counter
5 15 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Viacamp s.c.?

Hanna Nowy wpis

Czy ktoś wie jak wygląda sprawa z rekrutacja ? Czy rozmowa jest w języku polskim? Ile jest etapów ? Pozdrawiam.

Rafał Nowy wpis
@Hanna

Cześć! W sprawie rekrutacji na wychowawców kolonijnych prosimy o kontakt za pośrednictwem maila. Rozmowa odbywa się oczywiście w języku polskim. Pozdrawiam serdecznie, Rafał Truszkowski

Czy w Viacamp s.c. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Rafał Nowy wpis
@Pytanie

Witaj! Oczywiście, że ViaCamp.pl bierze dogłębnie wyrażane przez pracowników uwagi i zalecenia. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy mieli zapewnione komfortowe warunki pracy.

Anita

@markos Mogę podpisać się pod tą opinią, ja również polecam!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

markos

Pracowałem i nadal pracuję w tej firmie. Mogę oczywiście polecić ze względu na atmosferę, jaka panuje między pracownikami. Pracodawcy chętni do współpracy, podtrzymują przyjemną atmosferę, brak jakichkolwiek komplikacji. Z roku na rok nasz zespół się powiększa. Polecam :)

Fryderyk

Jest tak dobrze i dlatego nie ma chętnych żeby napisać kilka informacji o pracy w firmie?

Anabis

Polecam! Bardzo solidnie prowadzone obozy, organizacja na dużym poziomie. Miałem kilkukrotnie styczność z szefami i jestem bardzo zadowolony z pracy. Myślę, że mogliby tylko rozszerzyć ofertę o kolejne regiony. :)

Karolina

Czy firma ma sprawdzona kadrę? Może potrzebujecie do pracy?

Nina

Świetne obozy, super kadra, w przyszłym roku na pewno się zjawie ;)

Grażyna

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko tu piszecie?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

ViaCamp
@Zainteresowana

Wszelkie zapytania bądź cv prosimy przesyłać na kontakt@viacamp.pl

Ada

Polecam wszystko super ☺️

Mariusz

Dziecko w tym roku jedzie na (usunięte przez administratora) quadowo-paintballowy z viacamp. Póki co kontakt oraz przebieg rezerwacji bez zarzutów. Po wakacjach damy znać, czy wszystko przebiegło pomyślnie :) Pozdrawiam Mariusz

Kylo

Polecam gorąco obozy ViaCamp. Pracuję z kadrą obozową i są to wspaniali ludzie, pełni pasji do tego co robią i doświadczenia. Niezapomniane wakacje na Mazurach! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Viacamp s.c. - Reda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Viacamp s.c.
5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stanisława Moniuszki 5