Opinie o Dawid Sala An-Mar Bus w Kwaczała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dawid Sala An-Mar Bus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawid Sala An-Mar Bus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Sala An-Mar Bus w Kwaczała

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dawid Sala An-Mar Bus?

Klient Nowy wpis

Kupiony przeze mnie samochód okazał się być totalnym szrotem. Świeżo wycieto mu katalizator, sprzedawca chwalił nowy wydech, co ciekawe przegląd świeży i OC, które miało być na rok a za chwilkę trzeba było bulić 3000 za zloma. Generalnie nie polecam.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Dawid Sala An-Mar Bus?

Wkurzona

Witam, Czy mogłabym prosić o kontakt do panów? Kupiłam auto od tego pana i okazało się złomem.

@Wkurzona

Ale to po jakim czasie zobaczyłaś, że to złom? Na pierwszy rzut oka nie było tego widać?

Anonym
@Wkurzona

On same takie złotmy ma na placu. Cygan omijać z daleka. Wmawia, że igiełka a na miejscu okazuje się złom. Potem brak kontaktu.

@Anonym

To nawet nie daje możliwości jazdy próbnej ani nic takiego?

Pomocny

+48790350762 Dawid Sala

Dawid Sala Nowy wpis

+48790350762

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dawid Sala An-Mar Bus.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Kient z Sądeckiego po Iveco

Więcej pianki w tych busach i nie nadające się do jazdy

King

Nie polecam tego (usunięte przez administratora) Wciska bajki,nie kupujcie od niego samochodu !!!

Niepelnosprawna

Kupilam auto od tego oszusta!Manipulant na krzywdzie ludzkiej się nie dorobisz!!karma do Ciebie wróci prędzej czy później !!!omijajcie tego człowieka !!!

Sylwester

Zwykły (usunięte przez administratora) oszost kupiłem od niego samochód fiat Ducato zapewniał mnie że jest ok a tak nie było bym się prawie zabić całe zgnite hamulce niesprawne przewody do wymiany tarcze popękane nic nie działa za auto zapłaciłem 650zzl i Dalem się zrobić ze na umowie wpisaliśmy 2000 bo mówił że podatki zwykły oszost nie kupujcie od niego nic sprawę będzie miał w sądzie nie oddzyskam 6500 bo na umowie jest 2000 ale nie odpuszczę

Stefan
@Sylwester

To czemu zgodziłeś się na taką kwotę na umowie? Mogłeś przecież powiedzieć że ma wpisać realną kwotę i już.

v
@Stefan

To nie jest takie proste jak myślisz

@v

Nie? :( A możecie to wyjaśnić w takim razie?

Dawid Sala

Uważajcie na Pana Sala Dawid,to (usunięte przez administratora)jakich mało, wycina katalizatory z aut robi lewe przeglądy na stacji diagnostycznej. Sprawa zgłoszona do PROKURATURY.

@Dawid Sala

Ale w jaki sposób do tego dochodzi, że udaje mu się robić te przeglądy "na lewo"? Stację też należy w takim razie zgłosić?

Andrzej Kołodziej , Dawid Sala

Auto handel Dawid Sala Kwaczała-ludzie uważajcie na tych dwóch (usunięte przez administratora)jego i jego Pazia Andrzeja. Wycinają katalizatory z aut robią lewe przeglądy na stacji diagnostycznej. Ich samochody są poprostu tragiczne ledwo stoją na kołach. Sprawa zgłoszona do PROKURATURY I URZĘDU SKARBOWEGO ze względu za zaniżanie Faktur.

misiek

wprowadził mnie w błąd. Twierdził, że auto perfekt ;) jednak auto na złom. NIE POLECAM!!!

@misiek

Dzień dobry. Mógłbym prosić do Pana kontakt. Kupiłem u tego oszusta peugeota i dokumenty w ogóle się nie zgadzają z samochodem.

Dawid Sala

+48790350762

Borys

Kupiłem autko które miało być jak igiełka okazało się że to zwykły złom w którym więcej pianki szpachli niż metalu zwykły (usunięte przez administratora)

Kolejny wkurwiony
@Borys

Proszę o kontakt na rafalbiketrial@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Sala An-Mar Bus - Kwaczała

• Jak się pracuje w Dawid Sala An-Mar Bus?

Zobacz opinie na temat firmy Dawid Sala An-Mar Bus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawid Sala An-Mar Bus?

Dawid Sala An-Mar Bus
  • Prymasa Wyszyńskiego 13