Opinie o 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A. w Milejów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A. w Milejów

MLhr

Wyzysk ludzi, wypłaty trwają kilka dobrych dni, kierowniczka po żal się boże, zatrudniane są osoby z rodziny i są traktowane inaczej niż inni pracownicy, pracownicy na stawiani są przeciwko sobie. Na sklepach panuja dziwne zasady, trzeba się porządnie na zapieprzać a i tak chcą ukrywać z wypłat. Nie polecam pracodawcy głównie pracy w sklepach w Hrubieszowie ul. Ludna, Prosta oraz Pl. Staszica, omijajcie szerokim łukiem.

Paulina

Mówisz? Właśnie zastanawiało mnie tamto stwierdzenie, że wypłaty trwają po kilka dni, jak należy to rozumieć? Z czego to wynika i jak je dzielili kiedyś? do dziś takie coś występuje?

Luna

Praca w tej sortowni odzieży bardzo słaba. Zero perspektyw, zero rozwoju. Bardzo zła atmosfera pracy. Kierownictwo narusza prawa pracownika. Obuwie czyszczone rozpuszczalnikiem nitro i klejone klejem typu kropelka. Smród nie do zniesienia. Płaca marna. Złe traktowanie pracownika. (usunięte przez administratora). Nie wiem jak wygląda praca na sklepach od nich ale praca na sortowni to porażka. Szefostwo ludzi ma za nic. Najlepiej żeby jedna kobieta pracowała za 3. Szczerze nie polecam. Chyba że ktoś lubi wchodzić komuś w (usunięte przez administratora) takie osoby są tam cenione. Pozdrowienia

Wika Nowy wpis

Czemu praca została uznana za dziwną i toksyczną? A raczej miejsce, w którym się ją wykonuje? Niektórzy właśnie z parę miesięcy temu firmę polecali, więc mnie to zastanawia. Słuchajcie a co z premiami? kiedyś pisali, że były wypłacane a teraz ze nie. od stanowiska to zależy czy po prostu warunki się zmieniają?

Jak zjedziesz po komentarzach to jest opinia z czerwca zeszłego roku i ktoś kto pracował przez 5 lat deklaruje, że premie otrzymywał. Czy możliwe, że od stażu pracy zależy, że się dziwisz?

Czy w 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie pozdrawiam Nowy wpis

Dziwne, toksyczne miejsce. Praca dla zdesperowanych ludzi za najniższą krajową. Nie polecam

MLhr

Paulina

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
Deins

A jak teraz wygląda sytuacja z wypłatami... dalej na raty i przeciąganie wyplat calosciowych

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A.?

Stasiek

A są jakieś benefity poza wypłatą? Premie, opieka medyczna, wczasy?

Luna

Lhr123

Polecam firmę 3-R Recycling, pracowałam w Hrubieszowie 5 lat i jak najbardziej polecam. Kierowniczka jest w porzadku, uważam, że jeśli pracownik jest zaangażowany i pracowity to jak najbardziej w tej pracy się odnajdzie. Pensje są wypłacane co miesiąc wraz z premiami, nigdy nie bylo z tym zadnych problemów. @Pracodawca

Hrubieszowianka
@Lhr123

Ja również mogę polecić tę firmę. Mi się tu bardzo dobrze pracowało i zawsze dobrze będę wspominać.:⁠-⁠) A pracować trzeba tak jak i wszędzie. Jeśli ktoś leniwy to w każdej pracy mu będzie źle B⁠-⁠)

Jakie są warunki zatrudnienia w 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A.?

Lhrr

Umowa zlecenie najniższa płaca a narobić się trzeba za 3

Adihr

Nie polecam kierownictwo łamie prawo pracowników, nie szanuje ich, nastawia jednych przeciwko drugim, tworzy plotki na temat pracowników, ocenia bezpodstawnie, zatrudniani są tylko osoby z rodziny albo bliscy znajomi, siedzenie po godzinach pracy a nie jest za to zapłacone, dawanie premii tylko swoim poplecznikom a innych oszukiwanie, obgadywanie szefostwa za plecami i zaganianie wszystko na niego.

Zosia72828

Czy naprawdę jest tak źle? Mam zacząć za kilka dni i nie wiem czy nie zrezygnować.

Mimik
@Zosia72828

Jeżeli się szanujesz i nie jesteś zdesperowana matka radzę ci nawet nie zaczynaj tam .... to jest (usunięte przez administratora) naf ludźmi nie po to szukają ludzi ciągle ktoś się zwalnia bo nie wytrzymuje i te długie oczekiwania aż raptem zapłacą....

Wiki12244
@Zosia72828

Pracowałam tam nie cały miesiąc. Od początku było coś nie tak, zadzwonili do mnie z ogłoszenia gdzie szukali do czyszczescia butów i zaproponowali zajmowanie się marketingiem ze względu że w cv miałam takie kwalifikacje. 3 tygodnie odciągane na rozmowę niby właścicielka była chora. Okazało się później że jednak była zdrowa (dowiedziałam się w pracy od dziewczyn które tam pracuja). Pomiajac fakt że było obiecywane biuro dla mnie i różne (usunięte przez administratora) nie robiłam tego co miałam robić docelowo a prasowałam i mierzylam ubrania. Kierowniczka która zajmowała się działem gdzie właśnie dziewczyny prasowały mierzyły robiły zdjęcia, była wredna i kompletnie nie znająca się na tym co robi plus wyzywała się na każdej z nas za byle co. A niedajboze minute przed wyjściem sięgnij po kurtke to od razu problem bo została wam jeszcze minut. Brak szacunku do drugiego człowieka. Obiecywanki różne nie tylko ja się na to złapałam bo jedna dziewczyna miała obiecywane to samo co ja. Dni totalne odradzam każdemu uciekać jak najdalej.

bolek
@Wiki12244

czym ta firma właściwie sie zajmuje?

@Zosia72828

Co ostatecznie postanowiłaś? Widzę, że niedawno jedna z pracownic podzieliła się tu swoją negatywna opinią... Czy masz podobne spostrzeżenia? Czym konkretnie się zajmowałaś i o czym była mowa na rozmowie?

Antek

Czy w firma zajmuje się tylko zbiórką i sortowaniem czy ma też inne działy?

Zosia72828

Witam, chodzi wam o sortowanie odzieży w Milejowie?

Mimik
@Zosia72828

Nie polecam pracy w Milejowie wyzysk i nieterminowość w wypłatach dno....

@Mimik

Tę nieterminowość stwierdzasz na dzień dzisiejszy? a czym obecnie mogłoby to być spowodowane? i przede wszystkim również jak skrajne, dzień, tydzień? I to jest problem z jakąś kondycją tam czy coś w kadrach atmosfera może im nie leży?

Avenger

Nie mieszać firmy 3R z Warszawy z 3R Recykling. Obie firmy nie mają ze sobą nic wspólnego.

@Avenger

Ale ta firma jaka jest w takim razie? Jak się w niej pracuje?

Avenger
@Anna

W firmie 3R sp. z o.o. sp.k. ( 3r.com.pl ) jest mega !

@Avenger

Aż muszę dopytać, czemu tak "mega"? Dasz znać coś więcej na temat warunków? Obecnie coś się zmieniło?

Czy rozmowa rekrutacyjna w 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A. odbywa się również w języku angielskim?

Misia

Oni po polsku nie za bardzo umieją , a ty o angielski pytasz ????

@Misia

A bo wiesz, nazwa taka super, taka obcojęzyczna, taka angielska... ;) A skąd stwierdzenie, że po Polsku za bardzo nie umieją w sumie? Może dołączą go do ich szkoleń, o których mowa na forum?

Czy w 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jakis

Pracujesz tam albo na czarno albo na zlecenie 1800 zł brutto zdaniem szefowej pracują tam tylko zdesperowani ludzie po takich słowach odrazu zrezygnowałam zero poszanowania a na wypłatę czekałam 3 msc i to w ratach

Klient

Co dzieje się z firmą???? Jestem Klientem biznesowym, kontakt bezpośrednio z właścicielem i nagle zero odpowiedzi. Dziż dzwonie na numer Prezesa, numer podany na stronie www -poczta głosowa.

Czy w firmie 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Zapomnij

Jakie szkolenia???? Tu masz zażywać, nic się nie odzywać A pieniądze będą albo i nie, A najczęściej w ratach 1800 w dwóch ratach. Takie zarobki. Szkolenie??? Kto ma Cię tam nauczyć, jak tam sami nie umieją. Firma to jedna wielka (usunięte przez administratora)

Nie ma żadnych szkoleń

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A.?

Bejw

Umowa zlecenie bądź czarno ????

Bez poszanowania pracownika po pytaniu kiedy będzie zaległa wypłata szefowa odpowiada :Jak będzie to dostaniesz koniec tematu czy to normalne ?

Kujet

Dokładnie i to trwa już tyle czasu... Dziwi mnie to ze do tej pory nie zajął się tym nikt....

Kujet

A jeszcze potrafi Ci powiedzieć jak chcesz iść to idź drugiego powrotu nie ma i tak nie znajdziesz pracy w tych czasach....

Wojciech
@Kujet

Czy w firmie tej dochodzi do sytuacji, gdzie pracodawca najzwyczajniej w świecie nie wypłaca należnego wynagrodzenia? Tak mam to rozumieć? Strasznie to niepokojące, dlatego proszę o rzetelną informację.

Kkakakka
@Wojciech

Wypłacić wyplaca z dużym opóźnieniem...

Nico
@Kkakakka

A dokładniej z paro miesięcznym opóźnieniem

@Nico

Powiem tak zarobki 1700/1800 brutto oni nie wyplacaja 10 każdego miesiąca tylko kiedy chcą zazwyczaj w zaliczKach i to też musisz się doprosic

Zostaw merytoryczną opinię o 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A. - Milejów

• Jak się pracuje w 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A.?

3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A.
  • Partyzancka 11
    21-020 Milejów

3R Recycling Solutions Sp. z o.o. S.K.A.