Opinie o Beautyexpert Dominika Korczyńska w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Beautyexpert Dominika Korczyńska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beautyexpert Dominika Korczyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beautyexpert Dominika Korczyńska w Zielona Góra

SYN NAJMANA

Ta firma to (usunięte przez administratora). Poświęcałem się dla tych "paru groszy" jakie można było tam zarobić. Czyli po prostu dawałem wiele od siebie,w zamian zwolniony jak śmieć. Ten (usunięte przez administratora) to jakaś parodia. Niechlujstwo,chaos,narzucanie zadań niezwiązanych ze stanowiskiem pracy,ciągłe przekraczanie godzin pracy bez stosownego wynagrodzenia,mnóstwo wymagań w zamian zero szacunku. Na dodatek ciągła walka ze wszystkim i wszystkimi. NIE WARTO SIE POSWIECAC ABY TAKIE (usunięte przez administratora) DORABIAŁY SIE NA UCZCIWYM I SOLIDNYM PRACOWNIKU!!! (usunięte przez administratora) KIŁA I MOGIŁA KARMA WRACA D.K. Jeśli chcesz być (usunięte przez administratora),nie szanujesz siebie jako człowieka,to tam będziesz mile widziany/widziana.

Elon
@Mariusz

A ty jesteś kochankiem,synkiem,wazeliniarzem czy kimś innym z rodziny,że tak dopytujesz? Wal się na mordziage wstrętny skunksie

Ewelina

Do dnia dzisiejszego mimo ponagleń nie otrzymałam zaległych wynagrodzeń Nie polecam pracodawcy! Brak kontaktu. Pani Dominiko tak się nie postepuje z ludźmi którzy poświęcili swój czas i uczciwie oraz rzetelnie pracowali !

Mariusz

To prawda. PIP tylko interweniuje jak jest umowa o prace? Długo tam pracowałeś? Bo jak 10 tysięcy to chyba zalega za dwa, trzy miesiące pracy. Jest szansa żeby odzyskać tą kasę?

Hania

Udało się już komukolwiek odzyskać zaległą kasę? Takie głosy tu widziałam nawet, że firma ogłosiła upadłość, ale nie wiem czy to prawda bo w internecie oficjalnie nie piszą nic na ten temat. Jedynie jakieś pojedyncze komentarze na google, no ale pisać może każdy. Co tam się dzieje teraz?

Oookl
@Hania

Byla wzmianka w tv o nich i zbankrutowali, ludzie którzy uczyli się zostali poinformowali w trakcie nauki że szkoła zamknięta i kasy im nie zwrócą, toczą się sprawy sądowe przeciwko szkole, (usunięte przez administratora)w sprawie certyfikatów które były tez nic nie warte.

Hej. Możecie mi powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglada aktualnie sytuacja firmy? Piszecie o jakiś sprawach sądowych i jestem ciekawa o co chodzi dokładnie i czy ktoś z pracowników ja założył

Cześć, widziałam ofertę dla stylistki paznokci, niby już wygasła, ale myślę sobie wejdę tu na forum i podpytam czy nie szykują znowu przyjęć, a tu niestety rozczarowanie:/ Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi, że firma zbankrutowała, ale udapłości nie ogłosiła. Może są jakieś perspektywy na wyjście z kryzysu i wznowienie działności. Co z waszymi wynagrodzeniami, idzie coś do przodu?

Hania

@Hania

Upadłości nie ogłosiła, w KRS takiej informacji nie ma, a oni nawet nic nie wiedzą, bo już się z nimi kontaktowałam. Szanowna Pani Dominika Korczyńska twierdzi, że wyznaczony jest specjalista ds likwidacji, który nawet na e-maile nie odpowiada. Majątek firmy wyprzedaje na OLX pod nazwą jej innej firmy. To co zrobiła Klientkom oraz Pracownikom to jest (usunięte przez administratora)

@Ania

To co się w takim razie stanie z pracownikami, którzy dalej tam pracują? Dostaną wypowiedzenie i zostanie im wypłacony ekwiwalent?

W marcu wszystkich pracowników zwolniła, nikomu nie wypłaciła wynagrodzenia. Zbywa, nie odpisuje, nie odbiera. Wielu pracowników zgłosiło sprawę do PIP-u, nałożyli na nią karę, ale oczywiście nie opłaciła jej. Twierdziła, że po sprzedaniu majątku będą pieniądze na uregulowanie zaległych wynagrodzeń dla pracowników (majątek wyprzedaje pod nazwa innej firmy), ale teraz nawet nie można się z nią skontaktować, poczty nie odbiera… Sprawa nadaje się do zgłoszenia do Prokuratury.

Kacpi
@Ania

Cześć, mogłabyś napisać jak na ten moment wygląda sytuacja? Czy udało się odzyskać chociaż część należności czy nic się jeszcze nie ruszyło? Rozumiem, że firma już nie funkcjonuje i nie ma tu miejsca dla nowych osób?

Oookl Nowy wpis
@Hania

Skoro już deklarujesz się jako informator to o pracy także cos wiesz? Mam na myśli te wzmianki o odejściu pracowników. To prawda? Teraz już nikogo nie ma? pytam bo ciekawią mnie stawki / ewentualne premie skoro o jakichś okularach za 9 tysięcy piszesz

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Beautyexpert Dominika Korczyńska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.

Jak długo czekaliście na odzew z Beautyexpert Dominika Korczyńska? Oddzwaniają zawsze?

Mat

Nie odbiera telefonów, nie oddzwania, nie odpisuje na e-maile i nie odbiera poczty.

Magdalena

Bylam słuchaczem tej szkoły, jeden wielki scam pieniadze zostały pobrane żadne z zajęć się nie odbyły nikt nie odbiera telefonów nikt nie odpisuje na maile jedno wielkie (usunięte przez administratora) sprawa zgłoszona na policję i w banku.

@Ewelina

Piszesz w liczbie mnogiej czyli zalega ci za kilka miesięcy? Zgłaszałaś to do PIP? Bo jak nie możesz się dogadać z szefową to chyba jedyna możliwość. Tylko ty nie dostałaś kasy czy są też inni poszkodowani pracownicy?

@Mariusz

Jest wielu poszkodowanych pracownicy którym nie wypłaciła wynagrodzenia oraz kursanci. Na interwencji ponad 20 osób sie zgłosiło i każdej jest winna po ok 10 tys. Pracowników zatrudniała na umowe zlecenie wiec niestety PIP nie pomoże

@Mariusz

Nie otrzymałam wynagrodzenia za 2 miesiące, niestety pip tu nic nie da bo umowa między firmami...

SYN NAJMANA

@SYN NAJMANA

Czemu cię zwolnili skoro byłeś takim dobrym pracownikiem? Czymś to umotywowali? Tylko ty dostałeś wypowiedzenie czy więcej osób było do zwolnienia?

Lidia

Czyli miałeś L4 po prostu i zwolnili? Dziwne, myślałam że na umowie o prace pracownik jest jakby pod ochroną w czasie choroby :/ Czy na zleceniach robicie?

Elon

Agnieszka

(usunięte przez administratora) w połowie kursu zamknęli szkole zmienili strony internetowe (usunięte przez administratora) kursantki nie wydając żadnych dokumentów certyfikatów naciągają na pieniądze UWAGA!!!!! Jak można dorabiać się na ludzkiej krzywdzie (usunięte przez administratora)??!!!

Szkoleniowiec

Nie wyplacaja wynagrodzenia !!! Nikt nic nie wie, odsyłanie przez telefon od jednej osoby do drugiej, kontaktu mailowego brak, a komentarz "proszę się cieszyć, pani tylko szkolenia prowadzila a jak ktoś się tylko z tej pracy utrzymuje to co ma powiedzieć" mówi sam za siebie.. Żenujące. Odradzam współpracę.

@Szkoleniowiec

Witam, chciałam tylko poinformować ze placówka ogłosiła upadłość

Katarzyna
@Szkoleniowiec

Skąd ta informacja? Jest gdzieś udostępniona w internecie?

Szkoleniowiec

Przestrzegam wszystkich szkoleniowców, aby nie nawiązywali współpracy z tą firmą. Pani "prezes" Dominika Korczyńska zatrudnia, aby zajęcia się odbyły, a koniec końców nie wypłaca pieniędzy miesiącami. Firma tłumaczy się problemami i opóźnieniami, natomiast nie jest wypłacalna w ogóle. Cały czas odbywają się zajęcia, promują szkolę na mediach społecznościowych, ściągają kasę z kursantek (po ponad 500 zł miesięcznie), a "nie jest w stanie" wypłacić wynagrodzenia za przeprowadzone już zajęcia. ODRADZAM !!!! Bezczelna firma z bezczelną właścicielka.

Justyna

850 miesięczny koszt

Jolanta

Mam wrażenie, że osoby, które piszą o nieotrzymaniu zapłaty za pracę, to głównie szkoleniowcy. Ale po tym, co napisałaś @Szkoleniowiec, zaczynam się zastanawiać, czy warto składać CV na ich ofertę pracy dla rekruterki, choć aktualnie szukają i nawet oferują narzędzia pracy... Czy ktokolwiek w firmie, czy to na etacie, czy współpracownik - dostaje pensje na czas?

@Jolanta

Lol... zastanów się może? Nie wypłacają osobie, która szkoli, gdzie to nie jest stała pensja. Mieli niby by być fair wobec osoby, która tam na zlecenie rekrutuje? Swoją drogą co to mówi o firmie, która nie wypłaca wynagrodzeń z miesiącami opóźnień a szuka obecnie pracownika? Oferują, oczekują a później nie wypłacają pieniędzy. I tak w kółko, nie ważne kto na jakim stanowisku jest zatrudniony.

Kontrahent

Niestety, firma jest niewypłacalna i niesłowna. Ponad pół roczne opóźnienie w opłacaniu faktur i mimo próby znalezienia rozwiązania i pójścia na kompromis żeby spłacali raty dwutygodniowych transzach zastosowanie nie doszło do skutku. Chce zaznaczyć, że sami zaproponowali takie wyjście. Pani prezes unika kontaktu i nigdy jej nie ma. Nikt nie jest za nic odpowiedzialny i nikt nic nie wie. Bardzo to przykre że firma, która zajmuję się wizerunkiem nie dba o swój własny. Sprawa została oczywiście skierowana na drogę sądową.

Firma jest niewypłacalna. Gdy pracujesz nie masz wypłaty na czas, po zagrożeniu, że w poniedziałek Cię nie będzie szefowa wciska swoje bajki i przelewa część przelewem natychmiastowym mówiąc, że ma limit przelewów natychmiastowych i reszta będzie po weekendzie. Śmiech na sali. Po rozwiązaniu umowy nie ma w ogóle wypłaty za przepracowane 22dni. Żenada. Spotkamy się w sądzie.

Edyta

witam czy wiadomo coś już o aktualnych wizytach z inspekcji? pytam, ponieważ już w czerwcu ktoś to sygnalizował. jednak nie doszło do żadnego zgłoszenia?

J

Zgadzam się z każdą negatywną opinią! Totalne (usunięte przez administratora), jeżeli chodzi o firme! Nie wypłacają wypłat na czas! Jest jasno na umowie napisane, że do 10tego, a ja mimo, że jest 29ty, to nadal nie mam SWOICH PIENIĘDZY! Wstyd i hańba drogie panie! Przy okazji brak organizacji, brak środków do pracy, zepsute sprzęty i dodawanie pracy, która powinna należeć do innych, żeby tylko zminimalizować etaty i od jednej osoby jak najwięcej wymagać w jak najkrótszym czasie! Żałosne!!! Jesteście najgorsza firmą, we jakiej pracowałam! Dobrze, że można szybko się przekonać jak funkcjonujecie, dlatego macie tak duży problem kadrowy...

@J

Może warto rozważyć zgłoszenie gdzieś tego problemu?

@Adam

Zgłaszam do inspekcji pracy oraz składam pozew do sądu.

Firma Beautyexpert Dominika Korczyńska poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Szkoleniowiec. Czy dalej można tam aplikować?

Cały czas szukają pracownika

Szkoleniowiec

Byłam szkoleniowcem w tej firmie, od 2 miesięcy nie chcą wypłacić mi wynagrodzenia! Nie polecam, nikt nic nie wie, czeski film, nie odbierają telefonów

@Szkoleniowiec

Problem pojawił się po rozwiązaniu umowy, czy w jeszcze trakcie pracy? Dobrze by też było wiedzieć, czy spotkało to jedynie Panią, czy też jest więcej osób w podobnej sytuacji?

Lena

Podzielam każdą negatywną opinię o tej firmie. Absolutny chaos, brak konkretnych wytycznych w pracy. Często wykonywanie zadań tylko z powodu "widzimisię" Pani właścicielki. Brak jakiegokolwiek zaufania, szacunku do pracowników. Wynagrodzenia nigdy nie były na czas, mimo, że termin wypłaty wynagrodzeń określony był w umowie. Dni i godziny pracy określone były w umowie, mimo to wymagano, żeby odpisywać na maile, odbierać telefony czy być pod (usunięte przez administratora) w zasadzie cały czas. Nie polecam nikomu, nawet osobom, które chcą tam pracować dodatkowo.

Asia

Nie polecam, organizacja to jeden wielki (usunięte przez administratora)

@Asia

Serio jest aż tak źle tutaj? Wiesz coś na temat interwencji pipu? Bo ktoś tutaj taką zapowiadał. Chyba, że to ściema wszystko?

Pollayna

Najgorsza firma z jaką można mieć do czynienia. Zwalniają pracowników na zasadzie "wstałam lewą nogą, trzeba kogos wywalić z firmy". Nie wypłacają wynagrodzenia na czas tłumacząc się żałośnie bałaganem z Nowym Ładem, a kolejnego miesiąca tej wypłaty nie ma wcale. Jeśli ktokolwiek myśli o zatrudnieniu się tam na jakiekolwiek stanowisko to świadome gotowsnie sobie stresu i nerwów. Zerowy kontakt z firmą, chaos i udają, ze nie wiedzą dlaczego wypłata nie wpłynęła na konto. Jak ktoś nie potrafi prowadzic firmy to nie powinien się za to zabierać w ogóle. Dno i jeszcze raz dno, można pisać bez końca bo są idealnym przykładem firmy, w której nie działa nic.

@Pollayna

Co to za podchody z tymi wypłatami.xd Jeśli jest tak jak piszesz to oni nie czują się przypadkiem zażenowani, że tak właśnie robią?xd Czemu tak trudno jest być uczciwym, w sumie przecież gdyby powiedzieli, że akurat pieniędzy nie mają i trzeba poczekać to by nic nie zmieniło?

Pollyna
@Edyta

Tym juz zajmie się Inspekcja Pracy :)

@Pollyna

A to już zgłoszone? I jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Beautyexpert Dominika Korczyńska - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Beautyexpert Dominika Korczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Beautyexpert Dominika Korczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beautyexpert Dominika Korczyńska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beautyexpert Dominika Korczyńska
  • Mieczykowa 18a