Opinie o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Scherpenhuizen Packaging. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scherpenhuizen Packaging o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scherpenhuizen Packaging w Eindhoven

Zły

Pytam nie to że jestem wscibski. Kim jest nowa osoba w białym czepku którą klnie jak szewc i w dodatku ma wsparcie liniowych i szefów?W ciągu godziny ze 200 razy (usunięte przez administratora)Nie jest to chyba normalna osoba.Zaklad psychiatryczny byłby odpowiedni....Z całym szacunkiem-nie każdy uwielbia taki język....

Ona
@Zły

Ojej ale ja jestem delikutasny hahaa weź się za robotę leniu, nudzi ci się marne życie masz chłopaczku żeby kończyć pracę i jedyne co mieć do zrobienia to wchodzić i kogoś smarować....

MoNika

O ludzie... co sie dzieje na tym zakładzie ?

kolo
@Zły

To jakas prostaczka....Zal kobiety jeśli można ją tak nazwać ....

Ona
@MoNika

Już Ci wszystko tłumaczę... zawiść no bo jak wogole można rozmawiać z białym czepkiem kto to widział żeby biały czepek poganiał leserow. Jakim prawem przecież niebieski czepek a jak już ma funkcje to jest bóg nic nie musi wystarczy być. No niestety przedszkole się zrobiło nie wiem może pracodawca lubi utrzymywać leserow płacić za bycie w pracy nie ważne czy się pracuje zakład ma ogromną tolerancję do leni hmmm szkoda tylko że przez takie osoby inni muszą nadrabiać. Bardzo duża część osób myśli sobie ze przecież mnie nie zwolnią bo nie mają ludzi więc trzymają leserow a odezwij się to cie obsmarują bo jakim prawem ktoś będzie mi zwracał uwagę jeszcze biały czepek i myślę że tu nie problem jest w tym że koleżanka przeklina myślę że len który to napisał powinien wziąść się do pracy i rozładować swoją energię np przy zmianie boksów z papryka bardz może polatać troszkę na miotle odrazu człowiek żywszy. Jak tak patrzę na niektóre osoby to się zastanawiam jak przeżyły w dzisiejszym świecie no tak mamusia wszystko za nich robiła oj mamy tutaj nie ma. Stare czasy gdzie jesteście.....

Kick
@Ona

Dziewczyno ...Każdy normalny wie że jesteś osobą o ktorej piszą...Skoro tak ostro idziesz to prosze-czemu wyleciałas z pracy 3 lata temu?????Pochwal się A wszyscy będą Ci bili brawo. Hahaha....

Były Pracownik

Ktoś tu Chyba nie ma swojego życia.

Czym Scherpenhuizen Packaging zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jdjens

Jedyny dodatek jaki ci przysługuje to dodatkowy pier.dolec jak trafisz na 'odpowiednia' liniowa xD

E

A

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Scherpenhuizen Packaging? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Praca dla szlifierza
Armadas B.V.
logo firmy Kierowca C+E
Jobs Recruitments 4You
logo firmy Sprzątaczka z prawem jazdy
Polned Uitzendbureau
Pomocny

Witam dlaczego nie każdy może pracować na borowce z tego co zaobserwowałem to te same osoby pracują a reszta co na tydzień ma po 20 h gdzie sprawiedliwość albo przynajmniej na zostaniu zamieniać a nie cały czas te same osoby chyba nic skomplikowanego tam nie ma

@Pomocny

Muszą zapewnić kontraktowca i stalym pracownika godziny. To normalne. Taka firma.

Co nowego na zakładzie? Dużo pracy? Czy koniec sezonu? Liniowi poprawili swoje zachowanie?

Mala

Nie wiem czy do każdego czepia się instruktorka (nie jaka Ma***ia)? Nawet gdy robi się tak jak liniowe każą to ona swoje 5 groszy musi wtracic. Jak jej nie było i zastepowala ja inna Pani to pracowało się lepiej.

Kasztan
@Mala

Ta pani wykonuje swoją prace a ta pani Co zastępowała To nadaje się do kontroli ogórków A nie na instrukcje i chodzi tylko i gada z operatorami ja wole jak pani Marysia chodzi duży starz i wie co robi a nie którzy liniowi sami nie umieją nie wiedza jak ma być pozdrawiam panią Marysię mam nadzieje ze się spodkamy nie bawem

obserwator 12
@Kasztan

Hm.....Po pierwsze staż piszemy przez ż to jedno a dwa niebawem -razem a nie osobno.....No cóz kłania się szkoła podstawowa ....A poza tym owa Pani instruktorka jeśli wogóle tak można ją nazwać nie ma pojęcia o pracy na produkcji,Chowając się za paletami i filarami udaje że ciężko pracuje...Hahahaha....Ciekawe jak znów wróci na produkcję poza sezonem i nie będzie nadążać wkładać szalki na linię...A tak innych poucza.....Jaki to los przewrotny jest.....

Kasztan
@obserwator 12

Da radę da radę na pewno A to ty się już nie bój bój się o siebie czy ty dasz radę przetrwać zimę

@obserwator 12

Wspominasz o pracy na produkcji. Czy osoby bez doświadczenia także mogą starać się o pracę? Ciekawi mnie, czy wtedy przechodzi się odpowiednie szkolenia, czy też można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy w Scherpenhuizen Packaging są paczki/bony świąteczne?

Aga

Jak se sam zrobisz.

@Aga

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie ma takich dodatków. Czy firma oferuje jakieś inne motywujące benefity na przykład premie?

Kinga
@Paweł

Premia? Chyba że w nadgodzinach.

Stała
@Kinga

Wam ludzie to się nie dogodzi nie ma roboty źle jest szansa podreperowania trochę kasy to źle to powiem tak czekajcie jak godzinki się zmienia jak w tedy będziecie śpiewać jak 23h na cały tydzień będziecie mieli

Mandarynka

Jak nie ma a paczki co roku są dla tych co zostają na święta ja przynajmniej w tamtym roku dostałam fakt ze nic szczególnego ale zawsze coś chyba gest się liczy a nie wartość

nikola.tolysz1999@wp.pl

Czy mógłby ktoś podać nr do tego biura?

W każdej firmie za granicą spotkacie się z nieprzyjemnosciami ze strony Polaków. Ogolnie pracownicy pochodzący z Polski są traktowani jak g**no, liniowe i szefowie zapieprzaja czasami za dwie osoby ale to nie jest ich wola.. niestety "gora" ciśnie, że szybciej, za mało, zamowienie ma być szybko skończone itd dlatego też czasami krzyczą, zwracają uwagę czy pospieszaja. Ludzie też są sobie winni a najgorzej jest z tymi mlodymi "co to ja nie jestem" A w praktyce wyglada to tak że robić im się nie chce i cwaniakują. Takim oto sposobem zabierają prace osoba, które pracują kilka lat w tej firmie... czasami planuja pracownika do pracy tylko dwa dni w tygodniu a resztę siedzi się w domu. Moje biuro postednictwa to flexipool-nikomu nie polecam pracy przez to biuro. Robią sobie zarty z ludzi, w kwestii umów, płacy, pracy a o kosztach dojazdu Z NIEMIEC (ok70-80km w jedną stronę ) już nawet nie wspomnę. Ogólnie co do pracy nie jest ciężko jeśli komuś chce się pracować. Jest to praca typowo sezonowa jeśli ktoś chce zarobić. Produkty tj. Ogorki, papryka, pomidory czasami nie są pierwszej świeżości ale są też mniej wymagający klienci, którzy takowy towar kupują. Co do pracownikow, tak jak wyżej w komentarzach trzeba uważać co i do kogo się mówi. Najlepiej nie mówić A robić. PAMIĘTAJCIE JEŚLI MASZYNA STOI, NIE MA PRODUKTU, BĄDŹ JEST JAKIŚ INNY PROBLEM PRZEZ KTÓRY NIE MASZ CO ROBIĆ... WEŹ SZCZOTKE I ZAMIATAJ PODŁOGĘ NAWET JEŚLI LŚNI CZYSTOŚCIĄ!!! WEŹ PAPIER I WODĘ, UMYJ PÓŁKI Z FOLIĄ, KARTONAMI, EWENTUALNIE ZAPYTAJ CZY MOZESZ IŚĆ NA INNA LINIE POMÓC. pokaż że chcesz pracować a będziesz szanowana/y. Pozdrawiam pracowników ????

......

Nigdy więcej do tej firmy.!!! Odradzam!! Omijajcie szerokim łukiem!!! Moje dziecko wygnali na kantyn bo stwierdzili że nie ma 18 lat i chłopak cały dzień musiał tam siedzieć a jakoś dwa miesiące wcześniej tu pracował i nikt sie nie czepiał że nie ma ukończone 18 lat, tylko 17. Co za beszczelni ludzie, i co najlepsze nie mają szacunku do drugiego człowieka tylko nim pomiatają jak chcą i podnoszą głos o byle co a Roboty nie ma.

KM
@......

Nie dziwię się że został wysłany na kantynę . Skoro miał 17 lat nie powinien pracować . W umowie jest napisane że musi mieć ukonczone 18 lat . Naprawdę mniej kościoła więcej szkoły . Dla mnie super 5 lat pracy z tym zacnym gronem .

Olga

Witam. Witam pracowałam na tym zakładzie 2 lat temu ale zaszłam w ciążę i musiałam odejść Mam pytanie czy coś się zmieniło ?Słyszałam ze w zime odeszlo dużo liniowych w tym parę naprawdę fajnych osób. Czy to prawda? Mała niebieska dalej GNĘBI ludzi??

Po paru tygodniach pracy stwierdzam że sama praca zła nie jest ale jest parę pi.zd które będą uprzykrzać życie jak tylko mogą nie polecam ze względu na nie szkoda nerwów, wszechobecny (usunięte przez administratora) i mieszanie człowieka ze śmieciami (usunięte przez administratora) j***ać scherpenhuizen

Grzes

Jolanta od 2 klasy to wgl funkcja nie poyrzebna a jesli juz to powinna robic to w miedzy czasie a nie (usunięte przez administratora) do liniowej 30 min prywatne sprawy i stac bezczynnie i za to kase bierze . Do sherpebhuizen:pezyjrzyjcie sie pracy jolanty czy ta funkcja ma sens i za co ona kase bierze . Tragedia !

Dagmara

Zakład porazka. Wiekszosc stałych pracownikow wyzej glowe ma niz (usunięte przez administratora) sra . Żaneta ,beata liniowa mysla ze holendrzy wyplaca im trzynastke za darcie japy na ludziach . Zero szacunku .polak dla polaka wrogiem Takie liniowe to tylko do zdegradowania. Nigdy wiecej do tej firmy . Ludzie (usunięte przez administratora) -liniowe !!!!

Lili

Był ktoś bądź jest na zbieraniu i pakowaniu kosmetyków w einhoven ? Polecacie ?

TwojaStara

Po przeczytaniu kilku stron komentarzy odnoszę wrażenie, że przez ten zakład przewinęło się w ostatnim czasie całe grono osób które są w szoku, że w pracy trzeba pracować i że jak się prace wykonuje źle, to ktoś cię upomni. ;D no ok, jest kilka liniowych które są wredne (nie będę wymieniać z imion, bo tak nie ładnie ;)), ale nawet w porównaniu do roku 2017 jest dużo lepiej. O starej hali nie będę się wypowiadać, bo na niej nie pracowałam. I fakt, że jest kilku pracowników, którym wydaje się że są kimś a mają niebieskie czepki. Ale takich trzeba olać albo się na nich drżeć jak oni na ciebie, to działa. XD nie rozumiem tych negatywnych opinii, jeśli wiecie że czegoś nie można robić to tego nie róbcie i nikt się do was nie przyczepi. Wystarczy się stosować do zasad, ale skoro przyjeżdża sobie typ który myśli, że rozumy podjadał to niech się nie dziwi że ktoś się go czepi. Praca fajna, czasem mega ciezka ale chyba nikt na wakacje tu nie przyjechał. Jedyny minus to mało godzin, jedyny powód dla którego żałuję że znów tu jestem.

slow

Cóż powiedzieć....Zakład nieudaczników i dupowłazów.W Polsce byli nikim a tu robią kariery i doktoraty z parykoznawstwa.....Hahahahaha.....Wielcy pomarańczowi i czerwoni....Nie wszyscy oczywiście.....

Hggg

Przez jaka firmę najlepiej zaczac tu pracę? Czy ktoś pracujący przez jupiterach mógłby się wypowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Scherpenhuizen Packaging - Eindhoven

• Jak się pracuje w Scherpenhuizen Packaging?

Zobacz opinie na temat firmy Scherpenhuizen Packaging tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scherpenhuizen Packaging?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scherpenhuizen Packaging