Opinie o Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina sp.j. w Lisów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina sp.j. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina sp.j. w Lisów

Ludziom nigdy niedogodzi ja tam też robiłem i niebyło źle kto chce robić to pracują Opinie zostawili pewnie Ci co ich co się nauczyli roboty Zreszto Kajzerka nauczyła was zawodu to chcielibyście więcej od księgowej zarabiać W żadnym zakładzie nikt nie płaci za palenie i picie może się przekonał ktoś w końcu nawas

Agnieszka Nowy wpis
@Piotr

Zawodu nauczyła kajzerka? Czy pracownicy ? Bo to duża różnica . Raczej pracownicy wykwalifikowani i z doświadczeniem. Kajzerka to tylko napis przed wejściem a cała reszta to ludzie.

Nie polecam tam pracować. (usunięte przez administratora) nic więcej. Pracodawca nie wie co to znaczy urlop wypoczynkowy wpisują w sobotę że był wykorzystany. Ciągle kombinują aby uciąć pensje. Zarobki najniższa krajowa. Ile by nie pracował to taka sama kasa. Jednyn słowem uklady ukladziki. Jest kilka szczurów co liza tylek i zarobią 2.5tys. zl

Olek

Zarobki są niskie (usunięte przez administratora) Zero szacunku dla ludzi.

Halina
@Olek

Ale z czego wynika ten brak szacunku? Może miały miejsca jakieś kradzieże? Jestem ciekawa, bo sama nie wyobrażam sobie pracować wśród takich ludzi.

Janusz
@Halina

Pewnie próbowali kraść I ich złapano w końcu Teraz młode to cwaniaczki aby się nieorobić Teraz oczerniają

Wanda
@Janusz

No ale czemu się właściwie udzielasz - masz inną opinię na temat firmy? To może ją wyraź, bo w sumie nic nie wnosisz do dyskusji takim gdybaniem czy poprzedni komentujący kradli czy nie kradli..

Janusz
@Wanda

A Ty czemu się udzielasz? Kim tu jesteś by pozwalać mi pisać? Ja wyrażam swoje zdanie röżni są ludzie

Ja pracuję i jestem zadowolony Płacą ubezpieczają urlopy są normalne co Ty pleciesz !!? Ja pracuję na dwie zmiany Nikt po godzinach nie zostaje i nie dorabia, Płacą na czas to najważniejsze

Halina
@Janusz

Każdy może się udzielać :) To forum czyta cała Polska i nikt nikomu nie zabroni pisać.... ja np szukam pracy :)

Niewazne
@Halina

Kradzieze ? Tak maja miejsce co miesiac przy wyplacie jak widzisz ze znowu robisz za pol darmo. Ot i racja ktoz by chcial pracowac wsrod takich "ludzi" ..

@Niewazne

No ale chyba nie obcinają ci oficjalnie wypłaty tylko to była chyba taka przenośnia że według ciebie mało płacą, co?

Jolanta Nowy wpis
@Anonim

Ale 4 lata temu też normalnie płacili? Bo on to wtedy pisał, to może inaczej tu było?

Mocny Nowy wpis
@Janusz

A co tam niby kraść?Palą (usunięte przez administratora) z tyłu piekarni że smród wszędzie dookoła.Mają specjalnie wykopany dół.Zieloni tam powinni zajechać i straż pożarna.Nad ranem i po południu.Nie dają ubrań ,socjalnego brak.A i na lewo pracują bez umowy ludzie.Myszy po workach biegają z mąka i wgryzają się do środka.Magazyny mąki pod namiotami.Nic dodać nic ując.

Jolanta Nowy wpis
@Mocny

Nie no aż tak tragicznie? Z tymi myszami to chyba jednak przesada, przecież ludzie by się potruli przez nie. Co palą tam z tyłu, że taki efekt podobno jest? Bo akurat ukryło wyraz

Dawid

Czy firma często zmienia nazwę ?

Wszyscy tylko narzekacie a mi się akurat podobało robić można co się chce zapalić papierosa kiedy się chce wypić też nikt nie zabroni nawet więcej płacą jak ktoś pije to czego chcieć więcej!!!

Iza
@Anonim

To chyba rzeczywiście atmosfera w Kajzerce jest napięta? A czy mogłabym podpytać jeszcze o zarobki kucharzy? Jest najniższa krajowa?

Anomim
@Iza

Jasne. Najniższa krajowa będziesz mieć zawsze nawet jak będziesz siedzieć tam od świtu do nocy haha

Piitr
@Anonim

To ile tych fajek paliłaś(eś)ktoby chciał takiego pracownika Pewnie się przekonali na Tobie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Gustaw

Mam nadzieję, że powodem takiego spokoju na forum jest dobra praca ? Mam zamiar aplikować stąd tak dociekam.

Hamilton

@Magda Czyżby zabrakło argumentów uzasadniających ten wpis inspirowany przez konkurencję?

Magda

Masakra i jeszcze raz masakra!!! Nie polecam pod żadnym względem. Omijać!!!!

@anonim a coś powyżej ? Da się zarobić ?

Nie polecam pracy w tym pseudo zakładzie. Wykorzystują stażystów do pracy w każdą niedzielę za marne grosze. Pensja stała nawet przy ponad 200 godzinach pracy. Szefostwo oraz Pani księgowa to banda oszustów którzy żerują na ludziach. Straszna atmosfera pracy,ciągle pretensje do pracowników. Ciągle problemy z urlopem ,brak liczonych nadgodzin,setek. Nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina sp.j. - Lisów

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina sp.j.?

• 27
    21-100 Lisów