Opinie o Artbox Ewa Dębko w Sokółka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Artbox Ewa Dębko. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Artbox Ewa Dębko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artbox Ewa Dębko w Sokółka

Jaki dress code obowiązuje w Artbox Ewa Dębko?

..... Nowy wpis

Q związku z czym zadane zostało to pytanie?

Zuzia Nowy wpis

Szale filcowane cudowne! Jeszcze takich nie spotkałam!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Artbox Ewa Dębko?

Artbox Nowy wpis

To firma jednoosobowa. Pozdrawiam!

Madzia

Czy to firma jednoosobowa ?

Aplikowałeś do firmy Artbox Ewa Dębko? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
Niezadowolony

Zakupiona filiżanka zupełnie niezgodna z opisem. Inny kolor i kształt niezgodny ze zdjęciem. Sprzedająca wyjątkowo nieuprzejma. Odradzam zakupy w tej firmie.

Artbox
@Niezadowolony

Kupujący był przed zamówieniem filiżanki poinformowany, że nie otrzyma filiżanki ze zdjęcia i zgodził się na to. Otrzymał filiżankę droższą, lepszej jakości i jak sam napisał - malunek piękny. Zaproponowałam oczywiście zwrot filiżanki i starałam się być miła, pomimo, że Pan szantażował mnie, że naśle urząd skarbowy. Nie rozumiem tego, przecież mógł po prostu odesłać filiżankę.

Miki
@Niezadowolony

Niezadowolony jak się coś zamawia po korekcie ze sprzedającym i się zgadza na korektę a potem coś się nie podoba to wystarczy odesłać co zresztą zaproponowała P.Ewa a nie wypisywać brednie. A urzędu skarbowego ta Pani nie ma się co obawiać bo nie znam uczciwszej osoby od Niej.

Lusia

Ciekawa sytuacja. "Artystka" zaraz po negarywnyn komentarzu w ciągu 1 dnia dostała kilka pozytywnych. A do tej pory nikt nie zauważał jej "twórczości". Widocznie ma coś na sumieniu skoro tak się zabezpiecza. A i "twórczość " musi byc mierna skoro do tej pory niezauważona.

Miki
@Lusia

@lusia. Nie masz najmniejszego pojęcia o jakiej twórczości piszesz. Widocznie nigdy na oczy nie widzialaś tego co robi P. (usunięte przez administratora)a napewno nie miałaś w ręku rzeczy wykonanych przez P. (usunięte przez administratora), więc nie wypowiadaj się na ten temat.

adam

Piękne malowane kubki!

Kupiłam 2 duże szale, zamówiłam następne 2- filcowane! Są prześliczne!

Szale filcowane to dzieła sztuki! Piękne!

agatam

Wszystko ok! Polecam, ciuchy piękne, oryginalne, starannie wykonane! Zawsze udane zakupy.

Kupiłam szal filcowany, prześliczny, niespotykane wzory, szybka wysyłka, super kontakt. Polecam, bo rzeczy na stronie Pani Ewy są niesamowite . Polecam i kupię jeszvze!

stały klient

U Pani Ewy robimy rodzinnie zakupy już u jakiegoś czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalnizm, zawsze możliwość uzyskania kompleksowej informacji o produktach. Jakość w połączeniu z dobrą ceną to główny atut działalności Artbox. Bardzo polecam.

Artbox
@stały klient

Dziękuję Państwu! Jestem zawsze do dyspozycji! Służę radą i swoimi pracami. Pozdrawiam!

artbox26

20 lis 2019od Andzia7228 Zgodność z opisem obsługa klienta Koszt wysyłki "Piękny szal prawdziwe arcydzieło " Bardzo duży szal ręcznie malowany22 paź 2019od nuta_k Zgodność z opisem Obsługa klienta Koszt wysyłki "To co otrzymałam w przesyłce , to nie szal , to Dzieło Sztuki !!! Przecudowny . Dziękuję . Wysyłka błyskawiczna. " Szal filcowany, filc jak pajęcza nić, śliczny!10 paź 2019od Client:42461380 Zgodność z opisem Obsługa klienta Koszt wysyłki "Szybka wysyłka , miły kontakt ze sprzedaecą ,towar na wysokim poziomie" Szal ręcznie malowany, filc, filcowane wykończenie Szal, kołnierz, peleryna, filcowane, wełna Szal,chusta,nunofilc z jedwabiem ręcznie mal. Sprzedaję towar bardzo zróżnicowany, w bogatym asortymencie. To są komentarze ze sprzedaży na Allegro, zapraszam- artbox26, porcelana, odzież, dodatki ręcznie malowane, filcowane...

artbox

AllegroZGODNOŚĆ Z OPISEM 5,0/5 OBSŁUGA KLIENTA 5,0/5 KOSZT WYSYŁKI 5,0/5 100,0% kupujących poleciło tego sprzedawcę w ostatnich 12 miesiącach Sprzedaję od lat na Allegro, mój nick użytkownika artbox26, zapraszam do odwiedzenia strony, zapoznania się z opiniami moich klientów, są one w 100% pozytywne. Zapraszam również na moją stronę www.artbox.info.pl. Aby wystawić pozytywny komentarz, należy się zalogować, a przedtem oczywiście coś kupić. Tylko w ten sposób można wystawić opinię. Wpisuję tę informację w odpowiedzi na hejty Pana, który nęka mnie nie tylko tu ale również mailowo. Drogi Panie proszę przestać, chyba ,że jest Pan nieudanym plastykiem, który tak chce eliminować konkurencję! Wszystkich zainteresowanych zapraszam na Allegro i na moją stronę,tam można zapoznać się z opiniami o mojej wieloletniej twórczości. Pozdrawiam! Ewa Dębko

Adaś

Kupiłem filiżanki dla dziewczyny na urodziny. Była zachwycona! Piękne!

*!@

Super rzeczy, pięknie malowane! Polecam!

Olgaola

Piękne szale, finezyjne, oryginalne. Na prezenty pod choinkę kupiłam kubki ręcznie malowane, śliczne, zgodne z moim zamówieniem. Będę tu kupować cały czas, polecam Artbox każdemu! Dziękuję!

Dzanna

Ojej, ja mam zupełnie inną opinię. Zamawiam w tej firmie i odzież, mam także serwis do kawy i 2 szale filcowane. Wszystko w jak najlepszym gatunku i prawdziwe cacko. Starannie wykonane, śliczne. Na stronie firmy jestem niemal codziennie. Pani Ewa jest zawsze miła, robi różne cudeńka na zamówienia i zawsze dorzuca miłe gratisy. Dziękuję Pani Ewo, a osoby takie jak w/ w Pan trzeba lekceważyć. Życzę pięknych pomysłów w pracy twórczej!

Zostaw merytoryczną opinię o Artbox Ewa Dębko - Sokółka

Artbox Ewa Dębko
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Górna 43a
    16-100 Sokółka