Opinie o Natta Natalia Juchniewicz w Czerniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Natta Natalia Juchniewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Natta Natalia Juchniewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natta Natalia Juchniewicz w Czerniki

Anna Kolasinska pup kielce Nowy wpis

polecam. rzetelny doradca i mądra, inteligentna osoba, która poprowadzi od a do zet z dotacją

Kraków Tobiasz Pobielski Nowy wpis

Od pierwszego kontaktu czułem, że trafiłem w ręce prawdziwej profesjonalistki. Pani Natalia nie tylko wykazała się ogromną wiedzą na temat procesów dotacyjnych i wymogów formalnych, ale również zrozumieniem specyfiki mojego biznesu. Praca z Panią Natalią przebiegała niezwykle sprawnie i efektywnie. Sposób, w jaki potrafiła wczuć się w potrzeby mojej firmy i zaproponować rozwiązania dopasowane do moich oczekiwań, przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Biznesplan, który wspólnie opracowaliśmy, był nie tylko solidnie przygotowany i zgodny z wszystkimi wytycznymi, ale również kreatywny i innowacyjny, co znacznie zwiększyło szanse na uzyskanie dotacji. Szczególnie doceniam indywidualne podejście, zaangażowanie i profesjonalizm Pani Natalii. Dzięki jej wsparciu proces aplikacyjny stał się dla mnie znacznie mniej stresujący i bardziej przystępny. Jestem niezwykle zadowolony z końcowego efektu naszej współpracy i z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi Pani Natalii każdemu, kto poszukuje nie tylko eksperta od biznesplanów, ale i prawdziwego partnera w dążeniu do realizacji swoich biznesowych celów. Jeśli myślisz o staraniu się o dotację i potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu profesjonalnego biznesplanu, skorzystanie z pomocy Pani Natalii będzie najlepszą decyzją. Dziękuję za wszystko i z pewnością będę polecał te usługi dalej!Powodzenia Pani natalio

Edmund z Tarnowa Nowy wpis

Praca z doradcą od dotacji była naprawdę wyjątkowa. Od samego początku wykazała się nie tylko głęboką wiedzą merytoryczną, ale także wyjątkową sprawnością w przygotowywaniu niezbędnych dokumentów. Jej podejście do pracy jest godne podziwu - jest niezwykle słowna i terminowa, co w dzisiejszych czasach jest prawdziwą rzadkością. Co jednak najbardziej mnie zaskoczyło, to jej zdolność do podsuwania kreatywnych i trafnych pomysłów, które znacząco przyczyniły się do sukcesu mojego projektu. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces zdobycia dotacji przebiegł niezwykle płynnie i bez żadnych problemów. Zdecydowanie polecam doradcę każdemu, kto szuka kompetentnej i niezawodnej pomocy w zakresie dotacji.

@klient Nowy wpis

polecam współpracę z doradcą w zakresie pozyskiwania dotacji. Profesjonalizm, który prezentuje, jest na najwyższym poziomie. Komunikacja z nim jest zawsze sprawna, szybka i efektywna, co znacząco ułatwia proces aplikowania o dotacje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Natta Natalia Juchniewicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Andrzej urząd pracy

Ostatnio miałem przyjemność rozmawiać z urzędnikiem w urzędzie pracy, który wyraził swoje uznanie dla jakości wniosku, , zwracając szczególną uwagę na piękne i szczegółowe opisy. Rzeczywiście talent jest. Andrzej Rymanowski

Szczerze

Porażka. Wniosek odrzucony, pisany był chyba na kolanie, nielogiczne błędy, które samemu trzeba było sobie poprawiać. Wydawało mi się, że jak już ktoś bierze takie pieniądze za swoją pracę to bardziej się stara.

Halina Jędrzejewska

Moje doświadczenie ze skorzystaniem z usług przy składaniu wniosku o dotację z urzędu pracy jest wyjątkowo pozytywne. Jestem niezmiernie zadowolona z poziomu profesjonalizmu i talentu do pisania, który został wykazany podczas przygotowywania mojego wniosku. Każdy aspekt wniosku został opracowany z ogromną dokładnością i wnikliwością, co świadczy o imponujących umiejętnościach pisarskich. Kontakt był zawsze na najwyższym poziomie - szybki, skuteczny i bardzo pomocny, co znacząco przyczyniło się do łatwości i efektywności całego procesu. Dzięki tej współpracy miałam pełne przekonanie, że mój wniosek zostanie przygotowany w najlepszy możliwy sposób. Jestem bardzo wdzięczna za tę wszechstronną pomoc i z całym przekonaniem polecam usługi Pani natalii każdemu, kto szuka wsparcia w uzyskaniu dotacji z urzędu pracy i nie ogarnia samemu. To była prawdziwa przyjemność pracować z kimś tak kompetentnym i zaangażowanym w swoją pracę.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Natta Natalia Juchniewicz? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

kazimierz rypała

Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez tę Panią. Przez lata korzystałem z wielu różnych firm piszących wnioski, ale żadna z nich nie dorównuje jakości obsługi, jaką otrzymałem od tej firmy.

Katarzyna Pościk

Polecam, najlepszy doradca od dotacji na rynku

kasia wilniec

doskonały doradca i przesympatyczna osoba

Klaudia/LGD razem na wyżyny

Osoba pisząca wnioski jest godna zaufania. jej wnioski są zawsze dokładne i starannie opracowane. Dokładnie analizuje dostępne informacje i prezentuje wyniki w sposób jasny i przejrzysty. Moim zdaniem jest odpowiedzialna i sumienna w swojej pracy. Zawsze dotrzymuje terminów i wykonuje swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem. Ma szeroką wiedzę w swojej dziedzinie i potrafi wnioskować na podstawie rzetelnych danych. Jej opinie są zawsze poparte solidnymi argumentami i są wiarygodne dla osób polegających na niej. można jej zaufać w pełni.

Karolina Ochmańska

Jestem pod wrażeniem umiejętności i zaangażowania, które ta osoba wykazuje w swojej pracy. Jej zdolność do tworzenia kompleksowych i starannie przemyślanych wniosków unijnych jest niesamowita. Po pierwsze, chciałbym pochwalić jej dogłębną wiedzę na temat procedur, wymogów i priorytetów Unii Europejskiej. Ta osoba doskonale rozumie, jakie informacje i argumenty są istotne dla każdego rodzaju wniosku, i jest w stanie dostarczyć pełne i konkretne dokumenty. Jej biegłość w tłumaczeniu skomplikowanych polityk i zasad unijnych na jasny i zrozumiały język jest nieoceniona. Po drugie, osoba pisząca wnioski unijne wykazuje wyjątkową precyzję i staranność w swojej pracy. Wszystkie dokumenty, jakie stworzyła, są nie tylko doskonale zorganizowane, ale także pełne szczegółów i informacji, które są istotne dla danego projektu czy programu. Jej umiejętność przeprowadzenia szczegółowej analizy sytuacji, w której znajduje się beneficjent, jest godna podziwu. Dodatkowo, ta osoba posiada niezwykłe zdolności analityczne. Potrafi szybko zebrać i przetworzyć duże ilości informacji, aby stworzyć spójny i przekonujący wniosek unijny. Wykazuje ogromne zaangażowanie i pasję w swojej pracy. Zawsze daje z siebie wszystko, aby zapewnić, że wniosek będzie jak najlepszy i spełniał wszystkie kryteria. Jej profesjonalizm i podejście odpowiedzialne do obowiązków są niezwykle inspirujące. Ogólnie rzecz biorąc, mam pełne zaufanie do jej umiejętności i gorąco polecam ją jako wykwalifikowaną i godną zaufania

Czy w Natta Natalia Juchniewicz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Teodor Kamiński

Chciałbym podzielić się moją długą i pozytywną opinią na temat osoby piszącej wnioski unijne. Jestem pod wrażeniem umiejętności i zaangażowania, które ta osoba wykazuje w swojej pracy. Jej zdolność do tworzenia kompleksowych i starannie przemyślanych wniosków unijnych jest niesamowita. Po pierwsze, chciałbym pochwalić jej dogłębną wiedzę na temat procedur, wymogów i priorytetów Unii Europejskiej. Ta osoba doskonale rozumie, jakie informacje i argumenty są istotne dla każdego rodzaju wniosku, i jest w stanie dostarczyć pełne i konkretne dokumenty. Jej biegłość w tłumaczeniu skomplikowanych polityk i zasad unijnych na jasny i zrozumiały język jest nieoceniona. Po drugie, osoba pisząca wnioski unijne wykazuje wyjątkową precyzję i staranność w swojej pracy. Wszystkie dokumenty, jakie stworzyła, są nie tylko doskonale zorganizowane, ale także pełne szczegółów i informacji, które są istotne dla danego projektu czy programu. Jej umiejętność przeprowadzenia szczegółowej analizy sytuacji, w której znajduje się beneficjent, jest godna podziwu. Dodatkowo, ta osoba posiada niezwykłe zdolności analityczne. Potrafi szybko zebrać i przetworzyć duże ilości informacji, aby stworzyć spójny i przekonujący wniosek unijny. Jej umiejętność w identyfikowaniu kluczowych punktów, które powinny zostać uwzględnione w dokumentach aplikacyjnych, jest wyjątkowa. Wniosek, który przygotowuje, jest zawsze dobrze zbalansowany, uwzględniający zarówno cele projektu, jak i cele Unii Europejskiej. Wreszcie, osoba pisząca wnioski unijne wykazuje ogromne zaangażowanie i pasję w swojej pracy. Zawsze daje z siebie wszystko, aby zapewnić, że wniosek będzie jak najlepszy i spełniał wszystkie kryteria. Jej profesjonalizm i podejście odpowiedzialne do obowiązków są niezwykle inspirujące.

hania Lesińska

potwierdzam poniższe opinie. Bardzo dobry doradca, Bardzo sprytna Pani, która ma wielki dar do pisania. Dodam, ze nie jest to lanie wody.

Alicja wróblewska

Korzystałam z usług firmy przy staraniu się o dotację z LGD szlakiem granitu. Współpraca bez zarzutu. Obsługa klienta perfekcyjna. Wiele rzeczy dopilnowanych.

Halina Siermięż

bardzo polecam, dobrzy doradcy od dotaCJI

Kasia S.

Bardzo dobry doradca. polecam

Elżbieta Krancyk

Jesli sie wahacie, to polecam usługi tej firmy, zwłaszcza jeśli chodzi o LGD

Helena
@Elżbieta Krancyk

Super że dałaś opinie. A jakie mają ceny - tak w porównaniu do innych firm? Są przystępne?

Zostaw merytoryczną opinię o Natta Natalia Juchniewicz - Czerniki

• Jak się pracuje w Natta Natalia Juchniewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Natta Natalia Juchniewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natta Natalia Juchniewicz?

Natta Natalia Juchniewicz
4.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • 21c
    11-400 Czerniki