Opinie o Maciej Piwowar Profil Bud w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maciej Piwowar Profil Bud. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Maciej Piwowar Profil Bud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Piwowar Profil Bud w Kraków

Pomocy!!!!

Uważajcie jeśli chcecie sprzedać coś tej firmie. Pan Maciej targuje się po kilka razy , niszczy towar żeby wyłudzić pieniądze na naprawę kosztem nawet swojego dziecka. Dodatkowo opisuje później firmę w internecie i kontaktuje się (z moimi wiec pewnie z innymi tez może ) prywatnie z klientami i namawia do rezygnacji z usług firmy opowiadając niestworzone rzeczy . Wyłudzacz pieniędzy!!!!!!!!!!

Anonimowa
@Pomocy!!!!

Ta opinia to bzdura. Byłam Państwa klientem i to co Państwo wypisują to straszne obelgi i wybielanie siebie, a niestety to Państwa firmy nie można polecić.

Małgorzata Sokołowska
@Pomocy!!!!

Targowanie się jest całkowicie normalna sprawą!!! Niestety napotkałam się na Pani "firmę", która jest nierzetelna!!! i oczernianie innych w internecie nie pomorze zamieść sprawy pod dywan. Prawda jest taka że umawia się Pani z klientami na montaże, pobiera niemałe zaliczki a potem przekłada Pani terminy i odwołuje !!! Kontakt zerowy, kasowanie wiadomosci, komentarzy......całe szczęście że u mnie nie doszło do montażu domku....Trzymam kciuki za sprawę P.Macieja - mogło dojść do wielkiej tragedii :(

Agata Nowy wpis

Że niby po trzech latach dalej to trwa? To chyba niemożliwe? Bo firma aktualnie normalnie działa, tak?

Katarzyna Nowy wpis
@Agata

Ja tu ekipę ciągnę a ty będziesz wyjeżdżać hehe z farmazonom

Paweł Nowy wpis

Myślałem że jak tu zajrzę to się dowiem jak się pracuje. Poniższych komentarzy nie rozumiem. Może ktoś napisze, czy firma zatrudnia obecnie? I na jakich warunkach?

Kacper Nowy wpis

Czy wiecie może coś apropo aktualnych przyjęć do firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Piwowar Profil Bud - Kraków

Maciej Piwowar Profil Bud
  • Wyżynna 16A