Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. w Gdynia

counter
1 6 85 5 1
Pracownik.

Ta firma i jej właściciel to jedno wielkie nieporozumienie, piszę aby ostrzec wszystkie osoby chcące podjąć pracę w tym miejscu. Wypłaty od lutego nie dotarły na konto. Problem ze składkami do zusu. Albo inaczej ich brak. Zero kontaktu, odzewu. Wieczne pretensje o wszystko, sprzęt na miejscu nie działa. Kpina. Także zalecam OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Ela
Klient

Nie polecam, co wchodzę do sklepu nowy pracownik, wiadomo czemu, byłam świadkiem rozmowy osoby pracującej z osobą, która nie dostała swojego wynagrodzenia, niemiła atmosfera, osoba wyżej postawiona mimo, że powinna postawić się w sytuacji kobiety, która ubiegała się o coś co jej się należy, niestety zbyła ją całkowicie... JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE ZROBIĘ TAM ZAKUPÓW !!!!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.?

Iza Nowy wpis
Klient

Zwróciłam towar z godnie z regulaminem i niestety nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.

PREAL Nowy wpis
Klient

ZWRÓCIŁAM TOWAR ZAKUPIONY W SKLEPIE LARA FABIO W DNIU 24-02-2021 DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁAM PIENIĘDZY ZA ZWROT NIE ODBIERAJĄ TELEFONU CZY KLIENTÓW TRAKTUJĄ TAK JAK PRACOWNIKÓW, ZGŁOSZĘ SPRAWĘ NA POLICJE.

Czy jest możliwość pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. na część etatu?

Czytelnik Nowy wpis
@Pytanie

Nie polecam pracy w tej firmie .

Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Pół etatu czy cały i tak odradzam . Kasy nie zobaczysz.

Dziewczyny, czy udało Wam się odzyskać kasę? Od jakiego miesiąca czekacie na wypłaty?

Bbbb
@Były pracownik

Niestety ale prawie rok, od czasu pierwszego zamknięcia galerii...

Cccc
@Bbbb

I co z tego ? PAN JACEK zalega z wyplatami wielu dziewczynom od lat ,więc żaden covid nie ma tu nic wspólnego! Poza tym skoro właściciel jest bankrutem to nie powinien mieć zgody na prowadzenie działalności!!!!

....
@Cccc

A tak przy okazji zaliczy jakośc jak produkcja nie wydaje ducha !!! :) porządni są prze :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

@Pytanie

Umowa na stałe? Ta firma to katastrofa, najlepiej nie podpisywać żadnej umowy z J.G. . Wynagrodzenia brak od lipca. Rozumiem że ciężko z pracą teraz ale co to za praca skoro nie ma się za nią płacone. Umowy na stałe nie ma. Firma to (usunięte przez administratora) i tyle w temacie .

Jasiinka
 Problem
@Były pracownik

Dokładnie...uciekać jak najdalej...to praca za darmo A J.G to (usunięte przez administratora) i jego pracownica z Gdyni (niektórzy pewnie wiedzą która ... ;) ) tak samo!!!+

Just
@Jasiinka

Która z Gdyni?

Łucja
@Były pracownik

Już dawno się wypowiadałeś więc może napiszesz jak wygląda sprawa obecnie? Czy dostałeś zaległe pieniądze? Zostało wszystko wyjaśnione?

Zoacha
@Łucja

Coś Ty. Żadna z dziewczyn kasy nie dostała, sprawy są w sądzie

@Łucja

Pieniędzy nie dostałam. Sprawa jest w sądzie. J.G. nie zwróci pieniędzy sam z siebie ,gdyż wszystkich ma gdzieś . Od razu trzeba pisać pozew do sądu. Nie wierzcie w to co mówi J.G ,on jest dobrym kłamcą .

Pracownik.

@Pracownik.

A pracowalas/ es w Gdyni czy w Gdańsku czy może w innych miastach w Lara Fiabio? Mnie też zalega od lutego . Z pomocą znajomych zgłosiłam to do tv byli zainteresowani ta firma i tworzą materiał.(usunięte przez administratora)

Xoxo
@Były pracownik

Ml oge pomoc jestem z kara Fabio tylko z innego miasta też nie mam wypłat.

Mmm
@Xoxo

A na umowie zlecenie wypłaty były normalnie? I ile się dostaje na rękę?

Renata
@Pracownik.

W Radomiu szczególnie

Julia

Dziewczyny na Facebooku została utworzona grupa. L.F (usunięte przez administratora)

Dzięki za info:)

Ww
@Julia

A jak nazywa sie grupa? Chętnie sie dodam, ponieważ ten Pan również zalega mi wypłatę

Mila
@Julia

Czy ktoś wie jak się nazywa grupa założona na FB w związku ze zgłaszanymi na tym forum roszczeniami?

Aleksandra Foremna

Pracowałam w tym sklepie miesiąc. Niestety nie czytałam wcześniej opinii o pracy, po prostu zaufałam pracownicom sklepu Lara Fabio w Gdańsku (galeria Metropolia). W skrócie: jeden wielki żart, "zatrudniono" mnie na okres urlopów i nie wypłacono żadnych pieniędzy. Odeszłam jak najszybciej, gdy tylko, minął termin wyplaty, by nie pracować za darmo na kieszeń pseudo szefa J. G. Czuję się wykorzystana, zarówno przez szefa, jak i pracowników, którzy zapewniali że pan (usunięte przez administratora) jest "naprawdę w porządku". W rzeczywistości (usunięte przez administratora) Ignoruje moje telefony z prośbami o wypłacenie pieniędzy bądź kłamie, że wysyła już pieniądze. Nie polecam!!!!!!!!

@Aleksandra Foremna

Niestety obecni pracownicy nie powiedzą prawdy żeby tylko znaleźć nową osobę do pracy. A co do metropoli w Gdańsku jest tam jego że tak napiszę zaufana pracownica. Pieniądzy nie wypłaca kilku osobą nawet rok. I masz co liczyć że odbierze telefon i jak mówi że zrobił przelew nie wierz w to. Dziwię się że J.G nie siedzi jeszcze w więzieniu za to co robi z pracownikami . Inspekcja pracy nic nie robi ,więc od razu składać pozew do sądu. Nie zatrudniać się tam nigdy. Nawet na chwilę bo w każdym przypadku nie wypłaci pieniędzy.

Chodzi o Monikę A to było tak.zawsze

@Były pracownik

A może te osoby które "werbują " niewinnych ludzi szukających pracy powinny też być ukarane? Warto o tym pomyśleć

Just
@Były pracownik

A złożyłaś pozew do sądu ? Jeśli tak to z jakim skutkiem.

Były prac
@Just

Sprawa jest założona że skutkiem pozytywnym. Wiele dziewczyn cierpi , bo się boją iść do sądu - dlaczego ? Wiadomym jest że myśli się o kosztach sądowych ale to można rozwiązać żeby ich nie ponosić . Jeśli będziecie się bały sądu i pojscia do prawnika ze względu na koszty to on nigdy nie będzie ukarany .Trzeba działać i pokazać że taki człowiek musi być ukarany . Wiele ludzi odpuszczą takie sprawy przez wzgląd na brak pieniędzy na prawnika . Tak samo trzeba ukarać osoby które wspominając już wcześniej w poscie werbują niewinne osoby do pracy wciskając kit że Pan pracodawca jest wyplacalny .

Maja

Jak jest z pracą w święta na hali?

Helena
Klient

Przedstawione opinie wcale mnie nie dziwią. To taka gdyńska rodzina, modlitwa i nieuczciwi zarabianie poeniądze

KKa

Ja pracowałam w jednych z miast w sklepie Lara Fabio. Ta sama sytuacja, ciągle spóźniona pensja, kłamstwa, pretensje o wszystko. Aktualnie sklep w tym mieście, w którym pracowałam jest już zamknięty przez zle prosperująca galerie, która cała upadła. Ubrania, które J.G sprowadzał są zwyczajnie z Chin, ceny magazynowe a te które są na sklepie to kpina. Nastawiony na zysk i to na krzywdzie ludzkiej i zwierząt (doczepiane elementy kurtek tj. Futro z jenotów). Nie polecam ani pracy ani tego sklepu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 200 dni.
 Problem

Niestety każdy, kto miał do czynienia z Szefem to wie jaki to człowiek. Przestrzegam wszystkich!!! Na prawdę, będziecie pracować za darmo ,nie można doprosić się o swoje wynagrodzenie. Pan J. Kłamie mówiąc że pieniądze wysłał ale przelewu nigdy nie ma. Sklepy L F powinny zniknąć bo to dosłownie praca za darmo. Nie polecam i ostrzegam każdego!!!

Ela

Www
@Ela

W jakim mieście?

@Ela

Hej Czy wyrażacie chęci na wspólną interwencję w odzyskaniu naszych pensji mam tu na myśli pójść z tym do mediów? Jeśli jesteście zainteresowani dajcie znać na forum . Im nas więcej tym lepiej .

Ja jestem, Proszę o kontakt

@Monia

Hej :) jestem jedna z wielu osób które zostały oszukane sprawa trafiła do sądu . I tak pomyślalam właśnie żeby z tym pójść jeszcze do interwencji bądź alarmu. Bo Ten czlowiek zalega mi z pensja za 3 miesiace Z jakiego miasta pochodzisz?Jeśli się zintegrujemy i będzie nas więcej będziemy miałay szansę na odzyskanie pieniędzy. Pozdrawiam

Aaa
 Rekomendacja
@Andzia

Też jestem za, można to nagłośnić

Rekomendacja
@Aaa

Hej :) super cieszę że jest jakiś odzew z waszej strony w tym kierunku. W takim razie poczekam jeszcze do końca tygodnia może ktoś się jeszcze odezwie i wtedy działamy:) dla zainteresowanych podam pozniej numer tele . W celu komunikowania się ze sobą

H
@Andzia

Dziewczyny jak można się z Wami skontaktować ?? Jestem tak samo w beznadziejnej sytuacji...

Abc

Jestem z Bydgoszczy.

Malutka

Mowa o mieście Gdynia :)

Wwwww
@Andzia

Masz umowę o pracę i byłaś w sądzie pracy? jak wygląda cała procedura?

Cc

Podpinam się. Też jestem w takiej sytuacji. Dziewczyny może stwórzmy jakąś prywatna grupę np na Fb, żeby było prościej się skontaktować

@Malutka

Ja pracowalam w Gdańsku. I gdybym została wcześniej poinformowana że wypłaty są na raty to nie podjelabym pracy tam.

@Cc

Popieram! Musimy coś z tym zrobić. Za dużo dziewczyn (usunięte przez administratora)

@Cc

Ja nie mam Facebooka niestety :( ale dla takiej sprawy mogę założyć:) bardzo dobry pomysł

@Wwwww

Tak miałam umowę o pracę na czas określony. Poszłam z tym do prawnika bo zostałam zwolniona A pensji brak. Najpierw wyslalam pismo do Gdyni o zapłatę zaleglej pensji oczywiście brak odzewu w między czasie prawnik dzwonil do Firmy do niego o natychmiastową zapłatę i też nas olał mówiąc że czeka na dotacje ( oczywiście wiedziałam że ściemnia) więc złożyłam pozew . Taki wzór pozwu można ściągnąć z neta tylko wypełnić i uzasadnić. Skonsultować to z prawnikiem i wysłać. Moj pozew pisal mi prawnik .

@H

Padł pomysł stworzenia grupy na fb . Żeby ten kontakt był szybszy :) jestem za

Jak najbardziej!

Jak najbardziej

Cc
@Andzia

Dziewczyny jest grupa prywatna. Nazwa: L. F (usunięte przez administratora) Dodawać się! :)

Malutka
@Andzia

(usunięte przez administratora)długow ma więcej niż włosów na głowie. Omijajcie z dala to miejsce. Wykorzystuje nowe osoby,myśli tylko o sobie pracowników ma gdzieś...

Julia

Hej. Pracuje w lara fabio w Słupsku z koleżanką, też nie mamy wypłat za wrzesień. To jest totalne (usunięte przez administratora) co się dzieje z tym pseudo "szefem". Nie polecam

@Julia

Hej Julia A od dawna pracujesz w lara fabio ?

@Andzia

Ja pracuje dopiero od 23.09 koleżanka trochę dłużej co nie zmienia faktu, że i tak nie pozwolę na takie traktowanie pracownika:)

@Julia

Racja . Ja pracowałam od października zeszlego roku aż do marca do pandemi potem się dowiedziałam że mnie zwolnił.:) byłam cierpliwa ale teraz jak słyszę co się dzieje to tym bardziej chciałabym to nagłośnić .

@Julia

Jak się zatrudniłam pamiętam to pierwszy miesiąc był w miarę okej bo dostałam wypłatę 3 dni po czasie. Ale potem było już coraz gorzej bo wypłaty były 15 dni później 21 dni później. W lutym już w ogóle jej nie było Aż do teraz . Jest nas za dużo i uważam że faktycznie musimy to nagłośnić.

@Andzia

Tak dokładnie, facet musi dostać za swoje!

Kto tam
Klient

Omijajcie dziewczyny to miejsce pracy. Gościu jest (usunięte przez administratora),daje ogłoszenia o pracę tylko po to żeby On mógł zarobić a pracowników ma w głębokim poważaniu. Wszędzie ma długi i tylko wykorzystuje ludzi. Zalega z wypaltami od kilku miesięcy. Mowa o sklepie w Gdyni.

@Kto tam

Hej A jak długo nie macie wypłat?

Bh
Kandydat

Oj.. córka pracuje dwa dni, poszła tak z dnia na dzień i właśnie czytamy te opinie.. uciekać czy mieć nadzieję że cis się zmieniło?

@Bh

Uciekać,proszę się nie łudzić, że coś się zmieni... Ja i reszta dziewczyn od lutego na pieniądze czekamy, a kolejne dziewczyny po miesiącu uciekły pomimo, że ostrzegalysmy, że nie dostaną pieniędzy... Niestety same się przekonały i do teraz również pieniędzy nie dostały. Uciekać jak najdalej od (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Monia

Oj szkoda, jak już to będzie tylko gorzej w tej firmie... Prośby, groźby nic nie dadzą, zostaje tylko sąd pracy.

@Bh

Uciekać. Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Pracowałam w firmie więc wiem jak jest. Ma sprawy sądowe komornikow i będzie miał parę kolejnych za to że kasy do tej pory nie mamy na swoich kontach. Nie ma co mówić sobie że "ok zaryzykuję i pojde tam do pracy mimo tych opinie może coś się poprawiło " nie nie i jeszcze raz nie. Kasy w kilku przypadkach nie ma już od lutego. Non stop tylko słyszysz że przelew poszedł i on nie wiem dlaczego nie masz co na koncie i ze wysle kase na nowo ,A prawda jest taka że nic nie wyslal i nie wysle bo ma to wszystko gdzieś. Firmę omijać z daleka , no chyba że chcesz błagać o pieniądze które Ci się należą to bardzo proszę...

@Bh

Uciekać. Dobrze radze córce . Na początku będzie miło ale po miesiącu już wypłaty nie będzie. Będą albo na raty albo wogole .

Ania

@pracownik ile już zalega z wypłatami?

Aga

2 miesiące

@Ania

6 miesięcy zalega z wyplatami.

@Ania

Od lutego I to Ostatnia wypłata była zbierana na raty długo po 10tym.

Porażka, szef od lutego nie wypłacił żadnych pieniędzy, zbywa pracowników, nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny i słowa, traktuje pracowników jak tania siłę robocza, nie polecam.

Wypłacalność Pana Grzenkowicza to jakieś nieporozumienie, księgowa też nie ogarnia swoich obowiązków, także z całego serca nie polecam ????

Nie polecam pracy w tej firmie . Wypłaty są na raty albo w ogóle ich nie ma . Pracodawca jest nie wyplacalny . Są osoby które czekają na swoje pensje po kilka miesięcy . Idą na L4 bo nie chcą pracowac za darmo .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad