Maciej Piwowar Profil Bud
counter
3 2 4 5 1
Pomocy!!!! Nowy wpis

Uważajcie jeśli chcecie sprzedać coś tej firmie. Pan Maciej targuje się po kilka razy , niszczy towar żeby wyłudzić pieniądze na naprawę kosztem nawet swojego dziecka. Dodatkowo opisuje później firmę w internecie i kontaktuje się (z moimi wiec pewnie z innymi tez może ) prywatnie z klientami i namawia do rezygnacji z usług firmy opowiadając niestworzone rzeczy . Wyłudzacz pieniędzy!!!!!!!!!!

1
Anonimowa Nowy wpis
@Pomocy!!!!

Ta opinia to bzdura. Byłam Państwa klientem i to co Państwo wypisują to straszne obelgi i wybielanie siebie, a niestety to Państwa firmy nie można polecić.

Małgorzata Sokołowska Nowy wpis
@Pomocy!!!!

Targowanie się jest całkowicie normalna sprawą!!! Niestety napotkałam się na Pani "firmę", która jest nierzetelna!!! i oczernianie innych w internecie nie pomorze zamieść sprawy pod dywan. Prawda jest taka że umawia się Pani z klientami na montaże, pobiera niemałe zaliczki a potem przekłada Pani terminy i odwołuje !!! Kontakt zerowy, kasowanie wiadomosci, komentarzy......całe szczęście że u mnie nie doszło do montażu domku....Trzymam kciuki za sprawę P.Macieja - mogło dojść do wielkiej tragedii :(

Administrator

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Maciej Piwowar Profil Bud w miejscowości Kraków nie ma żadnej opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Piwowar Profil Bud - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Maciej Piwowar Profil Bud
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wyżynna 16A
    30-617 Kraków
  • NIP: 6792700270 REGON: 120959014
Maciej Piwowar Profil Bud