Opinie o Nuco E. i G. Kosyl sp.j. w Wołomin Geodetów 4

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nuco E. i G. Kosyl sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nuco E. i G. Kosyl sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nuco E. i G. Kosyl sp.j. w Wołomin Geodetów 4

Paulina

Pracowałam w Nuco na stanowisku Specjalista ds logistyki i zaopatrzenia dość krótko bo tylko 1,5 miesiąca ale myślę, że z racji tego mogę przekazać informacje w dość obiektywny sposób. Generalnie firma to bardzo fajny pracodawca, zachowuje wszystkie możliwe standardy. Pod tym względem nie można absolutnie niczego zarzucić. Na szkoleniach wdrażających byłam pod wielkim wrażeniem jak wysoko pracownicy i kadra zarządzająca stawiają sobie poprzeczkę pod względem dbania o jakość produkcji, przestrzeganie zasad bhp ale też zrównoważony rozwój i dotrzymywanie kroku trendom środowiskowym. Niestety w dziale Logistyki i Zaopatrzenia, do którego trafiłam panuje trochę inny klimat i mój onboarding stanowiskowy przebiegł fatalnie. Wręcz należy podkreślić, że wcale owego onboardingu nie miałam. Przychodziłam do pracy przez prawie 2 miesiące i to właściwie tyle. Kierownik działu powinien zorganizować mi szkolenie, ale niestety dopuścił do takiej sytuacji, że tylko kleiłam jakieś bezowocne tabelki, przy których czułam, że się cofam zamiast rozwijać...Przez 2 miesiące osoba, która miała mnie wdrażać poświęciła mi może 10 godzin swojego czasu tłumacząc, że jest bardzo zajęta i nie ma kiedy mnie szkolić. Po zasygnalizowaniu problemu kierownik rzekł tylko, że ta osoba jest "humorzasta" i z poprzednim pracownikiem było tak samo, a teraz już nie pracuje... Po tych słowach stwierdziłam, że chcąc nie chcąc, jaka by firma nie była świetna to ten dział to zupełnie inna bajka i pora znów szukać pracy. Pozostało mi podziękować wszystkim za cenne doświadczenie w życiu zawodowym i trochę (ale w sumie chyba nie do końca) stracony czas. Mam nadzieję, że moje odejście coś pewnym osobom uświadomiło i kolejną osobę potraktują jednak nieco lepiej...

Paulina Nowy wpis

Czy w Nuco E. i G. Kosyl sp.j. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Czy Nuco E. i G. Kosyl sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Pracownik Nowy wpis

Tak

Jak w Nuco E. i G. Kosyl sp.j. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Tak jak w każdej firmie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nuco E. i G. Kosyl sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Nuco E. i G. Kosyl sp.j. odbywa się w siedzibie firmy?

Iwona

jest jeden etap rozmowy czy więcej ?

@Iwona

Zależy od stanowiska

Jolanta

Na które stanowisko jest tutaj najdłuższa rekrutacja? Jak wygląda?

W jednej opinii widzę zarzut o mobbing - fajnie jakby ktoś do tego się jeszcze odniósł. Faktycznie jest tam tak źle z atmosferą, czy ta osoba przesadziła trochę ze swoją oceną? Finanse na tyle duże, że opłaca się jednak wykańczać się psychicznie dla tych kwot?

@Monika

Kontrole z pip są bardzo często z powodu takich oszczerstw leniwych pracowników. Nigdy jeszcze nie wykazały żadnych nie prawidłowości. Najlepiej przyjść popracować i ocenić samemu. Ja mam porównanie z innych w firm w których pracowałam i uważam że jest to najlepsza firma w jakiej byłam.

Krystyna

Możesz powiedzieć jak wyglądają tutaj te kontrole pip? Czy badają dokumenty, prowadza wywiady z pracownikami czy jeszcze inaczej?

@Krystyna

Badają dokumenty i rozmawiają z pracownikami przynajmniej tyle My jako szary pracownik widzimy.

Jolanta

Te pytania, które zadają są jakieś szczegółowe czy raczej "na odwal się"? Bo czasami się zastanawiam czy oni te kontrole przeprowadzają tak o, żeby było czy naprawdę skrupulatnie podchodzą do tematu. Zwłaszcza postrzegam to tak poprzez pryzmat innych firm, gdzie serio dzieje się źle, a niczego z tym nie robią

????

Bo to jest tak jak z audytami przed każdym takim jest bieganie (usunięte przez administratora)bo audyt ma być wszystko na glanc czysto poukładane posprzątane maski bodajże na oczy.A jak już przejdzie wszysto tak jak było łącznie z atmosferą napiętą i gęstą jak mgła darcie się cały czas po co jak można spokojnie bez nerwów każdy wie co ma robić.Po co wprowadzać niezdrową atmosferę.Rywalizacja między operatorami maszyn co medal dostaną czy co? Po co to wszystko z dnia na dzień jest coraz gorzej i wszyscy to wiedzą tylko (usunięte przez administratora)wypisują że niby super pięknie a gdzie prawda.Owszem pracować trzeba ale nie w niezdrowej atmosferze.

Wynagrodzenie wcale nie jest na czas, ostatni dzień miesiąca a wypłaty dalej nie ma o godzinie 18 ????????????

@691

Może warto zadzwonić do banku zanim napisze się taki komentarz bo Ja i koleżanki mamy już kasę na koncie. Chyba ze jesteś zwykłym trolem z konkurencji który pisze takie komentarze. Wiem ze można sprawdzić właściciela komentarzy zapytam dział IT żeby wyciągnęli taka informacje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Nuco E. i G. Kosyl sp.j.?

zainteresowany

wiecie może na jakie warunki może liczyć u nich technik automatyk?

Automatyk
@zainteresowany

Co masz na myśli jakie warunki ? Jeżeli chodzi Ci o pensje musisz przyjść na spotkanie i wtedy wszystkiego się dowiesz.

Nikt obcy

Jeśli chodzi o kierownictwo i dyrektorstwo, to fakt jest taki, że działają po jednej stronie przeciw pracownikom (ludziom). Specjalnie podmiot liryczny napisał to słowo w nawiasie, bo nie wie czy ludzie rządzący firmą wiedzą o tym, że człowiek to nie maszyna. Kierownictwo żyłuje normy na takie liczby, żeby być dobrze wynagrodzone przez dyrekcję. Odbija się to wszystko na osobach odpowiadających za taśmy, zmianę, ale przede wszystkim pracownikach. dochodzi do momentów, że pracownicy nie mają czasu zjeść przez cały dzień pracy co jest karygodne. Mobbing mobbing jeszcze raz mobbing. Podmiot nie chce już wspominać o organizacji pracy która jest na dnie. i jak poprzednik się wypowiedział jesli się cos zepsuje to jest wina pracownika nie ma opakowań bo nie przyszedł z chin wina pracownika.

@Nikt obcy

Twoja opinia jest bardzo niepokojąca. W szczególności fragment o rzekomym mobbingu stosowanym wobec zatrudnionych pracowników. Jest to poważne oskarżenie, dlatego, czy mógłbyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis? Z góry dzięki za wyjaśnienie.

Wujek dobra rada
@Michał

Drogi @Nikt obcy i Robo...coś tam, zastanawia mnie wasza wypowiedz... jest bezpodstawna i odrazu nasuwa mi się pytanie...To po co tam pracujecie? Skoro jest tak zle możecie odpoczywać w domu i nic nie robic, albo na taśmie w biedronce lub żabce widziałem nowe etaty. Potraktujecie to jako wyzwanie i nowe perspektywy ????

Robor

A co powiecie na to, że w dobie epidemii koronawirusa pracownicy muszą używać maseczek jednorazowych przez cały tydzień? Gdzie tu ochrona? Nie wiadomo, jak taki wirus - jeśli ktokolwiek z pracowników jest zakażony a o tym nie wie - zachowuje się na powierzchniach wilgotnych jakimi są tusze, pomadki pudry i inne kosmetyki, które ta firma wytwarza. Jednak decyzją dyrekcji jest aby maseczka byłą jedna na cały tydzień bo rzekomo pomagają szpitalowi w Wołominie. Owszem, pomoc jest ważna ale zachowanie pewnych standardów też i tu powinny raczej zastanowić się nad tym firmy, które zleciły Nuco produkcję swoich kosmetyków.

Zadowolony pracownik
@Robor

Widocznie nie ma firma tyle masek. Jest problem na ryku nawet w szpitalach w tym trudnym czasie używane maski są nie tak jak powinny. A Tobie jak sie nie podoba to proponuje się zwolnic !!! Bo Ja i moje koleżanki cieszymy się że jest praca i pensja na czas. Wiec Twoje durne komentarze są nie na miejscu w tym okresie.

Robot

Panie Irek, wydajność w głównej mierze opiera się na sprawności urządzeń, a jak mechanicy nie są w stanie ich ustawić jak należy to część roboty trzeba ręcznie wykonać a to zabiera czas i obniża efektywność. Masa źle zrobiona i się kruszy albo plamy wychodzą? Winny pracownik hali, maszyna się psuje, winny pracownik hali itd. Premia świąteczna tylko dla tych co akurat byli w pracy, nie było ich to nie dostali i nie ważne jaki był powód absencj. Impreza wigilijna-tylko dla tych co nie są na zwolnieniu, jak są to nie mogą przyjść i nie ważne co jest powodem zwolnienia lekarskiego.

Robot

Niestety w całym Nuco panuje despotyzm, wyzysk i ogólny mobbing. Normy podnoszone są w zależności od tego która noga wstanie kierownictwo, brak przestrzegania BHP. Kobiety dźwigają wiadra po 15-20 kilo a faceci się opierdzielają bo im wolno. Dodatkowo ostatnie umowy opiewają na podstawę niższa niż minimalna krajowa, co tłumaczone jest tym, że jest premia, z którą pensja znacznie przewyższa najniższa, a to niezgodne z prawem. Ogólnie (usunięte przez administratora)

Irek

Niektórzy mają problemy z wydajnością w pracy więc nic dziwnego, że muszą być mobilizowani

Zostaw merytoryczną opinię o Nuco E. i G. Kosyl sp.j. - Wołomin

• Jak się pracuje w Nuco E. i G. Kosyl sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Nuco E. i G. Kosyl sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nuco E. i G. Kosyl sp.j.?

Nuco E. i G. Kosyl sp.j.