Fhu Maro Robert Mamiak
counter
1 1 3 5 1
niezadowolony_1 Nowy wpis

Tragedia, że ja wcześniej nie przeczytałem tych opinii. Na facebooku ma same 5 gwiazdek, ale okazało się, że znajomi nabijają mu punktów. Na stronie sklepu super zdjęcia, że aż miło popatrzeć,a to co zostało wykonane u mnie, to żenada. Krzywo płytki położone w łazience, ale to mi powiedzieli, że ściana krzywa, no śmiech. Spod umywalki się leje, ale że wszystko zapłacone, to przecież teraz nie przyjadą i nie poprawią. Przy kaloryferze pęknięta płytka, ale Pan fachowiec powiedział, że inaczej się nie da. Muszę nająć kogoś innego do poprawek, bo szef oczywiście nie odbiera telefonu. OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ!! Szkoda waszych pieniędzy i czasu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Niezadowolony Nowy wpis

Jak w kieszeniach macie dużo dziangów to zrobią ładnie bo pośle fachowców jak będziecie chcieli po taniemu to da melepete co nie ma pojęcia o niczym, ciężka gadka z szefem jak coś zadupcą i nie lubi jak bierzecie towar z marketów żeby było taniej zawsze wciska swoje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Fhu Maro Robert Mamiak w miejscowości Chorzów. Czekamy na newsy od użytkowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Maro Robert Mamiak - Chorzów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Fhu Maro Robert Mamiak