MAVERICK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Krąków

MAVERICK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o MAVERICK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ku przestrodze. Jakiś czas temu istniała jeszcze firma Pro2 Sp. z o.o. http://www.krs-online.com.pl/pro2-sp-z-o-o-krs-222678.html , Pro2 Sp. z o.o. S.K.A, okazało się że zarząd poprzez swoje decyzje wyrolował tam zarówno pracowników ( którym nie płacił wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące ich pracy - teraz sprawy są w sądzie) , klientów( od których pobrał zlecenia wraz z nimi zaliczki a niestety maszyn już oni nie zobaczyli) jak i firmy u których zamawiał towar czy wykonywali dla niego usługi ( zostali z niepopłaconymi fakturami). Na chwilę obecną obiecane zostało pracownikom spłacenie ich zaległości natomiast właściciel nie miał czasu zjawić się do tego momentu na żadnej z rozpraw jakie się odbyły.Pewnie dlatego że był bardzo zajęty zakładaniem nowej Sp. o podobnym profilu .Jak na razie nie dotrzymał żadnego danego nam słowa i nie wywiązał się z żadnych obowiązków. Myślę że firmy z którymi współpraocwał mają podobne zdanie w tym temacie. UWAŻAJ ZANIM ZACZNIESZ TAM PRACOWAĆ!!!!!!.Poniżej link do reszty jego spółek których jest sporo http://www.imsig.pl/szukaj/osoba,STANIS%C5%81AW_WOJCIECH,KWIECIE%C5%83,8fd8b7faabd

Zostaw opinię o MAVERICK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Krąków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAVERICK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ