Opinie o Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś w Małdyty

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś w Małdyty

Marek Nowy wpis

Jedzenie smaczne. Ceny kosmos. Za golonkę 0.5kg miałem zapłacić 114zł. Po wnikliwej analizie kelnerka stwierdziła że popełnili błąd i ja zapłaciłem golonkę sąsiadki a Ona moją. Zero przepraszam a żeby było śmieszniej ma sam się z nią dogadać aby zwróciła mi różnice. Bez komentarza. Już tam nie wrócę.

ela Nowy wpis

okropny serwis totalna ignorancja ,hotel nie spełnia podstawowych standardów poprostu szok nie polecam nikomu byłam tam ceny ogromne. Menadzerka nieprzyjemna

Ewelina Nowy wpis
@ela

Skoro nie spełnia standardów według Ciebie to jakich tak konkretnie?

ps. Do poprzedniego wpisu ... Pani przez nas opisana miała CZERWONĄ SPÓDNICĘ!!

Miriam
@Gość

A pod spódnicą niespodzianka :) pozdro koledzy :D

Ewelina Nowy wpis
@Miriam

Jaka niespodzianka?xd I co z tego, że czerwona?

Ewelina

Szkoda ze nie ma tu żadnych opinii od pracowników :( Ktoś może mi coś powiedzieć jak stawka na stanowisku kelnerki? :) Trzeba mieć już jakieś doświadczenie?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś na stanowisko KELNER? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Po dzisiejszej wizycie w Zajeździe , jestem poprostu zbulwersowana!!! Po przybyciu usiedliśmu z mężem przy wolnym stoliku, na powietrzu , bo pogoda przepiękna. Po chwili podeszła Pani z obsługi, w niebieskiej spódnicy i zrównała nas z ziemią!!!! twierdząc , że SAMOWOLNIE zajęliśmy stolik !!!!!!!! Ton głosu besztający...ZDĘBIAŁAM. Po czy rzuciła mam karty menu, ledwo mąż złapał . Inne Panie kelnerki bardzo miłe. Nie zdążyliśmy zjeść, Pani niebieska spódnica posprzatałaś nam z przed nosa pytając czy mam smakowało TONEM WYMUSZAJĄCY POZYTYWNĄ ODPOWIEDŹ . Nigdy nie byliśmy tak potraktowani ! Napewno nie wrócimy !!!! Jest tyle innych restauracji. Zamiast miłego wyjazdu, ciśnienie skończyło do maximum. NIE POLECAM

E-M

Od wielu lat zajeżdżamy do tej restauracji i zawsze byliśmy zadowoleni - do dzisiaj. Kelnerka wyprosiła nas z restauracji bo nie mieliśmy rezerwacji, mimo, że były wolne stoliki. Dodatkowo była bardzo niemiła. Na pewno więcej tam się nie pojawimy.

Beata
@E-M

Może rezerwacja była, tylko nie zaznaczyli stolików i nie było tego widać? Ja akurat szukam informacji, czy Pod Kłobukiem potrzebne są teraz nowe kelnerki. W końcu środek sezonu... Widziałam tylko, że 3 lata temu pani Białaś płaciła 2600 brutto. Da mi ktoś znać, ile wychodzi za pracę w zajeździe w tym roku?

Tesa

Czekaliśmy 60 minut na przystawki, po naszej interwencji pani menager tak siebie określała zaczęła nas pouczać po co przychodzi się do restauracji, cyt." do restauracji przychodzi się żeby porozmawiać, miło spędzić czas, a nie koniecznie się najeść. " następnie powiedziała, cyt. jeżeli nie odpowiadają nam ich standardy to nie musimy przychodzić do ich restauracji. Nie polecam, pierwszy raz spotkałam się z taką impertynencją.

tulka

tragedia 30 minut zanim kelnerka przyszla a po godznie dopiero przyniesione jedzenie. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś - Małdyty

• Jak się pracuje w Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś?

Zobacz opinie na temat firmy Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś?

Zajazd Pod Kłobukiem Danuta Białaś
  • Zamkowa 11