Opinie o Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum o rekrutacji.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum w Rzeszów

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Nie
@Administrator

Nie

Wiktoria
@Nie

A dlaczego to złe miejsce do pracy? Coś nie tak z atmosferą? A może zarobki złe, podasz jakies widełki?

Dumny pracownik Titum Nowy wpis
@Administrator

Ja pracuję już długo w Titum, poleciłabym tą firmę. Aby tutaj pracować pierwsze musisz wiedzieć, że pracujesz z dziećmi z niepełnosprawnością i ich rodzicami. Jeżeli wiesz, jaka jest tego specyfika takiej pracy, to nie musisz się niczego obawiać. Pracodawca jest naprawdę w porządku, kwestie ułożenia współpracy w zespole to są kwestie indywidualne. Złe opinie pochodzą głównie niestety od byłych pracowników, którzy zostali zwolnienie. Najczęściej chcieli rządzić resztą zespołu, na co nie ma w Titum przyzwolenia. Niestety tak jak wszędzie znajdą się ludzie roszczeniowi... W Titum każdy traktowany jest równo przez Zarząd. Ja polecam :)

Exworker Nowy wpis

Nie polecam nikomu tego miejsca pracy. Przedszkole i całe to stowarzyszenie nie jest odpowiednio przystosowane do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, a wymagania momentami ponad siły każdego, zarówno osób z wieloletnim doświadczeniem, jak i początkującymi

Psycholog Nowy wpis
@Exworker

Jak tam rodzynki dalej się sprzeczacie w zabawie kotka i myszki :)

Renata Nowy wpis
@Exworker

dlaczego nie jest do pracy z nimi przystosowane według Ciebie? czego tu brakuje? i co z tymi wymaganiami, jakie są?

Erd

Fatalna atmosfera zawiść wśród innych. Mimo bólu i upokorzeń cieszę się że nie muszę już tam pracować najgorsze już za mna

Agata
@Erd

Zawiść wśród pracowników? Skąd bierze się taka atmosfera? Jest jakiś konkretny powód dlaczego ludzie są dla siebie nieżyczliwi?

Toja
Inne

Praca dla osób PRZEDE WSZYSTKIM o grubej skórze i stalowych nerwach nie tylko ze względu na specyfikę przedszkola. Donosicielstwo i absurdalne oskarżenia skutecznie podcięły mi skrzydła oraz obniżyły samoocenę. Naprawdę nie warto, szkoda zdrowia... ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Fizjoterapeuta? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
(178 opinii)
logo firmy Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Gdańsk
Sunsol Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Savage
Kandydat

Kadra się sypie, więc to chyba mówi samo za siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum
1/5 Na podstawie 3 ocen.