Opinie o Zakład Obsługi Samochodu Mateusz Bolek w Przyborów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Obsługi Samochodu Mateusz Bolek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Obsługi Samochodu Mateusz Bolek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Obsługi Samochodu Mateusz Bolek w Przyborów

Czy nowo zatrudnione osoby w Zakład Obsługi Samochodu Mateusz Bolek otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Grzesiek gula Nowy wpis

Tak otrzymują umowę i 8 tysi do ręki. Ja muszę orać w Krakowie na budowie i tyle nie zarobie.

oyabun

mnie tez kiedys wkurzyl braciszek bolka [rudy 102] szedł z jakimis pajacami do baru cala droga oczywiscie rudy na czele jego szczescie w nieszczesciu ze jechalem po piwie albo dwóch bo jakbym jechal trzezwy to z bolka została by tylko plama albo kaleka takze bolek uwazaj nastepnym razem bo mozesz juz nie miec juz tyle szczescia

Łukasz
@oyabun

Pata taj pata taj tak a na koniku jeździłeś hahah

@Łukasz

Co w tym takiego śmiesznego? Może wyjaśnicie to wszyscy razem się pośmiejemy? ;)

Śmieszny
@oyabun

To miałeś dużo szczęścia że rudy szedł bo mati quadem jeździł (usunięte przez administratora) i też mało brakło żeby doszło do tragedi.

Bolek
@oyabun

Jak jesteś taki (usunięte przez administratora) to czemu używasz lewego nazwiska wielka gęba w internecie

@Bolek

To co napisał to o Tobie?

Bolek
@oyabun

Albo dostałeś po mordzie od rudego 102 i zły dotyk boli bo knajpy już nie ma 20 lat a rudego 19 lat już w pl nie ma

oyabun
@Bolek

dla mnie bylo wazniejsza rodzina niz chodzenie do jakis pseudo mordowni i raz tylko widzialem rudego w swoim zyciu[do dzisiaj mam koszmary ze taki piekny rudy rydz byl robiony na przyczepie na wstecznym biegu] a rudy bolek spierdolil do norwegi bo po jego wygladzie i mowie mozna wnioskowac ze ma nierówno pod sufitem albo 5-tej klepki mu brakowało z reszta po co ja to pisze nie na darmo jest powiedzenie CIENKI BOLEK

Edyta Nowy wpis
@oyabun

To co się działo w tym miejscu, że nazywasz to miejsce mordownią?

oyabun Nowy wpis
@Edyta

do tych mordowni [przydrozne speluny 10 kategori] chodzili bolki yogi wolszowie gałki czyli cała elita tumanów nachlali sie jaboli poprawili piwem a pózniej szukali (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) 10 albo wiecej jełopów napadli na jakis przedszkolaków w barze i sie szczycili pózniej ze pobili nastolatków

Ktoś

Ja słyszałem że kiedyś chcieli założyć oponę 15 na felgę 16 i rozerwali oponę i dlatego tam nie jeżdżę.

@Ktoś

A kto Ci tak powiedział, skąd to słyszałeś? Tak ogólnie o jest jakkolwiek wykonalne? Ja wiem, że o cal większa, ale gdyby znalazło się jakąś "szerszą" oponę, czy to po prostu faktycznie głupota?

B
@Ktoś

A ja słyszałem że masz wszy i (usunięte przez administratora) i cię tam NIK nie wpuści

Agata
@B

Okej, skoro masz inne zdanie o usługach firmy to może je napiszesz? :D Szczególnie że widzę że raczej pozytywne

Zofia

Widzę na forum jakieś zarzuty co do właściciela, że taki słaby mechanik z niego. Ktoś zasugerował, że na budowlance może lepszy. A wiadomo skąd taka sugestia? Wcześniej interes w budownictwie robił czy jak?

Hadzi
@Zofia

Może by się lepiej sprawdził w budowlance niż w mechanice.szkoda że Józef z bażin już nie pracuje z nim.w jozefie jeszcze moc była.

@Hadzi

Mówisz? A gdzie się podział?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Obsługi Samochodu Mateusz Bolek? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
rewe

mi tez kiedys skracali tlumik to panie boze tak (usunięte przez administratora)ze glowa duza a ten dziadek to sie nadaje tylko do brzezinki taki chudy jakby go dr mendele przez ruszta przepuscil ja tez bylem raz ale to byl ostatni raz

@rewe

A byłeś tam u nich z polecenia czyjegoś czy przez przypadek natrafiłeś? No z tą chudością to raczej problem sama bym się martwiła tak szczerze

Stani

Mateusz jest słaby z mechaniki może w budowlance lepszy.

hadzi

Ogólnie masakra nie potrafią nawet opony zmienić a naprawa graniczy z cudem.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Obsługi Samochodu Mateusz Bolek - Przyborów

Zakład Obsługi Samochodu Mateusz Bolek