modes

Nowy Sącz

Opinie o modes

romek

jest teraz u nich nowa oferta pracy - jako Dyrektor Handlowy - rynek niemiecki tylko wchodzi w gre tutaj, bo każdy dyrektor ma swój rejon jakby tutaj..

galgan

czlowieku idz do tej firmy to zobaczysz. to nie sa kolejne bzdury na forum. 2,3 dni opuznienia ?? haha miesiac dwa

kierowca

to co piszecie to chyba stare czasy. pracuje w Modesie od lipca 2010. kółka do włoch i na węgry. niedziele w domu, soboty jak się uda. wypłaty z "4" płaci rzeczywiście późno bo do następnego miesiąca. ale coś za coś.

chce pracowac

czy te wszystkie opinie o firmie sa naprawde prawdziwe? widziałem oferte pracy i w meilu jest nazwa modes czy warto tam zaczynac prace i czy napewno te opinie nie sa przesadzone? pomożcie bo nie wiem co mam robic

żebrak

pracuj o pieniądze się nie upominaj, wypłacą jak będą mieli.... i tak z każdym kółkiem rosną zaległości. jak ktoś chce żebrać o swoje pieniądze to tylko zatrudnić się w tej firmie.

pracownick

witam. potwierdzam, pracowałem tam trochę i wypłaty z 3 miesięcznym opóźnieniem i to marne. przyszłym pracownikom życzę powodzenia w użeraniu się (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o modes - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie modes