Opinie o Holding 1 Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Holding 1 Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holding 1 Sp. z o.o. S.K.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holding 1 Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Jolka Nowy wpis

dzień dobry. znalazłam ofertę dla Menedżer Działu Nieruchomości. Doświadczenie na podobnym stanowisku wymagane z opisu już posiadam, zastanawiam się tym samym jakich warunków finansowych można obecnie oczekiwać. czy znacie zakres widełek?

Nie mam pojęcia czy kiedyś praca zdalna występowała jak wtedy gdy ktoś pytał ale może do dziś doszło do jakiegoś rozwoju? Ja akurat widziałam inne oferty na stronie. Akurat teraz jak szukają kogoś do kadr i płac to występuje praca stacjonarna. Ale co z działem marketingu?

Szanowni Państwo, o szczegółach zatrudnienia informujemy każdego kandydata starającego się o pracę na konkretnym stanowisku. Informacje o formach pracy są również uwzględnione w ofertach pracy. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

obecnie większość stacjonarnie - pracy zdalnej 24dni na rok zgodnie z ustawą.

Czy Holding 1 Sp. z o.o. S.K.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

zależy na jakie stanowisko. Głównie zlecenia mają tylko studenci/kierowcy.

Jula

Czy w działach finansowych/księgowych jest praca zdalna?

Czy po rozmowie w Holding 1 Sp. z o.o. S.K.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
agent

prezesi właśnie zwolnili 50 osób z działu handlowego express rent a car bez podawania przyczyny, z dnia na dzień, ściągnęli ludzi na rozmowę i wręczyli wypowiedzenia, zwolnili swoich najlepszych sprzedawców bez względu na wyniki i zasługi dla firmy.(usunięte przez administratora) telefony przekazali innym osobom kompletnie nie zorientowanym w kontraktach, i jak klient dzwoni to panienka lub chłoptaś mówią że "pan..... x już nie pracuje i nic nie wiem". Pełny profesjonalizm i droga do utraty klientów i radykalnego zmniejszenia wyników finansowych.

Express
@agent

Drogi @agencie, zakończyliśmy współpracę z kilkunastoma osobami z ponad 280 zatrudnionych, liczba 50 jest więc nieprawdziwa. Zmiany w firmie związane są z centralizacją procesów biznesowych, której celem jest wprowadzenie usprawnień w obsłudze klientów oraz zwiększenie jakości i efektywności naszych działań dzięki rozwojowi technologicznemu. Warto też dodać, że każdy z byłych pracowników firmy Express Car Rental otrzyma odprawę wynikającą ze stażu pracy i zna powód rozwiązania swojej umowy. Jeśli coś wymaga wyjaśnienia, zapraszamy na spotkanie i rozmowę. Choć rozumiemy rozżalenie byłych pracowników - trudno rozmawiać za pośrednictwem komentarzy na portalu, choć łatwo anonimowo pisać nieprawdę. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Holding 1 Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

Holding 1 Sp. z o.o. S.K.A.
  • Rzemieślnicza 26
    30-403 Kraków

Holding 1 Sp. z o.o. S.K.A.