Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. w Gdynia

Czy Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak pracuje się od 9 do 21 wg grafiku jeśli są to sklepy w galeriach . Natomiast nie polecam tej firmy . Nie wypłacalny jest . Większość dziewczyn walczy o pensje z wielu miesięcy w sądach

Iza

Zwróciłam towar z godnie z regulaminem i niestety nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.

Czy jest możliwość pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. na część etatu?

Czytelnik

Nie polecam pracy w tej firmie .

Pół etatu czy cały i tak odradzam . Kasy nie zobaczysz.

Dziewczyny, czy udało Wam się odzyskać kasę? Od jakiego miesiąca czekacie na wypłaty?

Bbbb

Niestety ale prawie rok, od czasu pierwszego zamknięcia galerii...

Cccc
@Bbbb

I co z tego ? PAN JACEK zalega z wyplatami wielu dziewczynom od lat ,więc żaden covid nie ma tu nic wspólnego! Poza tym skoro właściciel jest bankrutem to nie powinien mieć zgody na prowadzenie działalności!!!!

....
@Cccc

A tak przy okazji zaliczy jakośc jak produkcja nie wydaje ducha !!! :) porządni są prze :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.?

Umowa na stałe? Ta firma to katastrofa, najlepiej nie podpisywać żadnej umowy z J.G. . Wynagrodzenia brak od lipca. Rozumiem że ciężko z pracą teraz ale co to za praca skoro nie ma się za nią płacone. Umowy na stałe nie ma. Firma to (usunięte przez administratora) i tyle w temacie .

Jasiinka

Dokładnie...uciekać jak najdalej...to praca za darmo A J.G to (usunięte przez administratora) i jego pracownica z Gdyni (niektórzy pewnie wiedzą która ... ;) ) tak samo!!!+

Just
@Jasiinka

Która z Gdyni?

Łucja

Już dawno się wypowiadałeś więc może napiszesz jak wygląda sprawa obecnie? Czy dostałeś zaległe pieniądze? Zostało wszystko wyjaśnione?

Zoacha
@Łucja

Coś Ty. Żadna z dziewczyn kasy nie dostała, sprawy są w sądzie

@Łucja

Pieniędzy nie dostałam. Sprawa jest w sądzie. J.G. nie zwróci pieniędzy sam z siebie ,gdyż wszystkich ma gdzieś . Od razu trzeba pisać pozew do sądu. Nie wierzcie w to co mówi J.G ,on jest dobrym kłamcą .

Aleksandra Foremna

Pracowałam w tym sklepie miesiąc. Niestety nie czytałam wcześniej opinii o pracy, po prostu zaufałam pracownicom sklepu Lara Fabio w Gdańsku (galeria Metropolia). W skrócie: jeden wielki żart, "zatrudniono" mnie na okres urlopów i nie wypłacono żadnych pieniędzy. Odeszłam jak najszybciej, gdy tylko, minął termin wyplaty, by nie pracować za darmo na kieszeń pseudo szefa J. G. Czuję się wykorzystana, zarówno przez szefa, jak i pracowników, którzy zapewniali że pan (usunięte przez administratora) jest "naprawdę w porządku". W rzeczywistości (usunięte przez administratora) Ignoruje moje telefony z prośbami o wypłacenie pieniędzy bądź kłamie, że wysyła już pieniądze. Nie polecam!!!!!!!!

@Aleksandra Foremna

Niestety obecni pracownicy nie powiedzą prawdy żeby tylko znaleźć nową osobę do pracy. A co do metropoli w Gdańsku jest tam jego że tak napiszę zaufana pracownica. Pieniądzy nie wypłaca kilku osobą nawet rok. I masz co liczyć że odbierze telefon i jak mówi że zrobił przelew nie wierz w to. Dziwię się że J.G nie siedzi jeszcze w więzieniu za to co robi z pracownikami . Inspekcja pracy nic nie robi ,więc od razu składać pozew do sądu. Nie zatrudniać się tam nigdy. Nawet na chwilę bo w każdym przypadku nie wypłaci pieniędzy.

Chodzi o Monikę A to było tak.zawsze

A może te osoby które "werbują " niewinnych ludzi szukających pracy powinny też być ukarane? Warto o tym pomyśleć

Just

A złożyłaś pozew do sądu ? Jeśli tak to z jakim skutkiem.

Były prac
@Just

Sprawa jest założona że skutkiem pozytywnym. Wiele dziewczyn cierpi , bo się boją iść do sądu - dlaczego ? Wiadomym jest że myśli się o kosztach sądowych ale to można rozwiązać żeby ich nie ponosić . Jeśli będziecie się bały sądu i pojscia do prawnika ze względu na koszty to on nigdy nie będzie ukarany .Trzeba działać i pokazać że taki człowiek musi być ukarany . Wiele ludzi odpuszczą takie sprawy przez wzgląd na brak pieniędzy na prawnika . Tak samo trzeba ukarać osoby które wspominając już wcześniej w poscie werbują niewinne osoby do pracy wciskając kit że Pan pracodawca jest wyplacalny .

Maja

Jak jest z pracą w święta na hali?

Helena

Przedstawione opinie wcale mnie nie dziwią. To taka gdyńska rodzina, modlitwa i nieuczciwi zarabianie poeniądze

KKa

Ja pracowałam w jednych z miast w sklepie Lara Fabio. Ta sama sytuacja, ciągle spóźniona pensja, kłamstwa, pretensje o wszystko. Aktualnie sklep w tym mieście, w którym pracowałam jest już zamknięty przez zle prosperująca galerie, która cała upadła. Ubrania, które J.G sprowadzał są zwyczajnie z Chin, ceny magazynowe a te które są na sklepie to kpina. Nastawiony na zysk i to na krzywdzie ludzkiej i zwierząt (doczepiane elementy kurtek tj. Futro z jenotów). Nie polecam ani pracy ani tego sklepu.

Niestety każdy, kto miał do czynienia z Szefem to wie jaki to człowiek. Przestrzegam wszystkich!!! Na prawdę, będziecie pracować za darmo ,nie można doprosić się o swoje wynagrodzenie. Pan J. Kłamie mówiąc że pieniądze wysłał ale przelewu nigdy nie ma. Sklepy L F powinny zniknąć bo to dosłownie praca za darmo. Nie polecam i ostrzegam każdego!!!

Julia

Hej. Pracuje w lara fabio w Słupsku z koleżanką, też nie mamy wypłat za wrzesień. To jest totalne (usunięte przez administratora) co się dzieje z tym pseudo "szefem". Nie polecam

@Julia

Hej Julia A od dawna pracujesz w lara fabio ?

@Andzia

Ja pracuje dopiero od 23.09 koleżanka trochę dłużej co nie zmienia faktu, że i tak nie pozwolę na takie traktowanie pracownika:)

@Julia

Racja . Ja pracowałam od października zeszlego roku aż do marca do pandemi potem się dowiedziałam że mnie zwolnił.:) byłam cierpliwa ale teraz jak słyszę co się dzieje to tym bardziej chciałabym to nagłośnić .

@Julia

Jak się zatrudniłam pamiętam to pierwszy miesiąc był w miarę okej bo dostałam wypłatę 3 dni po czasie. Ale potem było już coraz gorzej bo wypłaty były 15 dni później 21 dni później. W lutym już w ogóle jej nie było Aż do teraz . Jest nas za dużo i uważam że faktycznie musimy to nagłośnić.

@Andzia

Tak dokładnie, facet musi dostać za swoje!

Kto tam

Omijajcie dziewczyny to miejsce pracy. Gościu jest (usunięte przez administratora),daje ogłoszenia o pracę tylko po to żeby On mógł zarobić a pracowników ma w głębokim poważaniu. Wszędzie ma długi i tylko wykorzystuje ludzi. Zalega z wypaltami od kilku miesięcy. Mowa o sklepie w Gdyni.

@Kto tam

Hej A jak długo nie macie wypłat?

Bh

Oj.. córka pracuje dwa dni, poszła tak z dnia na dzień i właśnie czytamy te opinie.. uciekać czy mieć nadzieję że cis się zmieniło?

@Bh

Uciekać,proszę się nie łudzić, że coś się zmieni... Ja i reszta dziewczyn od lutego na pieniądze czekamy, a kolejne dziewczyny po miesiącu uciekły pomimo, że ostrzegalysmy, że nie dostaną pieniędzy... Niestety same się przekonały i do teraz również pieniędzy nie dostały. Uciekać jak najdalej od (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Monia

Oj szkoda, jak już to będzie tylko gorzej w tej firmie... Prośby, groźby nic nie dadzą, zostaje tylko sąd pracy.

@Bh

Uciekać. Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Pracowałam w firmie więc wiem jak jest. Ma sprawy sądowe komornikow i będzie miał parę kolejnych za to że kasy do tej pory nie mamy na swoich kontach. Nie ma co mówić sobie że "ok zaryzykuję i pojde tam do pracy mimo tych opinie może coś się poprawiło " nie nie i jeszcze raz nie. Kasy w kilku przypadkach nie ma już od lutego. Non stop tylko słyszysz że przelew poszedł i on nie wiem dlaczego nie masz co na koncie i ze wysle kase na nowo ,A prawda jest taka że nic nie wyslal i nie wysle bo ma to wszystko gdzieś. Firmę omijać z daleka , no chyba że chcesz błagać o pieniądze które Ci się należą to bardzo proszę...

@Bh

Uciekać. Dobrze radze córce . Na początku będzie miło ale po miesiącu już wypłaty nie będzie. Będą albo na raty albo wogole .

@pracownik ile już zalega z wypłatami?

Aga

2 miesiące

@Ania

6 miesięcy zalega z wyplatami.

@Ania

Od lutego I to Ostatnia wypłata była zbierana na raty długo po 10tym.

Porażka, szef od lutego nie wypłacił żadnych pieniędzy, zbywa pracowników, nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny i słowa, traktuje pracowników jak tania siłę robocza, nie polecam.

Wypłacalność Pana Grzenkowicza to jakieś nieporozumienie, księgowa też nie ogarnia swoich obowiązków, także z całego serca nie polecam ????

Nie polecam pracy w tej firmie . Wypłaty są na raty albo w ogóle ich nie ma . Pracodawca jest nie wyplacalny . Są osoby które czekają na swoje pensje po kilka miesięcy . Idą na L4 bo nie chcą pracowac za darmo .

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak ale nie radzę podpisywać żadnej umowy w tej firmie.

Fruzia

A dlaczego??

Pomoc wierzycielom

Dłużnik nie jest skłonny polubownie do spłaty swoich należności. kilkanaście spraw zostało zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Kontakt: 517 036 113

Monia

Niestety, muszę się zgodzić z opiniami, wypłaty nigdy nie ma na czas. ????

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. - Gdynia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.
  • Starowiejska 32
    81-356 Gdynia

Przedsiębiorstwo Handlowe Modar Jacek Grzenkowicz sp.j.