórych z nie pełnym podstawowym.

luk
@Autentyk

Co masz na myśli pisząc resztę szrotu... Bo przyznam wydaje się to przedmiotowe i mocno obraźliwe Czyżbyś tak niską kulturę osobistą prezentował To może między innymi dzięki tobie tak to wygląda ?

Nm
@Autentyk

Potwierdzam oni na sor zatrudniają buraczewska z tyłu szpitali wyleciała na pysk a tu dobroczyńcy ja przyjęli ona nie ma żadnej pozytywnej opinii na znany lekarz radzę omijać szerokim łukiem jak ona jest na dyżurze jak chcesz żyć a jeśli już to czytaj dokładni opinie i ulotki o lekach które przepisuje jak niechcesz być kaleką to nawet nie ociera się o weterynarię

Danuta
@Nm

A skąd wiesz, że z tylu wyleciała? Tylko po tych opiniach co ludzie w necie wypisują czy to potwierdzone info z pierwszej ręki z tym?

Grażyna
@Nm

A dlaczego radzisz omijać szerokim łukiem? Coś

Pacjent
@Grażyna

Ani pracować tu ani (usunięte przez administratora) leczyć bo prędzej umrzesz. Trzeba na policję dzwonić by interweniowała bo nie ma dobrej opieki. Powinna być tu jaka zrobiona kontrola bo to co się na SOR wyprawia to przekracza ludzkie pojęcie.

Danuta
@Pacjent

Ale policja to chyba nie jest od tego typu zagadnień akurat? Bo jak oni mogliby niby na cokolwiek tutaj wpłynąć?

No
@Karol

Do telewizji na wywiadzik go podac.

Ooo
@Danuta

Wpływają wpływają, są sytuacje że karetka odmawia przyjazdu i do nich się dzwoni i pomagają bo nie każdy ma 500zl (usunięte przez administratora) na prywatną. Tu się tak łamie prawa w tym kraju że szkoda słów.

Zdenerwowana
@Karol

Jak można było pozwolić na odejść z naszego szpitala takiej sławy jakim był dr Przemysław Ciesielski .Dr sobie poradzi jest znany w całej Polsce i zagranicą tu chodzi o pacjentów , musimy szukać ,czekać na wizyty długo poniewaź dr operuje nawet w Anglii . Czyż dyrekcji nie zależało mieć takiej złotej rączki w swoim szpitalu od skomplikowanych przypadków . Może lepiej zmienić dyrektora , Radzymin już odżył po zmianie zmianie dyrektora a Wołomin pada moźe odpowiedni , odpowiedzialni ludzie zastanowią się , żeby zrobić coś dla szpitala , dla pacjentów ponieważ obecny dyrektor nie interesuje się personelem i chorymi

Czy kandydat na stanowisko Referent / Referentka w dziale zamówień publicznych w firmie Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie - Wołomin

• Jak się pracuje w Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie?

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
  • Gdyńska 1/3