Fhu Maro Robert Mamiak
counter
1 1 3 5 1
niezadowolony_1 Nowy wpis

Tragedia, że ja wcześniej nie przeczytałem tych opinii. Na facebooku ma same 5 gwiazdek, ale okazało się, że znajomi nabijają mu punktów. Na stronie sklepu super zdjęcia, że aż miło popatrzeć,a to co zostało wykonane u mnie, to żenada. Krzywo płytki położone w łazience, ale to mi powiedzieli, że ściana krzywa, no śmiech. Spod umywalki się leje, ale że wszystko zapłacone, to przecież teraz nie przyjadą i nie poprawią. Przy kaloryferze pęknięta płytka, ale Pan fachowiec powiedział, że inaczej się nie da. Muszę nająć kogoś innego do poprawek, bo szef oczywiście nie odbiera telefonu. OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ!! Szkoda waszych pieniędzy i czasu.

Niezadowolony Nowy wpis

Jak w kieszeniach macie dużo dziangów to zrobią ładnie bo pośle fachowców jak będziecie chcieli po taniemu to da melepete co nie ma pojęcia o niczym, ciężka gadka z szefem jak coś zadupcą i nie lubi jak bierzecie towar z marketów żeby było taniej zawsze wciska swoje.

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Fhu Maro Robert Mamiak w miejscowości Chorzów. Czekamy na newsy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Maro Robert Mamiak - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Fhu Maro Robert Mamiak