Opinie o Centrum Obrusów Artur Danielewicz w Łubniany

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Obrusów Artur Danielewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Obrusów Artur Danielewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Obrusów Artur Danielewicz w Łubniany

Interesują mnie tegoroczne warunki dla handlowców. Od jakiegoś tygodnia jest wystawiona oferta i zastanawiam się czy ktoś z was już się zgłaszał czy dopiero ja idę na pierwszy ogień? Przed tym jednak jest tu może ktoś kto aktualnie się zatrudnia? te dawniejsze odradzające opinie mnie martwią a chce pracować w normalnej atmosferze

Brak szacunku, kierownik typowy (usunięte przez administratora) z festynu, szef udaje nic nie wie i wmawia że wszystko jest ok. Wspópracownicy nie mają szacunku do przedstawicieli handlowych, ale jak mają go mieć skoro kierownictwo i szef nie mają go dla przedstawiciela?

Dareczek

Przecież Przemek to szwagier Daniela . A to że jest tam dom publiczny w zarządzaniu to fakt . Kiedy miałem tego dość zwolniłem się .

Kamil

I potwierdzasz to co pisał kolega? Czym się ten brak szacunku przejawia?

Dareczek Nowy wpis
@Kamil

Skoro nie czytasz między wierszami zatrudnij się . A oni skutecznie zatrują ci życie.

Zofia Nowy wpis
@Dareczek

A tutaj to zawsze taka komunikacja jest, że między wierszami wszystko? w firmie nie mówi się nigdy niczego wprost?

Dareczek Nowy wpis
@Zofia

Tak jak napisałaś . Lepiej poszukać. Innej pracy . Praca dla Daniela i szwagra to proszenie się o problemy z sercem . Szczegóły są w wcześniejszych wpisach .

Elżbieta

Widzę, że killa miesięcy temu wypłata to była najniższa krajowa. Ile teraz wynosi wypłata? Tyle samo czy coś się podniosło?

Mateo742

Nie polecam pracy dla tego człowieka! Osoby które piszą komentarze pozytywne to osoby pokroju kierownik Przemysław. Pracodawca jest nie godny polecenia i nie wypłaca tego co obiecuje.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Centrum Obrusów Artur Danielewicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Dareczek

Dość długo pracowałem dla tej firmy ale tak fatalnego zarządzania w firmie prywatnej to długo by szukać. Przykłady : w moim przypadku comiesięczna strata 2 dni bo przejazd Białystok Opole i z powrotem plus konferencja tyle zajmuje. Nakładanie się siatki klientów w tym samym mieście, że na tej samej ulicy i pod tym samym numerem. Kolega z Łodzi i ja z Białegostoku oblugiwalismy klientów z tej samej vgtupy towarowej. Przejazdy z Chojnic do Białegostoku do hurtownika, a pomimo że ja jestem na miejscu. Bo kolega pozyskał. Długo nosiłem w sobie chęć napisania ale niewyparzony jęzor Przemyśława sprawił że skoro on kłamie na mój temat to ja podam fakty na talerzu. A sprawy pakowania i magazynowania to kolejny wielki cyrk który znajs tylko panie z magazynu i gdyby wszystkie solidarnie poszły na L4 to nikt skutecznie nie zrobi pączek z zamówieniami.

Halina
@Dareczek

Cześć @Dareczek, czy Centrum Obrusów oferuje jakiś system premiowy? Rozumiem z Twojego wpisu, że logistyka firmy mogłaby być lepsza, ale czy mimo to znalazłeś jakieś pozytywy pracy tam?

@Halina

Ani logiki ani logistyki tu nie ma . Przemek zrobi smesztstki aby świeżak nie dostał premii . Są ph lepsi i gorsi .

@Dareczek

Nie podawaj imion pracowników, bo każdy tu ma dostęp i mogą być przez to problemy. Co robi? Dlaczego świeżak miałby nie dostać premii?

Iwona

Cześć, przychodzę do Was z pytaniem odnośnie godzin pracy w Centrum Obrusów Artur Danielewicz. Czy jest szansa na elastyczny grafik pracy i drobne dostosowanie go do pracownika gdy akurat wypadnie mu coś ważnego? Dajcie znać.

Łukaszek
@Iwona

Umowa o pracę z najniższą krajową i wymogi pracy z dojazdami do klienta po 12 godzin dziennie od Pn do PT. Brak płatnych nadgodzin i liczne króczki regulaminowe okradające handlowca z prowizji. Średnie zarobki w granicach 3500 zł na rękę. Auto słóżbowe zagraża życiu i zdrowu oraz bezpieczeństwu na drodzę.

@Iwona

Firma negatywnie nastawiona do wszelkich pomysłów pracownika . Byłem , pracowałem i sam odszedłem bo (usunięte przez administratora) to ja nie lubię .

@Łukaszek

Ja akurat nówkę dostałem z przebiegiem około 600 km ale reszta całkowicie się zgadza .

Dominika
@Łukaszek

Dołączę się do dyskusji, ponieważ mnie też bardzo interesują wszystkie te kwestie, o których tu nadmieniacie. Wspomniałeś, że w Centrum Obrusów pracownikom oferuje się umowę o pracę. No dobrze, ale czy od razu jest to umowa na czas nieokreślony? A jeśli nie, to po jakim czasie można ją otrzymać?

@Łukaszek

Dobrze rozumiem, że wyrabiacie nadgodziny, a nie płacą Wam za nie? Próbowaliście coś z tym zrobić? 3,5 k na rękę to nie tak źle, tym bardziej jeśli jeszcze jest do tego premia.

@Dareczek

No wiesz, ale nie wszystkie pomysły pracownika są zgodne z kierunkiem, w którym idzie firma. A co proponowaliście i na co się nie zgodzili? Nie zgodzili się i przez to odszedłeś?

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Halina

Zastanawiam się jakie stawki godzinowe oferuje Centrum Obrusów A. Danielewicz. Czy ktoś z Was jest tam obecnie zatrudniony i powiedziałby mi coś więcej na temat pracy w firmie?

@Halina

Oni nie mają żadnej logiki w pracy przedstawicieli . Zarząd w postaci szefuncua i szwagrunia robią wszystko aby klienci mieli się z czego pośmiać . Odradzam Ci tę firemkę . Jeden ph jeździ po innym rejonie bo ma tam 2 klientów których nie chce oddać bo on ich zdobył . Ogólnie nie ma tam kogoś kto dumnie zarządzałby i chodził w spodniach . Ja poświęciłem im prawie 1,5 roku

Poldek

A ja myślę, że opinia zależy od pracownika. Chętny do pracy i solidny będzie zadowolony bo firma jest ok.

I. P

Siedzę niezależnie wpisy na temat tej firmy. Wnioskuję że zarzuty stawiane tej firmie mogą być prawdziwe gdyż wiele wpisów pokrywa się . Nie ma takiej możliwości że tyle niezależnych osób wyraża się nie pochlebne o firmie w ten sam sposób. Zarzuty w obec kierownictwa wskazują na wiele nadużyć z racji piastowianego stanowiska, lub niekompetencji osób je zajmujących. Wskazują one przejawy (usunięte przez administratora) co może przysporzyć firmie problemów, a nie korzyści . Wnioskuję że osoby te nie mają żadnych kwalifikacji zawodowych do piastowania tych stanowisk.,, Ludzie z przypadku,, Usuwanie wpisów daje dużo do myślenia o uczciwość firmy względem pracowników.K.P wyraźnie określa obowiązek pracowników w obec pracodawcy i odwrotnie. Osoba która opisuje pajaków itd. Cytat ma cel żeby odwrócić uwagę od siebie lub jest opłacona. Radzę zastanowić się nad wpisami.

Jasiek

Niektórzy nie potrafią docenić, że firma w której pracują ma dobrą opinię

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obrusów Artur Danielewicz - Łubniany

• Jak się pracuje w Centrum Obrusów Artur Danielewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Obrusów Artur Danielewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Obrusów Artur Danielewicz?

Centrum Obrusów Artur Danielewicz
  • Kościelna 38