Opinie o Karolina Bożek Instytut Piękna SORELLE w Liszki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Karolina Bożek Instytut Piękna SORELLE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Karolina Bożek Instytut Piękna SORELLE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolina Bożek Instytut Piękna SORELLE w Liszki

Justyna

Przyszłam na przedłużenie paznokci, dowiedziałam się przy kładzeniu bazy ze byłam umówiona na hybrydę, i ze nie maja czasu by mi zrobić długie piękne paznokcie na wesele. Wyższym z krótszymi niż przyszłam. Nie polecam !

@Klientka

Kłamstwo straszne. Najlepszy salon z jakim miałam do czynienia. Ceny maja bardzo dobre jeśli chodzi o zabiegi, obsługa bardzo mila, profesjonalna i pomocna.

Justyna

@Justyna

Tam niestety tak jest, nie szanuja klienta

Anna Nowy wpis
@Klientka

Aga Nowy wpis

Niedawno przeprowadziłam sie w okolice Liszek długo szukałam Odpowiedniego miejsca aby wykonać mani pedi oraz zabiegi na twarz, korzystałam z pobliskich salonów ale nigdy nie byłam do końca zadowolona do momentu gdy trafiłam do Sorelle, wszystko 100% perfekcji nie mam do czego się doczepić wręcz zachwycam się pracami dziewczyn nikt nigdy w Krakowie nie wykonał mi tak mani jak dziewczyny w Sorelle Dziękuje ze na Was trafiłam

Czy firma Karolina Bożek Instytut Piękna SORELLE oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Kinga Nowy wpis

@Pracodawca Chciałbym napisać ze firma bardzo profesjonalnie podchodzi do rozmów kwalifikacyjnych, rozmawiałam Z Panią właścicielka- (bardzo miła) Po zakończonej rozmowie poinformowała mnie ze otrzymam wiadomość lub telefon z informacja zwrotna i tak właśnie było, szanuje takich pracodawców

9442255285 Nowy wpis

Bardzo polecam ten salon!!!! Dziewczyny bardzo profesjonalnie wykonują swoją prace,znakomicie doradza. Zawsze z tego salonu wychodze zadowolona. Dziewczyny są przemiłe i w salonie panuje super atmosfera.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Karolina Bożek Instytut Piękna SORELLE rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Zatrudnię stylistkę rzęs i brwi oraz stylistkę paznokci?
Klientka

Bardzo nie polecam. Ceny jak na rynku w krakowie a jakość jak od pseudostylistki.

Magda

A to tylko dwie osoby pracują w firmie?

Klientka z promocji

Nie polecam usług z promocji, skorzystałam z oferty dla pierwszego klienta - Manicure hybrydowy za 69 zł. Po przyjściu okazało się, że zamiast 69 zł muszę zapłacić stałą cena w wysokości 89zł. Warunki nie są określone i podczas umawiania terminu nikt nie wspomniał o dodatkowych kosztach typu usunięcie starego lakieru. Paznokcie są wykonane starannie i profesjonalnie, ale niesmak pozostał.

@Klientka z promocji

Skorzystałam z tej samej usługi i zapłaciłam za manicure hybrydowy 69 zł. Jednakże w większości salonów jest określony regulamin warto się czasem z nim zapoznać lub przedzwonić do danego salonu i dowiedzieć się dodatkowych szczegółów... Paznokcie zrobione są starannie. Atmosfera super, wystrój i estetyka pod wrażeniem. Polecam każdemu!!!

Bronisław

Czy firma ta zatrudnia w ogóle jakiekolwiek inne osoby, czy może jest to po prostu jednoosobowa działalność gospodarcza? Ktoś może mi w tym zakresie odpowiedzieć? Z góry serdecznie dziękuję.

Nikola

Bardzo polecam dziewczyny❤️ Fach w ręku maja ogromny ! W dodatku są bardzo miłe !

Paula

Czy u pani Karoliny jest możliwość odbycia indywidualnego szkolenia ze zdobienia paznokci?

Karola
@Paula

Oczywiście ze tak zapraszam za firmowego fb :) Pozdrawiam

Ang

Panie są miłe, wykonują swoją pracę w sposób profesjonalny i rzetelny. Pracują na dobrej jakości produktach i stawiają na wykształcenie, kursy i szkolenia, co w tej branży jest bardzo ważne - patrząc z punktu widzenia kosmetologa. Polecam ten gabinet!

Olga

Jeden z najlepszych salonów w okolicy, od lat profesjonalne podejście do klienta i wysoka jakoś usług. Jeśli ktoś nie może się pogodzić z konkurencją i wystawia jednego dnia kilka negatywnych komentarzy z fałszywych kont, niech przynajmniej robi to z innego IP. Żenada.

Ewa Szpak

Nie polecam tego salonu. Niedoświadczone kosmetyczki wykonują krótkotrwałe usługi.

Karolina k

Dramat dramat i jeszcze raz dramat. Nie polecam !!!

Anna K.

Nie polecam. Jakość usług słaba w stosunku do ceny a podejście do klienta poniżej krytyki.

Asia Buczek

Fatalny salon i jakość usług. Nie polecam

Niezadowolona

Szczerze nie polecam tego salonu. Właścicielka nie profesjonalna, może jeszcze nauczy się jak traktować klienta szczerze jej tego życzę poki co jeszcze chyba jest za młoda aby to pojąć.

Emilia

Nie polecam. Ceny wysokie jak na tę lokalizację A niestety jakość usług i podejścia klienta bardzo słabe...

Paulina

Nie polecam . Bardzo nie profesjonalne podejście do klienta. Cena nie adekwatna do jakości usługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Bożek Instytut Piękna SORELLE - Liszki

Karolina Bożek Instytut Piękna SORELLE