Opinie o Urb i A Leszek Wojtynek w Wyry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Urb i A Leszek Wojtynek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Urb i A Leszek Wojtynek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urb i A Leszek Wojtynek w Wyry

Jak długo czekaliście na odzew z Urb i A Leszek Wojtynek? Oddzwaniają zawsze?

tak Nowy wpis

Chcesz sie tam zatrudnic czy zlecic jakis remont? Ani tego ani tego nie polecam

Józek

Dla mnie to dobra firma, płacą przyzwoicie, ludzie dość zgrani, polecam!

Heh
@Józek

Jak moze byc dobra firma skoro wlasciciel poszedl siedziec?

Syl
@Heh

Heh.. To potwierdzona informacja? Nas tez (usunięte przez administratora) na 25 tys.…złodziej!

tak Nowy wpis
@Syl

Tak. Idzcie do sądu, będzie mieć recydywe

Hanna

Po przeczytaniu w/w negatywnych opinii na temat p, L.W postanowiłam wycofać zlecenie pomalowania pokoju i poinformowałam Go o przyczynie,po czym p. L.W wysłał do mnie sms-a z wyjaśnieniami o nieprawdziwych zarzutach. Postanowiłam dać Mu szansę i powierzyłam mu zlecenie położenie gładzi na jednej ścianie i pomalowanie całego pokoju. Praca wykonana dobrze pod kontrolą mojej przyjaciółki.

Leszek wojtynek
@Hanna

Bardzo mozliwe ze przy tak malym remoncie LW spelnil swoj obowiazek i wykonal dla Pani zlecenie. Jednak z calym szacunkiem ale sama zaliczka na ktora nas oszukal LW jest kilkudziesieciokrotnie wieksza niz cale Pani zlecenie, nie mowiac juz o kosztach calej inwestycji. Wykorzystal nasza sytuacje, byl wyrachiwany(nadal jest). Sprawa jest rozwojowa. Bardzo sie ciesze ze miala Pani to szczescie i nie zostala Pani(usunięte przez administratora) przez tego czlowieka. My nie mielismy tego szczescia.

Stanisław Nowy wpis
@Leszek wojtynek

Co za bzdury, ten GOŚĆ płaci za robotę a nie za przyjście do roboty. Ja tych problemów nie miałem, a pracowałem do emerytury

Edyta Nowy wpis
@Stanisław

A kiedy zakończył Pan całkowicie pracę tutaj? I czy to nie sugestia, że jednak przewinęli się przez firmę tacy, którzy niestety jednak nie zasłużyli sobie na zapłatę, bo nic nie robili?

Jarek

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Spaprana robota. Pomimo że mam gwarancję na piśmie na spartaczoną robotę, to teraz zero kontaktu. NIE DAWAĆ ZALICZEK!!! Unikać jak ognia. Komornik go ściga, dostałem pismo w tej sprawie, ma zajęcia komornicze.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Urb i A Leszek Wojtynek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nie dostaniesz od niego nawet podstawowego wynagrodzenia a co dopiero dodatkowych swiadczen

Barbara
@Odpowiedz

Większość zapewne przyznałaby mi rację co do tego, że taki wpis wymaga jednak jakiegoś dopowiedzenia. Co to właściwie znaczy, że firma Urb i A nie wypłaca nawet podstawowego wynagrodzenia? Jeśli opóźnienia są tak duże, to warto byłoby po prostu zgłosić się do Inspekcji Pracy.

Radek

Niepokojące są informacje klientów. Dziwię się, że zamieszczają je na forum pracowniczym.

Niki

Tu powinny znaleźć się jedynie opinie pracowników a klienci powinni kierować uwagi na inny adres!!

bzyk
@Niki

tak tak oczywiście - nie mniej jednak sprawy LW powinny wyjść na jaw wszędzie... opinie pracowników - a ma??? makabryczna zaliczka i znika!!! zwodzi, kręci!!! proszę pamiętać żadnych pieniędzy przed!!! bez względu na wszystko, jeśli na materiał - to proszę jechać i z nim kupić (3 razy przemyśleć!!!!) - żadnych przelewów, gotówki!!!

Braki

Sam pcha żeby było szybciej, a to to jaja. Korcze jak to możliwe Hehe

Niezadowolony klient

Oszust i (usunięte przez administratora) Bierze zaliczki a potem znika. Nie odbiera telefonu. W domu zona go kryje a w Szczyrku kochanka. Omijac szerokim lukiem. Ma same długi.. Uważajcie na niego i jego synka..

Leszek wojtynek

Prosze uwazac. Aktualnie LW korzysta z konta na oferii PHU ze szczyrku. https://oferia.pl/wykonawca/phu/901496 Wpolpracuje z nim syn i Sabina Puch... Doradzam najwieksza rozwage i ostroznosc w wspolpracy z nim

oli

P. Wojtynek wyrabia co chce i nasze prawo jest chore odzyskanie jakichkolwiek zaległosci jest nie możliwe, wczesniej p wojtynek L a teraz jak sie zaczeło żle robic to jego syn Ł wojtynek zaczyna robić to samo co tata , a w szczyruk p wojtynek nie ma tylko kochanki jest jeszcze synek kiedys w szczyrku ktos go dojechał i spalił mu autko

Michal

Nie placi wynagrodzenia. Nie znam nikogo zadowolonego z pracy u LW. Bierze ludzi z lapanki bo nikt nie chce juz u niego pracowac.

Edyta
@Michal

Czy ktokolwiek z osób zgłosił sytuację, w której pracodawca firmy Urb i A Leszek Wojtynek zalega z płatnością wynagrodzenia za wykonaną pracę? Jeśli tak, to jak dalej sprawa się potoczyła? Może było to chwilowe nieporozumienie obu ze stron? Proszę o zgodne z prawdą informacje.

Michal
@Edyta

Prosze wierzyc nie jest to nieporozumienie i pojedynczy wybryk LW. Miga sie od jakichkolwiek platnosci. Ma ogromne dlugi u przeroznych wierzycieli wiec wyplaty dla pracownikow schodza na ostatni plan.

v

zalega z płatnościami za towary, na giełdach wiewrzytelności są informacje o jego długach, ma komorników.

aseret

Pan Wojtynek jest nieuczciwy i tylko dlatego ze nasze prawo jest nieudolne nie mozna zrobic porzadku z tym co wyrabia ten pożal się Boże "przedsiębiorca".

Sowa

Moje sugestie dla Urb i A Leszek Wojtynek: Jest ok. Polecam ci co piszą te bzdury to biedaki. Lubię atmosferę w Urb i A Leszek Wojtynek za: Dokładność i doświadczenie Szefa.

aseret

Całym sercem popieram wypowiedz poprzednika. Naciągacz i .... szkoda słów. Ludzie nie dajcie się oszukać -jak najdalej od tej firmy.

Nie dajcie sie oszukac

Omijac szerokim lukiem jesli nie chcecie byc oszukani. Nie dawac zadnych zaliczek na poczet prac ktorych nie rozpoczal bo zniknie tak jak w wielu(i moim) przypadkach. Wszystko bylo pieknie i ladnie kiedy Wojtynek jeszcze nie mial zaliczki na swoim koncie. Swietny kontakt i zachowanie. Wszystko zmienilo sie kiedy otrzymal ode mnie zaliczke na poczet materialu. Przestal odbierac telefony, co jakis czas pisal wymijajace smsy ze jutro zaczyna i tak codziennie. TO ZWYKLY OSZUST. W Wyrach nie mozna go zastac - zona(?) go kryje. W Szczyrku podobnie tam tylko kochanka go broni. Wszyscy sasiedzi wiedza jak jest: bywala u Wojtynka policja lub oszukani ludzie. Nie wierzcie jego zachowaniu - jak czegos chce to jest bardzo sympatyczny. Nie dajcie sie oszukac.

Zostaw merytoryczną opinię o Urb i A Leszek Wojtynek - Wyry

Urb i A Leszek Wojtynek
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Tysiąclecia 58A
    43-175 Wyry