Opinie o Więcko Mariusz Studio Foto-Video Flesz w Gierałtowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Więcko Mariusz Studio Foto-Video Flesz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Więcko Mariusz Studio Foto-Video Flesz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Więcko Mariusz Studio Foto-Video Flesz w Gierałtowice

Klient Nowy wpis

Nie polecam !!!! Totalna żenada !!! Nie dość, że zdjęcia zrobione krzywo, to co miało być wyretuszowane dalej jest widoczne, jakość beznadziejna ! A co do filmu to jest jeszcze większa katastrofa. Muzyka w ogóle nie dopasowana do scenerii, nie pasuje do wesela, Pan M. w ogóle chyba nie zna języka angielskiego i nawet nie chce mu się zerknąć do tłumaczenia słów, bo wrzuca jako podkład teksty o nieszczęśliwej miłości, albo rozstaniu... A o terminie oczekiwania na zakończenie usługi czy w ogóle jakimkolwiek kontakcie z jego strony to po prostu brak mi słów. Nie polecam ! Jest wielu o niebo lepszych specjalistów, słownych i tańszych !!!

Lena Nowy wpis

Tylko, że to jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci akurat tu zostawiają uwagi?

Bardzo Zawiedziona Maturzystka Nowy wpis

Pozdrawiam środkowym palcem pana montażystę: jakość kalkulatora, nałożone filtry są tandetne i pochodzą chyba z jakiegoś słabego i darmowo dostępnego programu oraz tego że nie wyciął momentu w którym jednej z dziewczyn przy obrocie podniosła się sukienka i widać jej całe 4 litery oraz bieliznę, pomijając to, operator kamery w tym momencie zrobił obniżenie kadru i przybliżenie więc widać to idealnie

Magda Nowy wpis

@lilpump69 nie rozumiem twojego komentarza ? O co chodzi?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Więcko Mariusz Studio Foto-Video Flesz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
LilPump69

Co za typ, nawet ławek nie przygotował i bezdomnemu nie pomógł .

Anominowa

Totalna tragedia, aż szkoda słów

Maturzystka

Począwszy od zdjęć które dostaliśmy jako pierwsze- krzywo uchwycone bez poziomu, wrzucone wszystkie które fotograf zrobił bez przejrzenia usunięcia przykładowo tych z zamkniętymi oczami. Wszystkie zdjęcia robione od pasa w górę. Film otrzymaliśmy w plastikowych śmierdzących plastikiem opakowaniach z kiczowatą grafiką na przodzie. Pomijając co chwile zmieniające się filtry podczas filmu począwszy od pseudo „postarzanego” aż po wyostrzone kolory bardzo zaintrygowały mnie co chwile pojawiające się ujęcia na stopy ????. Jak dla mnie pieniądze wydane na marne, nie polecam ani zdjęć ani filmu.

Maturzysta ;)

Jakość zdjęć i filmów jest tragiczna

Pdkha

Nie polecam usług, zdjęcia strasznie nienaturalne, zrobione niedbale, brak inwencji i chęci zrobienia czegoś dobrego. Nie mogę powiedzieć nic dobrego.

Rozsksna

To jakaśmasakra;tragiczna jakość, ujęcia???????? Film nagrany fatalnie

Super

Rewelacyjny film i rewelacyjne ujęcia, rewelacja polecam :)

Nie jesteśmy zadowoleni z usług tego fotografa. Uważamy, że zdjęcia są nieprofesjonalne zrobione, są na nich podstawowe błędy, brak pomysłu na zdjęcie,, źle dobrane kadry, nienaturalne pozy,należytać że wiele to nie znaczy czy dobrze, liczy się jakość, a nie ilość. Odradzamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Więcko Mariusz Studio Foto-Video Flesz - Gierałtowice

Więcko Mariusz Studio Foto-Video Flesz
  • Ogrodowa 38