Opinie o Sylwester Markut FRB Mark-Bud w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sylwester Markut FRB Mark-Bud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sylwester Markut FRB Mark-Bud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylwester Markut FRB Mark-Bud w Kraków

Cześć, jest tu może ktoś kto teraz pracuje? w tym momencie dosłownie mam na myśli. chodzi o te ofertę na budowę, która jest to wystawiona. Piszą ze to robota w Zabrzu i Gliwicach od 6 do 14 tylko nie wiem jeszcze za jaka kasę i w jakich warunkach teraz się spółki, opiszecie je? wcześniej ktoś pisał, że słabo z tym było

Aleksandra Nowy wpis

Lol, nie wiem co ta osoba ma na myśli wypisując te rewelacje o podsłuchach, ale mnie interesuje bardziej jak się tam pracuje niż jakieś ploty. Szukają tu teraz pracownika do remontów, niby dodatkowym atutem jest posiadanie własnego samochodu. No ok, ale czy firma oddaje kasę za jego eksploatację i paliwo? Bo w przeciwnym razie średnio się to opłaca, zwłaszcza że praca na terenie całego województwa, więc sporo jeżdżenia chyba :/

Antropobambus Nowy wpis
@Aleksandra

O kamerach szpiegowskich lubią takie rzeczy podglądać nawet w łazience pracowałem tam chwilę kilku krotnie przeszukane osobiste rzeczy tak że pracownicy pierwsza klasa (usunięte przez administratora) a do tego w większym brudzie na mieszkaniu niemialem okazji mieszkać a byłem na wielu delegacjach nie polecam żadnych kontaktów z tą firmą

Ryszard Majchrowski

Bardzo dobrze wykonana robota i niska cena polecam w 100%

@Ryszard Majchrowski

Proponuję przszukac miejsce pracy firmy u Pana i sprawdzić czy nie podłożyli jakiegoś podsłuchu lub ukrytej kamery

Antropobambus Nowy wpis
@Ryszard Majchrowski

Sprawdź czy ci jakiś ukrytych kamer i podsłuchów nie zostawili tam gdzie pracowali lubią zbierać informacje agentury. Talentem nie zdobyli tego co mają uważaj co mowisz i robisz bo może się okazać że komendant to usłyszy

hmm

O jakim podsłuchu tu mowa????

@hmm

Normalnych podsłuchach ukrytych kamerach i staluja podsłuchują podglądają zbierają informacje żeby później szantazować wykorzystywać itp oprogramowania szpiegowskie trzeba uważać na tego kogoś i na jego znajomych i pracowników . Komendant piecze makowce dla nich za i formacje które zdobywają.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Sylwester Markut FRB Mark-Bud rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Zbrojarz w Sylwester Markut FRB Mark-Bud? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Antropobambus

Tam w tej firmie ogulnie pracują ludzie których zabrał z ławki niemaja pojęcia o budowlance gwiazdy programu usterka wiejskie majstry coś widzieli coś słyszeli ale niezabardzo zrozumieli lepiej tam nie pracować ani nie rac tej firmy porażka

Jak teraz wygląda praca u nich na normalnym stanowisku? Bo nie ma komentarzy o firmie Sylwester Markut FRB Mark-Bud w miejscowości Kraków.

Firma pracuje obecnie na terenie Belgii i Krakowa

Zostaw merytoryczną opinię o Sylwester Markut FRB Mark-Bud - Kraków

Sylwester Markut FRB Mark-Bud
  • Os. Na Stoku 10A lok. 10