Opinie o Błażej Woźnica Wozbud w Strzelce Opolskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Błażej Woźnica Wozbud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Błażej Woźnica Wozbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Błażej Woźnica Wozbud w Strzelce Opolskie

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

W Błażej Woźnica Wozbud prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Hydraulik. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy Błażej Woźnica Wozbud w Strzelce Opolskie.

Sprawdź
Pracownik Nowy wpis

Pracowałem u owego właściciela firmy (usunięte przez administratora) kłamcą nie zna się na tym co robi odradzam zatrudnia ludzi z pierwszej łapanki bez pojęcia o wykonywanej pracy. Dużo reklamacji i niezadowolonych klientów

Zadowolona Nowy wpis
Klient
@Pracownik

Robota wykonana fachowo, bez zastrzeżeń, profesjonalne podejście do klienta, polecam firmę. Do każdej pracy osobny fachowiec, który zna się na swoim fachu

Eryk Nowy wpis

czy to jest działalność jednoosobowa? Bo jak tak, to nie mam po co wysyłać cv :D bo opinii pracowników tutaj nie widzę.

Thomas

Zle dobrane materialy, niefachowe podejscie do wykonywanej pracy, szczerze nie polecam..

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Błażej Woźnica Wozbud poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent projektanta - Konstruktor
Adamietz Sp. z o.o.
(41 opinii)
logo firmy KIEROWCA ZAWODOWY C+E Transport Międzynarodowy
Strzelce Opolskie
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy KIEROWNIK PROJEKTU
HR Support
(145 opinii)
logo firmy Doradca Energetyczny ds. OZE
Columbus Elite S.A.
(162 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Błażej Woźnica Wozbud w miejscowości Strzelce Opolskie, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników! Każda opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Błażej Woźnica Wozbud - Strzelce Opolskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Błażej Woźnica Wozbud?

Zobacz opinie na temat firmy Błażej Woźnica Wozbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Błażej Woźnica Wozbud?

Liczba opinii klientów firmy Błażej Woźnica Wozbud, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Błażej Woźnica Wozbud
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 1 Maja 35
    47-100 Strzelce Opolskie
  • NIP: 7561979700 REGON: 365622629

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Błażej Woźnica Wozbud