Adres: Rycerska 13 lok. 4, 18-400 Łomża

5 2 3 5 1

Opinie o Szymon Wasilewski

Filtruj opinie po kryteriach:

Izabela Tomaszewska-Nowak

Zainteresowanie problemami pacjenta, prawdziwa chęć rozwiązania problemu i szczerość to cechy, które moim zdaniem są najważniejsze w postawie lekarza, a tak rzadko można je zauważyć podczas normalnej wizyty lekarskiej... Pan S.W., chociaż byłam ostatnią pacjentką podczas jego dyżuru, poświęcił mi dużo czasu i dał poczucie, że interesuje Go mój problem. Wiem, że praca lekarza Pogotowia Ratunkowego jest stresująca i męcząca..a mimo to, lekarz został dłużej, żeby dowiedzieć się więcej na temat mojej choroby. Doceniam i bardzo dziękuję!

Izabela Tomaszewska-Nowak

TakNie

Czy jesteś zadowolony z zatrudnienia w firmie Szymon Wasilewski w mieście Łomża? Dodaj wpis i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Szymon Wasilewski może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Zostaw opinię o Szymon Wasilewski - Łomża

Chcę opublikować: