Opinie o Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń w Wolbrom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń w Wolbrom

Z branży Nowy wpis

Nie polecam tej firmy bo oferują przewoźnikom zewnętrznym bardzo niskie ceny za usługi transportowe

Lord D Nowy wpis

Co roku w firmie są odejścia... Tz zwolnienia tak właściwie w ubiegłym roku zwolniono 4 pracowników biurowych, ze względu na manipulacje ze strony kierownika mimo wykonywanej pracy należycie. W/w os. Okręciła sobie szefa wokół palca... Kwiat firmy został zwolniony teraz zostało 3 biurowych którzy znają dobre czasy firmy

Janusz

Czytam o niezbyt pozytywnym podejściu do pracowników. A coś więcej? Co takiego dokładnie się dzieje?

@Janusz

Słyszałem że już spora ilość Ukraińców tam pracuje, oraz że szału nie ma z zarobkami

Jolanta
@Xyz

A wiesz konkretnie ile sie zarabia? Najniższa krajowa czy trochę więcej ?

@Jolanta

Chyba każda firma z okolic daje minimalna a reszta wiadomo jak, proponuję pogadac z pracownikami co kiedyś tam pracowali bo od obecnych mało się dowiesz

Łucja
@Xyz

Aha, a w takim razie może ktoś z byłych jak przelotem będzie forum oglądał to się wypowie? Bo to jednak kluczowe info są, przydadzą się. Ta spora ilość Ukraińców wpływa jakoś na pracę Polaków? Jak?

@Łucja

Oho czyżby ulubieciec szefostwa napisał komentarz?? A gdzie napisałem że spora ilość Ukraińców wpływa na pracę Polaków? Pracowałem w 8 firmach i zawsze znalazłem osobę która kiedyś pracowała w firmie która mnie interesuje fakt faktem trochę się z chodzi ale dla chcącego nic trudnego, pozdr

@Xyz

Prawda jest taka nikt nie napisze ci tutaj prawdy bo może sie to źle skończyć, tak jak pisałem wyżej trzeba pochodzić i popytać i spróbować się coś dowiedzieć, albo się zatrudnić popracować chwilę i zobaczyć jak jest w firmie

Bury Nowy wpis
@Janusz

Podejście do pracowników jest bardzo złe, bardzo wykorzystują, źle traktują, zaniżają pensje przed skarbówka, ogólnie temat rzeka ale w każdym negatywnym znaczeniu.

Nowy Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, ponieważ oferują podwykonawcom transportowym stawki cenowe poniżej normy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Przyjmują teraz do spedycji nowych spedytorów? Trzeba znać język angielski czy to nie jest wymagane? Bo mam doświadczenie w transporcie ale język tylko w stopniu komunikatywnym. Mam szanse na pracę?

An

Brak kontaktu ze strony pracowników tej firmy min. P.Dag****

Nie zbyt pozytywne podejście do pracowników odradzam

Xyz

W ostatnich miesiącach coraz gorsza jakości... Nowe osobowości zmniejszyły poziom tej spedycji, mam nadzieję że poprawi się podejście w tej sprawie.

Wolbromiak

Rzetelna Firma 11 na 10 ????

Zostaw merytoryczną opinię o Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń - Wolbrom

• Jak się pracuje w Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń?

Zobacz opinie na temat firmy Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń?

Skoczeń Transport Logistik Karol Skoczeń
  • Kościuszki 34