Opinie o Eco Install Jastrzębowski Dariusz w Różnowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eco Install Jastrzębowski Dariusz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco Install Jastrzębowski Dariusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Install Jastrzębowski Dariusz w Różnowo

Rudy z wilkowa Nowy wpis

A daj spokoj firma (usunięte przez administratora) ten stary wydziera morde na tych pracownikow po wypłacie zadowolony łazi że (usunięte przez administratora) tych siurkow na kasę a daj spokój wolał bym gnój wywalać w pegierze niż u takiego robić

Janusz Nowy wpis

Czy szef obecnie płaci pracownikom dobre pieniądze? Jak to teraz wygląda? Przeczytałem, że niecały rok temu zarobki sięgały 2000zł/msc przy pracy po 12 godzin ...

Stefan Nowy wpis

Przecież w takiej pracy gdzie wysiłek fizyczny jest dosyć spory za regulaminy i kodeks pracy... czy Wasze komentarze oznaczają ze właściciel nie dba o pracowników odpowiednie ?

Darek

Żeby pracować w firmie trzeba mieć kompetencje i chęci ale nie każdy dysponuje tym?

Bolek Nowy wpis
@Darek

Po pierwsze jeżeli rozmawiam z właścicielem tej firmy 1.pana sprzęt budowlany mogą naprawiać archeologowie z kamieniołomów a i tak za chwilę się rozsypie 2.chęci można mieć ale praca całymi dniami na młocie udarowym powoduje problemy neurologiczne u pracowników dlatego każdy ucieka a częste ogłoszenia o pracę o czymś świadczą. 3. KOMPETENCJE ? NORMALNY HYDRAULIK ROBI NA SWOIM!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eco Install Jastrzębowski Dariusz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie zgadzam się z opiniami które tu przeczytałem. Pracowałem w tej firmie kilka lat pan Dariusz był wymagający ale słusznie jest szefem i każda wykonana praca musi być wykonana dokładnie, tak aby klient był zadowolony. Jestem hydraulikiem więc wykonywałem swoją pracę jak należy i nie miałem problemu z szefem. Fachowiec dobrze zarabia zaś pomocnicy którzy myśleli że można się obijać niestety byli rozczarowani zarobkami i pewnie tacy ludzie piszą te opinie. Niejednokrotnie szef przyjmował do pracy ludzi którzy się chwalili że są fachowcami ale w trakcie pracy okazywało się że nowy nic nie potrafi i całą pracę musiałem wykonywać sam. Ktoś kto chce pracować nigdy nie napisał by takiej opinii.

Szymon

Pracowałem u niego 4 dni aż 4 dni, warunki pracy niewolnictwo,sprzęt nadający się na złom, brak poszanowania, (usunięte przez administratora) na godzinach, u niego czas pracy nie liczy się od momentu pakowania sprzętu na samochód ale od momentu przyjechania na budowę! Na dodatek traci się na dojazdach po kilka godzin za które nie płaci kierowcy !!

nie polecam tej pracy pan dariusz (usunięte przez administratora) za godziny pracy za mc mialem niecale 2000 Tys a pracowalo sie po 12 godz smiechu warte malo nejednemu za jazdy placi adrugiemu nie moim zdaniem to (usunięte przez administratora) bez skrupolow, bardzo hamski I wyzyskiwacz pierdziele tego jego rowy po pas w blocie I odchodach

Danny

Pracowałem u pana Darka, wypłacalny, płaci ale grosze , sprzęt naprawiany i psujący się, brak poszanowania liczy się tylko jego zdanie, nie pasujesz mu to won

Romek

Oszukiwanie klientów to norma u Darka

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Install Jastrzębowski Dariusz - Różnowo

• Jak się pracuje w Eco Install Jastrzębowski Dariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Install Jastrzębowski Dariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Install Jastrzębowski Dariusz?

Eco Install Jastrzębowski Dariusz
  • 46e