ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Wola Mrokowska

Opinie o ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Pracus

Ciekawe dlaczego na pracuj.pl ciągle są ogloszenia na te same stanowiska ? Czyżby firma była już wielkości hali produkcyjnej Boeinga? Czy robi się ludzi w konia i taka rotacja :) Dajcie znać czy warto aplikować do nich.

Radzio

petarda

inglisz

no też wiadomo z jakiego poziomu stażu się zaczyna, że tak to ujmę, bo jak jest się świeżo po studiach to wiadomo, że raczej od najniższej krajowej, ale dają szansę na rozwój i np. szukają w wawie teraz specjalistę ds. produktu z j. angielskim

Damian

W Alnorze pracowałem w biurze. Praca ciekawa, wymagająca, ale też dająca satysfakcje. Zarobki bardzo fajne :)

grzesiek

Pracowałem w różnych firmach i mam nieco porównania. Przede wszytskim w Alnorze podobało mi się podejście do pracownika. Nie traktowali Cię z góry i nie przypieprzali za byle(usunięte przez administratora)Zarobki jak wszędzie. Dużo też można się nauczyć.

Masz jakieś wieści o firmie ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o. - Wola Mrokowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.