Opinie o Tomasz Ocet Tip-Trailer w Osuchów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Ocet Tip-Trailer. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Ocet Tip-Trailer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Ocet Tip-Trailer w Osuchów

Klaudia Nowy wpis

Hej! Macie umowę o prace czy umowę zlecenie ?

D. Nowy wpis

Firma jak każda inna choć nie ma korpo struktur, dziwnych raportów i wskaźników panujących w typowych korporacjach. Małe biuro, normalne umowy o pracę. Dużo pracy w excelu. Każdy zespół robi zupełnie co innego ale wszyscy siedzą razem - ogólnie atmosfera bardzo luźna. Od czasu do czasu podróże służbowe na kilka dni do Amsterdamu. Dla mnie bardzo ok, ale ile osób tyle opinii, więc pozostawiam ocenę neutralną.

Karolina Nowy wpis
@D.

A co powiesz dobrego o stanowisku Asset Control Analyst w TIP Trailer? Prawdą jest, że oferują elastyczne godziny pracy? Czekam na odpowiedź.

D. Nowy wpis
@Karolina

Tak są dość elastyczne godziny pracy

Hej, Karolina, a obilo Ci sie o uszy kiedy firma wprowadzi OK system dla pracownikow?

TIP Trailer właśnie szuka nowych pracowników. Obiło mi się o uszy, że oferują nieustanny rozwój zawodowy dzięki pracy przy ambitnych projektach z doświadczonymi zespołami, jak również zapewniają prestiżowe szkolenia, które podniosą kwalifikacje. Tu macie więcej na ten temat: https://www.tipeurope.pl/kariera Co o tym sądzicie? Ktoś z Was szukał ostatnio pracy w takiej branży?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tomasz Ocet Tip-Trailer? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Pracodawca nie przestrzega prawa pracy w zakresie rozliczania nadgodzin. Niejasne i niejawne zasady dotyczace podwyzek. Potwierdzam zacofanie technologiczne wspomniane powyzej. Poza tym brak zainteresowania jakoscia pracy ze strony przelozonych, brak szkolen, brak bonusow. Najlepiej nie myslec, nie zadawac technicznych pytan i wykazywac entuzjazm do pracy za darmo, wtedy bedzie sie cenionym pracownikiem.

Joe

Firma w której kopiuj wklej jest na porządku dziennym. Mordercze nadgodziny zupełnie pro bono. Totalne zacofanie technologiczne. Większość procesów wykonywana na zasadzie przeklejania z jednego arkusza do drugiego. Nie polecam chyba ze ktoś lubi zatyrać się na śmierć.

Gbhh

....

Mam dosc

Nadgodziny w tej firmie 'nie sa rejestrowane' oznacza to że nie są wypłacane a do dobrej woli menedżera zależy czy mozna je odebrać, ale i tak nie sa one odbierane w całości. Dochodzi do absurdu gdzie ludzie w czasie zamkniecia miesiaca pracuja po nocach kompletnie za darmo. Ponadto TIP stosuje w umowach o prace zapisy niezgodne z obowiązującym kodeksem pracy - okresla okres wypowiedzenia dluzszy niż przewiduja to przepisy, co w przypadku ewentualnego wypowiedzenia umowy przez pracownika działa na jego niekorzyść.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Ocet Tip-Trailer - Osuchów

Tomasz Ocet Tip-Trailer