Opinie o Panaceum Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Agnieszka Kania w Opole

Panaceum Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Agnieszka Kania
0 0 2 5 1
Wkurwiony Nowy wpis

To porażka , siedzę i muszę dotrwać do rana Leczenie kanałowe kilka razy po 300 i dzisiaj zamknięcie zęba i wieczorem ból nie do zniesienia Tak samo było prędzej leczenie a następnie wyrywanie w narkozie bo tabletki nie działały I słyszę ze to powikłania zapalne Ale ból i opuchlizna jes zawsze po ingerencji stomatologa Kupa kasy poszło a nie mam ani jednego zęba wyleczonego Stanowczo odradzam

Pomocna?
Tak2Nie

Obecnie coś dzieje się w firmie Panaceum Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Agnieszka Kania w miejscowości Opole? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne wieści odnośnie Panaceum Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Agnieszka Kania, napiszcie co u nich słychać!

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Panaceum Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Agnieszka Kania - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie