Opinie o Barway Services Ltd. w Ely

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Barway Services Ltd.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Barway Services Ltd. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barway Services Ltd. w Ely

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak tam wygląda umowa czy np. po podpisaniu umowy na 6 miesięcy można wrócić po 5 miesiącach czy są jakieś konsekwencje wcześniejszego powrotu? I jak wygląda tam praca przy pieczarkach, mógłbym mi to ktoś streścić pokrótce?

nikt

witam ja tulaczke swoja juz przeszlam, co chodzi o prace to fakt zalezy gdzie trafisz i jakie masz znajomosci, bo troszke sie zmienilo co do zatrudnienia nie masz plecow nie masz dobrej pracy ,za to masz wiecej wolnego czasu na dolowanie sie a przytym psycha siada i co robisz pijesz i nie tylko bo tak na prawde na barway mozna dostac wszystko placisz i masz ,i tak naprawde to wszyscy wiedza . Monitoring smiech na sali pic na wode foto montarz widza to co chca a nie to co powinni ,pokoje juz nie ma 12 sa tylko 6 zaczyna sie sezon a zawsze w sezonie jest przeludnienie i syf wspolczuje tym paniom co musza po swoich rodakach sprzatac bo to polacy syfia i sami wystawiamy w ten sposob opinnie o sobie ( jak nas widza tak o nas pisza ) przykro sluchac jak mowia ze polak polaka w lyzce wody utopil by .biuro hostelu wielkie zmiany krotko, znam jedna normalna osobe, jest pomocny nigdy nie odmowil pomocy , reszta woda sodowa i piorka ,hamstwo, wulgaryzm, ten co byl tam i chcial zalatwic co kolwiek to tez wie ze wiecznie brak czasu. zarobki uciente owertajmy po 48 h nie ma rewelacji w stosunku do poprzednich lat . Ale ja osobiscie nie polecam mieszkania na hostelu , prace tak o ile masz mocna psychike zawsze nowym jest ciezko i to nie tylko tu w polsce tez.Pozdrawiam i powodzenia.

Gucio

Witam a jak wygląda w tej firmie praca kierowcy autobusu

andrzej

(usunięte przez administratora) Przez pewien czas tam pracowałem,bo pieniądze były mi potrzebne.Z jednej strony sporo zarobiłem,ale dużo zdrowia mnie to kosztowało i nie chciałbym tam już wracać. Od 1,5 roku mam nową pracę, w innym miejscu mieszkam i poza zarobkami(niewiele niższymi) pod każdym względem jest zdecydowanie lepiej. GS przypomina jedną,wielką nędzną wiochę.Ludzie mieszkają w czymś co bardziej przypomina chlew niż budynek mieszkalny.Pokoje 6-12 osób(zdarzały się przepełnione) kuchnia była daleko,pod prysznicami długie kolejki,a kible wiecznie brudne,a najbardziej po weekendzie.W dodatku obowiązywał szereg absurdalnych zakazów i nakazów.Oficjalnie nie można było posiadać żadnej elektroniki(poza laptopem i ładowarką) ani własnym samochodem wozić ludzi.Za moich czasów w office pracowała jedna porządna osoba(usunięte przez administratora)a resztę stanowiły totalne (usunięte przez administratora). Spory odsetek pracowników Gs-u stanowił margines społeczny.Szczególnie dotyczyło to Polaków i Litwinów,Bułgarzy i Rumuni przeważnie byli porządniejsi.Jak wszędzie po obu stronach spotykało się wyjątki. Dla ludzi niskiego pokroju,którym(często przez własną głupotę) życie się nie ułożyło jedynymi rozrywkami jakie znali było chlanie,nadmierne interesowanie się cudzymi sprawami i rozgłaszanie chamskich plot.(usunięte przez administratora)Dla nich odstępstwem od normy było bycie trzeżwym w czasie weekendu i składanie oszczędności na dłuższy czas niż pomiędzy urlopami. Jeśli chodzi o pracę to było różnie.W niektórych miejscach było względnie,inne funkcjonowały na zasadach .(usunięte przez administratora)..(usunięte przez administratora)Tam zarobki(pracowników) były nędzne(wieczne oszukiwanie)praca była z dojazdem,którego zarząd nie potrafił zorganizować..(usunięte przez administratora)

tamek

Jak tam jest teraz ?

OnaTuJest

Powiem tak... Jestem Tutaj od grudnia 2012r Byłam już wszędzie nawet na polu :) Sadzarki, pielenie zajebista robota :) Wystarczy chcieć... Wiadomo sezon super sprawa tak jak ktoś wcześniej napisał nadgodziny słodko lecą:)Zima okres martwy mimo ze jest mniej ludzi niż w sezonie... Praca jest bo jest jak się załapiesz w stałe miejsce tym lepiej dla Ciebie. Warunki mieszkalne faktycznie zgodzę sie z niektórymi nie są jakieś super wypasione ale idzie przywyknąć... W toaletach zdarzają się niespodzianki ale to jak po każdej sobocie. Ehh... :) Pokoje zależy z kim się mieszka jeśli się trafi na fajnych ludzi ogarniętych w temacie idzie się zawsze dogadać... Mnie się akurat udało :)Co do lizusów hmm... "tępić frajerów" Zawsze się ktoś taki znajdzie czy facet czy kobieta... Ale wiadomo polak polakowi wilkiem za granicą. Co do Oficu hah :D I wszystko jasne :) Co chwilę ktoś nowy każdy ma inne podejście do ludzi:) Na okres zimowy nie polecam przyjazdu tutaj nie ma po co... Sezon jest bardziej opłacalny... Pracę polecam ludzią o stalowych nerwach a nie "lelusie" Którzy myśla nie wiadomo co że wszedzie jest kolorowo... (No ale jak matka z ojcem całe życie płaciła za wygody to trudno się nie dziwić) i nie potrafią sie pogodzić z tym że nie są jedynymi mieszkającymi na hostelu... A zdarzają się tacy ... :) Wiadomo nie spróbujesz nie przekonasz się :) Pozdrawiam wszystkich teraźniejszych i tych byłych mieszkańców Barway których miałam okazje poznać :) Ps. Pewnie niektórzy domyśla się kto to pisał :)

ziober

WY ALBO [usuniete przez moderatora] ALBO JESTESCIE NIEWOLNIKAMI.....JA MAM TERAZ 25 LAT A PRACOWAŁEM TAM OD 18 LAT..I TAKIE LALUSIE GDZIE ICH WYSŁALI TAM PRACOWALI NP. [usuniete przez moderatora] TAM LEDWIE SIE ŁAPAŁO 160F ..I CZY U [usuniete przez moderatora] ODESZEDŁ W 1 ROK MOJEJ PRACY.... RAMZEY CEBULKA DOBRA RACA ALEEE MINUS TAKI ZE TAM OSOBY STAŁE SĄ..A [usuniete przez moderatora] Z 5 STR. OSTATNIA OPINIA NIEH NIE DAJE OPINI I NIE WYZYWA RODKÓW OD [usuniete przez moderatora]( BO JAK ZNASZ MIŚIA Z ELY TO JUZ MASZ [usuniete przez moderatora] PEŁNE) CHŁOPCZYKU!!!!!!!BO NA TYM FORUM MA KAZDY SWOJE ZDANE KTO CO PRZEZYŁ I CO MYSLI O TYM MIEJSCU ,,,DSP DOBRA PRACA DA SIE WYCIĄGNĄĆ NAWT 350-400F ALE TAM 7 OSÓB TO GORA I TAK SAMO STALI ....O POKOJACH ,TOALETACH BRAK SŁÓW WEEKEND I KLOPY WSZYSTKIE ZAPCHANE OBSRANE . KTO MIAŁ DO PRACY RANO MYŁ ZĘBY NA DWORZE BO NIE DAŁO RADY .. A NA POLU WYTRWAŁOŚĆ I SZYBKOŚĆ I NE MA TAK ZE TY TY CHCZESZ I TRAFISZ DO DOBREJ BRYGADY I [usuniete przez moderatora] AKORD ALBO ONI ZA CIEBIE .. TERAZ TAM GDZIE CIE WTYKNĄ TAM [usuniete przez moderatora] SA NIERBY TY ROBISZ NA NICH ..NAJLEPIEJ SIE DOSTAC Z BUŁGARAMI WTEDY TY [usuniete przez moderatora] I ONI I WIESZ ZE ZYJESZ .. A W OFFICE [usuniete przez moderatora] I JESZCZE KTOS I GŁUPIEJ MAŁEJ SPRAWY NIE ZAŁATWIŁES ..TYLKO OSOBY KTORE MAJA [usuniete przez moderatora] WIEM COS O TYM CHOCIARZ MALO PRACOWAŁEM ALE MÓJ BRACIAK PRACOWAŁ OD 2000R. DO 2010R. WTEDY [usuniete przez moderatora] STAŁ NAWET 7,50 ZŁ DO 2005 R. JAK KTOS MA JECHAC I STRACIC PIENIADZE NA DROGE TO MIECH NIE JEDZIE ... A SPRÓBOWAC KAZDY MOZE .. TAK Z RĘKĄ NA SERCU NIE POLECAM W TYM OKRESIE .. BO JEST KRYZYS JAK 200 F. SIE ZAROBI TO GÓRA A JESZCZE ZALEZY ILE WOLNEGO W TYGODNIU (OFF)TEN KTÓRY MA MIEJSCÓWKE I NADRABIA UCHEM ALBO JEZYKIEM TO CHWALI BO SZEFOSTWO TEZ CZYTA OPINIE ... SA POLACY [usuniete przez moderatora] ZAMIAST SIE TRZYMAC RAZEM TO [usuniete przez moderatora].KAZDY NAZEKA NA BUŁGARÓW ALE WIEKSZOSC JEST [usuniete przez moderatora]... PILNUJCIE SIE POLAKÓW .JAKIES PYTANIA ME@ ; [usuniete przez moderatora] z fartem..

od lipca pracownik

Jeśli się człowiek dobrze wkręci to napewno nie ma co narzekać.Ja sobie śpię za filarem i nawet nie przebieram tego co tam mam przebierać. ,,Ciężka praca" haha. Polacy bardzo rzadko pracują na polu a roboty tam a w fabryce nie ma co porównywać. Większość złych opinii to ludzie którzy przyjechali do pracy a siedzą na offach. Rozumiem ale trzeba było czytać kontrakt. Nadgodziny w sezonie leciały słodko. Niby jest tyle ludzi na wolnym ale i tak mają stałą obsadę której nikt nie ruszy. Bo oni się znają i pracują dłużej . Teraz to 40 /h zapewnione więc spoko. Mieszkanie to inna bajka ale ogólnie dla młodego człowieka plus. Pamiętajmy że mamy tu pracować. Jeśli dla kogoś cały dzień przebierania warzyw to męka .To sorry [usuniete przez moderatora]

Stary gwardzista:)

Prawda o Barway jest taka, że... to miejsce dla wszystkich tych, którzy z poświęceniem i zaangażowaniem chcą pracować. Specjalnie napisałem: "pracować", bo z kasą bywa różnie. Czytać się nie chce i nikomu nie doradzam kierowanie się wulgarnymi wpisami. Jeśli w Polsce ci się nie układa, chcesz spróbować za granicą i w dodatku jesteś skłonny zainwestować swój czas, to warto spróbować. Spędziłem w Barway blisko 8 lat. Zaczynałem od pola, rig'u i ciężkiej pracy w częstych przypadkach od 6'ej do 22'iej. Warunki nie były luksusowe, ale nie pojechałem tam dla wygody. Najważniejsze, że była praca, że można było zaoszczędzić (bo Barway to miejsce delikatnie powiedziawszy - na uboczu). Wprawdzie czasy, kiedy ja tam byłem, minęły już dawno i z tego co słyszę sporo się w firmie zmieniło, dla wszystkich tych którzy nie boją się ciężkiej pracy szczerze doradzam. Są miejsca, które uczciwie w firmie odradzam (np. Wissy), ale oprócz nich warto jest zobaczyć, jak jest pracować za granicą. Bierz jednak pod uwagę, że ostatnie czasy zmusiły administrację do ograniczania kosztów, a co za tym ciężko o wystarczającą ilość godzin w tygodniu, że o nadgodzinach nie wspomnę. Można jednak jeden rok, czy sezon poświęcić w celu "rozpoznawczym". Poznać firmę, złapać kontakty, zorientować się, gdzie są dobre zarobki, a gdzie słabsze, po to żeby w następnym roku czy sezonie podpisać kontrakt w odpowiadającym wymaganiom miejscu. To, co dodatkowo mogę napisać wszystkim tym, którzy się wahają to... sezon letni: raczej pole i od pierwszego dnia zabiegać o przydział do "mocnej" ekipy. Dostanie się po [usuniete przez moderatora] , ale się zarobi. Sezon zimowy odradzam. Z tego, co do mnie dociera, pilnują wtedy 40 godzin w tygodniu. A to, jakby nie liczyć nie bardzo się Polakowi opłaca. Jeśli masz jakieś pytania, pisz. Będę tu wpadał i z chęcią odpowiem na pytania. Pozdrawiam Barway'owców:)

?

Anonim - 2013-08-20 01:15:04 Ile średnio wyniesie podstawa z prowizją?czytam to co opisujecie nawet sie zgadzam z niektorymi opiniami,ja tu w barway pracuje od 5 lat i jest spoko.

Pan pompa

Hmmmmm Barłej, hehehe, byłem tam w 2011 roku, na selerecha, u kebaba, później wyrzucili nas na march na buraki, i tak sie tułalismy od burkaków na marchu po packhouse i inne pola jednym słowem (usunięte przez administratora) br /> W hostelu sam element sczególnie POlacy niby trzeba kwit o niekaralnosci, a jednak siedza tam za okrutne przewinienia, mordercy jak i handlarze kto był ten wie, [usuniete przez moderatora] Najgorsze nacje to POlacy i litwincy , najlepiej sie pracuje z bułgarami naprawde przyjemni ludzie nie tacy jak POlacy zakłamanie , Ogólnie odradzam z powodu -częstych offów czyli dzien wolny, - huligaństwa [usuniete przez moderatora] -ógólnie akcji jakich miało nie byc a są POlecam nie jechać !!! ze względu na [usuniete przez moderatora] i jastrzebia dwaj najgorsi zwyrole na Barłej,[usuniete przez moderatora] [usuniete przez moderatora] Co do zarobków i pracy nie narzekałem fajnie było, standard zycia jak w oborze ale nie jechaliśmy tam na pączki do babci tylko do pracy. Ogólnie dla wieśniaków którzy od 4 roku życia rypią u ojca w POlu to POlecam bo zaprawieni w boju, dla mieszczuchó trzymających tylko pada do Xboxa to nie polecam POzdrawiam

mmmm

wez poszukaj sobie czegos normalnego czlowieku, jak grzyb rosnie to zbierasz jak nie maja zamowien to bedziesz siedziec jak tam jeden siedzial bez pracy i kasy ponad miesiac, a ci co tu pisza ze jest kolorowo to sa poustawiani od lat, szkoda czasu na to, [usuniete przez moderatora] nie urywa ogolnie!6 funtow to jakas porazka za godzine, wiecej niz 40 godzin nie dadza ci pracowac, a trzeba jeszcze ubezp i kwatere zaplacic , podatek, beznadzieja

@mmmm

Nie opowiadaj bzdur ;) Jak nie masz 16 godzin to nie wezmą za mieszkanie ;) I było się przenieść a nie narzekać.

tojatopisze

Jak tam jest ? Interesuje mnie opinia ludzi co byli w tamtym roku a nie kilka lat temu. W urzędzie pracy jest oferta na zbieranie grzybów, co myślicie o tym ? Ile kosztuje wyjazd ?

JESTEM

Jestem tutaj , jak napisali konkretni bywalcy GSu jak wylizujesz tyłki i kapujesz to mało wiele praca jest , a najlepiej PP D , która uważa się za boga .Stado nowicjuszy odbiera starym pracownikom godziny , powodzenia.

poli

jak teraz jest w barway? przebywa tam ktos?

xena

kto wybiera się do pracy w Barway 11 maja to niech da znać na mail [usuniete przez moderatora]

xena

jeśli ktoś wybiera sie do pracy w barway 11 kwietnia 2013 to niech da znać na maila [usuniete przez moderatora]

poly

powiem tak namiarów ja osobiscie nie mam bo mi kiedys załatwiał znajomy i tym razem też on mi to załatwia. tak jak mówisz w pewną robotę juz ;) postaram sie załatwic kontakt ale nie obiecuje.

bary

poli a powiedz czy masz namiary na menagera to najlepiej do niego dzwoń .Ja też sie zastanawiam nad wyjazdem ale w pewną robote, ustawioną ,w gs .a nie wtake coś jak pole tylko straszenie ptaków trakor wuzek ziemniaki bo tam była

poly

byłem tam kilka lat temu;) teraz wybieram się na początku czerwca. wybieera sie moze ktos jeszcze w tym okresie? jak ostatnio jest? proszę o subiektywną odpowiedz kogos kto tam był w ostatnich czasach, a nie opowiadania i nagadywania ludziom którzy po raz pierwszy się tam wybierają. Pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o Barway Services Ltd. - Ely

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Barway Services Ltd.?

Kandydaci do pracy w Barway Services Ltd. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Barway Services Ltd.