Opinie o Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario w Ligota Turawska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario w Ligota Turawska

Szukając właśnie pracy dla instalatora tu wpadłam. Tak czytając te ostatnie komentarze zaczynam się zastanawiać nad tym co się dzieje tak właściwie z pracownikami? chodzi mi o montażystów, skoro zamówienia nie są podobno realizowane to co z ich pracą? Czy ktoś zna warunki umowne z Pracodawcą?

Jak w Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

ikar67@wp.pl Nowy wpis

Jaki awans on cię (usunięte przez administratora)pracuje na czarno z żoną ma odzielność majątkowa czyli możesz go ....zrobili to przed pierwszym oszustwem ....a mieszka w pięknej nowej willi i myśli że ....

Jolanta

witam, ja to chciałam się zorientować w aktualnej sytuacji firmy. Widzę po opiniach, że podobno było tu wiele jakiś zaległości a z tego co widziałam firma raczej normalnie działa skoro krs jest aktywny? To jak to w zasadzie możliwe? Wszystko zostało po prostu już normalnie rozliczone?

@Jolanta

Pani to jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) niech pani niczym nie ryzykuje.Swierzo okradziona na 102 tys zl

@Gosia

To napisze to tak wielki (usunięte przez administratora) skoro usuwane sa slowa.

Beata
@Gosia

Ale jak ? Nie zapłacił za towar? Czy o co chodzi? Daj znać bo jestem bardzo ciekawa tej firmy, zastanawiam się czy u niej się o pracę starać

Gosia Nowy wpis
@Beata

Zaplacialam za montaz fotowoltaiki i pompy ciepla z materialem i niestety nic nie ma i nie bedzie bo (usunięte przez administratora)pieniadze (usunięte przez administratora)

Mariusz Soblik

Mnie również pan miły Mariuszek Kuś (usunięte przez administratora) wraz z żoną Ewcią...na dwanaście tysięcy PLN...na tyle wycenili swoje dobre imię... Pozdrawiam, ms. Mariusz Soblik (+48 668 273 464) Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków

Irek Nowy wpis
@Mariusz Soblik

Ja proponuję spotkanie bo mam na niego pomysł Irek 609224108 dzięki mnie to się zaczęło ja zgłosiłem go do auxilii

Firma Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca sezonowa dla dziewczyny w malowniczej Szwajcarii. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Oszukany

Ode mnie wymusil 100tys zl i teraz nie odbiera telefonu, ale słyszałem ze coś na niego szykują. Takze moze sie wzbogacił ale nie na długo. Ja sprawe daje do sądu.

@Oszukany

Witam. Czy spotkałeś się z nim w sądzie? Jaki był wyrok?

@Oszukany

A udalo sie panu odzyskac pieniadze . Odemnie ukradl 102500 zl.

Jak się pracuje z ludźmi z Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario?

Danuta

Jesteś w jakiś sposób poszkodowana/y skoro tak piszesz? Coś więcej opowiedz

zainteresowany

Czy któryś z wyroków skazujących już się uprawomocnił?

Fotowoltaika Kuś

Kuś to (usunięte przez administratora) krąży miedzy firmami próbując swoich sił w fotowoltaice nie mając na ten temat podstawowej wiedzy.Mnie z powodu własnej niewiedzy naraził na straty powyżej 50 tyś zł.Przy okazji chciał ode mnie porzyczyć 30 tyś i obiecywał spłatę z dużym zyskiem ,na szczęscie w porę się zorientowałem .Obiecał spłacić moje straty za jego zaniedbania ,nawet podpisał oświadczenie o swojej winie i nie oddał ani grosza . Cały czas dzwoni obiecuje cuda i perfidnie kłamie Uwaga na tego (usunięte przez administratora) Interesuje go prowizja od sprzedanej instalacji i zostawia nie załatwione sprawy i znika

Danuta
@Fotowoltaika Kuś

A wiesz czy wielu innym ludziom wisi kasę? Czy tylko Tobie?

Wierzyciel

Komornicy z Opola prowadzą bezskuteczne postępowania przeciwko temu człowiekowi. Firma istnieje tylko na papierze. Ostatni dokument rozliczeniowy złożyła do ZUS w 2014 roku.

Dawid

@paulina a może powiedzieć w jaki sposób zostałaś oszukana?

Karola
@Dawid

Panie q xo pan nie wiesz? Pqulina zostala oszukana tak jak inni,czyli kus(usunięte przez administratora) wydusil od niej kase,dzwoniac 5x na minute i oferujac inwestycje. Po czym wzial pieniadze 8 mial splacac w transzach z nadwyzka. Oczywiscie posplacal miesiac dwa i juz sie nie odzywal. Czyli splacil 1/8 pozyczki a to przeciez miala byc inwestycja!!!! I tak wlasnie (usunięte przez administratora)kus!!!!

@Karola

Jest dokładnie, tak jak Pani to opisuje. "Pan" Kuś najpierw pomaga ludziom odzyskać odszkodowanie, by potem wybrać od ludzi ile się da. Żeruje na trudnej sytuacji ludzi, ich tragedii i wyłudza pieniądze, które dostali. Oferuje umowy pożyczki by oszukać i wyciągnąć pieniądze, których nie ma zamiaru nigdy oddać. Jedyne na co zasługuje to więzienie, bo (usunięte przez administratora) mnóstwo osób, robił to z premedytacją i bez skrupułów. Mam nadzieję, że już nikogo nie oszuka i dostanie zasłużoną karę !!

Patryk

A zgłaszaliście firmę w takim razie do sądu? To co piszecie jest niepokojące

Wlodimir

Ja nie pani maju ja polski ew. angielski

Czy zdarzają się nadgodziny w Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario?

Pomocny

Tak, darmowe... a na poważnie, to poczytaj o tym facecie w internecie ile ma spraw sądowych i ilu ludzi go ściga, bo nie oddał im pieniędzy...

M

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 510-105-869, jestem w stanie pomoc odzyskać utracone wierzytelności

Paulina

Ja walczę. Złożyłam sprawę do sądu, ale to się może ciągnąć latami. Co mogę więcej zrobić ?? Z tego co widzę opieszałość sądów jest na rękę takim draniom jak Kuś, bo on dalej chodzi bezkarnie i (usunięte przez administratora) innych ludzi. Jak mu nie wstyd żyć za pieniądze innych ludzi? Jak można inaczej odzyskać te pieniądze, skoro w sądzie pod górkę?

Paulina

Ja również zostałam oszukana przez pana Mariusza Kusia. To podły człowiek! Zgłaszajcie go na policję, do sądu, walczcie o swoje pieniądze. Myślałam,że tylko ja miałam pecha a on dalej sobie chodzi bezkarnie i dalej (usunięte przez administratora) innych! Czy komuś już udało się odzyskać pieniądze od niego i w jaki sposób?

P Mariola

Wszystkie osoby oszukane przez pana Kusia prosze o kontakt. 606148308

Strasznie nisko Mariusz upadł. Szkoda tylko poszkodowanych....

Wit

Mnie tez oszukal ten pan ,tzn ten (usunięte przez administratora) bo na pana to on nie zasluguje. Chodzil jak hiena i zebral pieniadze ,on je ode mnie doslownie wyzebral ,niby na akcje jakies i nic mi nie odda a to bylo miesiac temu. Ale zaczal ze zla osoba bo mu nie daruje !!! Slyszysz kus palancie !!!! Nie daruje ci tego . Nie moge sie doczekac jak w wiezieniu bedziesz musial schylic sie po mydlo. Zabrales mi pieniadze za smierc mojego dziecka, takich rzeczy sie nie robi ty bezduszny palancie!!!! Przyjdzie sie rozliczyc za szkody.

Paulina

Hej. Również zostałam przez niego oszukana i obecnie założyłam mu sprawę sądową, ale jeszcze nie wiem kiedy będzie termin. Czy ktoś z Was spotkał się z nim w sądzie? Jaki był tego finał?

Wyrocznia
@Paulina

Witam, proszę o kontakt.Tez wyłudził ode mnie pieniądze.Myslalem, że jestem sam ☹️????

Zostaw merytoryczną opinię o Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario - Ligota Turawska

• Jak się pracuje w Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario?

Zobacz opinie na temat firmy Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario?

Kuś Mariusz Firma Handlowa Mario
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Dobrodzieńska 38
    46-046 Ligota Turawska