Michał Marczyk Elektro-Mar Instalacje Elektryczne

Opinie o Michał Marczyk Elektro-Mar Instalacje Elektryczne

Nie polecam!

Współpraca zapowiadała się bdb, ale niestety w 70% zlecenia p. Michał przestał pokazywać się na inwestycji tłumacząc chorobą, ale jak później okazało się robił "lepsza" fuche u kogo innego. I niestety moja inwestycje olał sobie gdzie wstrzymywał innych fachowców. Zlecenie dokończył kto inny!! NIE POLECAM!

Klient

Niestety, ale nie polecam usług u Pana Michała, nie dotrzymuje terminów i nie wywiązuje się z obietnic.

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Michał Marczyk Elektro-Mar Instalacje Elektryczne w mieście Ochodza? Każda opinia ma znaczenie!

Zostaw opinię o Michał Marczyk Elektro-Mar Instalacje Elektryczne - Ochodza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michał Marczyk Elektro-Mar Instalacje Elektryczne