Opinie o Koskisen Sp. z o. o. w Toporów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Koskisen Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koskisen Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koskisen Sp. z o. o. w Toporów

Czyli nie tylko mnie pokazała się tamta oferta na produkcje sprzed dwóch dni? Czekałem aż ktoś się odezwie. :D mnie to te zarobki właśnie zastanawiają, bo była taka oferta sprzed trzech lat i wpisano górny poziom widełek jako 5 500 zł i co ciekawe w tej aktualnej ofercie też tak jest. jak to możliwe, że stawki się nie zwiększyły przez taki okres czasu?

Marysia

Hej, Niestety po przeczytaniu tylu negatywnych komentarzy (część została już usunięta) na temat pracy w tej firmie zdecydowałam się nie wysyłać dokumentów aplikacyjnych. Nie mam ambicji do pracy w warunkach mniej niż ludzkich. Nie jestem pewna ile w tych opiniach prawdy, ale sprawdzać też nie mam zamiaru. Co do widełek to chodziło o max jaki proponują na różnych stanowiskach. Widziałam cztery różne oferty pracy na produkcję i dwie do biur.

Klaudka Nowy wpis

Witam, jak duże premie są teraz przyznawane? Kiedyś jak pokazała mi się oferta dla samego lidera magazynu to było w niej napisane, że do 2 000 zł brutto można byłoby zarobić. do dziś o ile mogła się ta kwota zwiększyć i czy na każdym stanowisku mniej więcej tyle samo wynosi?

Gonzo Nowy wpis
@Klaudka

Obecnie zastanawiają się ile mogą ci zabrać a nie dać. Jedyne co ci mogą dołożyć do dodatkowy obowiązki i patrzenie na ręce. Zresztą widać ile komentarzy zostało usuniętych przez byłych pracowników i obecnych.

Q8

Chciałem tam iść tam do pracy ale rozmawiałem z panią co tam pracuje i nie jest zadowolona, bo coś ze stawkami wypłaty zmieniają.

Marysia

Ja widziałam cztery różne oferty pracy tej firmy. Widełki były do 6700 brutto. Zastanawiające stawki jak na produkcję. Dlatego chciałam poszukać informacji od osób tam pracujących. Nie wiem czy w ogóle składać cv. Interesuje mnie atmosfera i kierownictwo oraz dojazdy.

@Marysia

Hejka, i jak tam? Złożyłaś może to CV? ciekawa jestem po jakim czasie się odezwali i ogólnie o która ofertę Ci chodziło? Ja mam przed sobą na przygotowanie wysyłek ale u mnie piszą o zarobkach max do 5 500 zł

Marysia Nowy wpis

Karolina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Zastanawiające dla mnie są te opinie. Jako osoba szukająca pracy weszłam sprawdzić opinie na ten portal po to aby wiedzieć czy praca warta uwagi. Pracowałam w dwóch poważnych firmach, ale chciałam czegoś nowego aby wrócić w rodzinne strony bo pochodzę z okolic i myślę sobie na początku, że to dość poważna firma, ale czytając te wpisy po prostu łapię się za głowę. To typowy pgr jak dawniej… jak można taką prywatę wyciągać publicznie? Strach pomyśleć jaka atmosfera musi tu panować. Ludzie ogarnijcie się, przychodzicie do pracy po wynagrodzenie i spędzacie połowę życia w swojej pracy, czy nie lepiej aby ta praca przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze? Tutaj same wyzwiska, zatargi i „konszachty” co z tym zarząd firmy robi? Aż musiałam wyrazić swoje zdanie. Pozdrawiam, bo wierzę że w tej firmie znajdą się jakieś miłe duszyczki mimo wszystko.

Julia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Dzień dobry, Czy jest ktoś w stanie wypowiedzieć się na temat warunków pracy biurowej w logistyce? Pozdrawiam

Czy po rozmowie w Koskisen Sp. z o. o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Zadowolony

A co wy się po spodziewaliście.. kasa kasa- a najgorsze to nasze płyty na filmach zdjęciach taka oto darmowa reklama - a kierownictwo będzie bronić pewnie- a bo kierownik to na niczym się nie zna, siedzi w jamie i słucha kto po schodach idzie - a co do ofert pracy - stawki takie a nie inne bo to Toporów a nie zielona czy inne miasto- przyjaźni tam nie znajdziesz - wiem z doświadczenia- nowych strasznie traktują aby udowodnić że się nie nadajesz. W poniedziałek od nowa młyn i dalszy ciąg afery tym żyje koskisen

Marysia

Czy podzieli się ktoś opinią o pracy w firmie w chwili obecnej ? Potrzebuje aktualnych informacji o sytuacji.

Czy ktoś jest zorientowany może w tym o co chodziło z tematem tamtego transportu? W ostatnim z komentarzy ktoś pisał, że nic się nie zmieniło oprócz tego, że nie trzeba dojeżdżać. Z jakich przyczyn? Nie było widać także ogłoszeń w sieci na produkcję, a w opisie takiej dawniejszej oferty było wskazane, że na trzy zmiany się robi. To ilu osób potrzeba? Kompletne nie ma rotacji? To jakie są zarobki skoro kiedyś były do 5,500 zł?

Izabela

Sporo tutaj kłótni i widzę, że rozbija się o osoby z kadry zarządzającej. Czy coś się zmieniło pod tym względem, czy nadal ten sam zespół i atmosfera? Dajcie znać, dzięki.

N
@Izabela

Nic się nie zmieniło. Tylko dojeżdżać nie trzeba.

Obserwator fsw

Chętnie nawiąże do wpisu o zaprzyjaznionych transportach fajnego materialu na zaprzyjazniona strzelnice pana kierownika która jest usytulowana dokladniej w gminie Lubrza. Fakt wywozi tam odpady wiadomo za free przypodobajac sie dla swojego prezesa klubu jednak napewno dużym zainteresowaniem cieszył by odpowiednie osoby z firmy fakt iż właściciel strzelnicy postawil sobie caly budynek nad obiektem z dowożonych CALYCH arkuszy grubej plyty bodajże 22mm. Przyjechalo tam minimum 150m2 tego materialu i kto ma za to płacić oczywiscie firma i dodatkowe szkalowanie pracowników ucinaniem premi za jakiekolwiek pomylki a sam kierownik do kazdego pojazdu jaki posiada montuje sobie tablice za kazdym razem z inna ksywka bo sie nie moze juz zdecydowac kim by chcial byc i na co kaske wydawać, czlowiek bez wartosci i swojego zdania

Ktoś

Z takim podejściem do pracowników produkcji ta firma daleko nie zajdzie

Ktoś 2
@Ktoś

Od jakiegoś czasu pracownicy nie są zadowoleni, pracują bo jest blisko i jeżeli nie przejdziemy znów na 80% to też źle z kasą nie jest. Ale atmosfera straszna wątpię żeby ktoś był szczery i szacunek do pracowników żaden. Zaczęło się od odejścia Przemka M. firma zaczyna sięgać dna kompetencyjnego. To był kierownik którego interesowała firma jak i ludzie którzy tam pracują.Teraz Boss siedzi w kontenerze i nic go nie obchodzi , biur jak nie było tak nie ma budowa trwa, niedługo papier toaletowy bd liczyć bo folia już rozliczana. Przerzucanie się winą za reklamacje, nie rozwiązywanie problemów tylko przechodzą obok, (usunięte przez administratora) ze strony niektórych liderów jest lekceważony przez nową kierowniczkę, która swoją drogą ma humor jak wiatr zawieje. Jeszcze 2 lata temu polecił bym pracę, ale teraz jeżeli chcesz tylko pracować to tak, ale jeżeli chcesz pracować w zgranym zespole, przychodzić do pracy z chęcią... to nie tu.

@Ktoś 2

Też się zgadzam, ale trzeba gdzieś pracować chodź jak tak dalej bedzie to wszyscy poszukamy pracy firma idzie w dół

@Ktoś 2

Kto to wypisuje gościu Marzec się interesował firmą tobie się coś pomyliło jego interesowała firma ale tylko po to żeby wywozić całe palety płyt razem ze słynnym liderem G. O. kradli ile wlazło przepraszam nie kradli tylko brali jak swoje, a nie którym się nie spodobało że jak napisałeś Boss zaczął ten zakład sklejać do kupy, po zatrudnieniu p. Danusi p. Kamili zaczyna się klarować i dobrze i jeszcze powinni się pozbyć tego fałszywego pseudo lojalnego który najpierw psioczył na Marca po jego odejściu a tak naprawdę to wszystko mu donosi co tu się dzieje, dla uwiarygodnienia są zdjęcia jak tam przesiaduje i myślą komu by tu świnie podłożyć ten człowiek nawet nie wie że jest obserwowany i się zdziwi jak trochę jego plotek wyjdzie, i jeszcze raz to powtórzę chcecie o tym pogadać to się twardziele ujawnijcie i pogadamy to parę rzeczy wyjdzie i w końcu zacznie się chcieć chodzić do pracy i nie myśleć czy ten pan coś uknul nagadał bądź bezpodstawnie coś doniósł a grupa która ma tego dosyć to jest już duża, i ludzie opamiętajcie się za nim coś napiszecie negatywnego a pracujecie, zapraszam do ujawnienia się a nie piszecie bzdury pod nickiem

Obserwator
@SZCZĘŚLIWY

Nic dodać nic ująć w końcu coś napisane z sensem i tak jak było a dziwię się że do poprzednich opinie było tyle odpowiedzi a tu jest napisane konkretnie i zgodne z prawdą i nie ma chętnych do wypowiedzenia się,najlepiej hejtować bzdury a prawdę przemilczeć

Pracownikkkk
@SZCZĘŚLIWY

Również się zgadzam dobrze napisane. Szkoda gadac. Firma bez tego człowieka była by o dużo lepsza ale no cóż zrobić, kierownik wszystkie 'ALE' ma gdzieś nie jedna osoba na niego była ze skargą i nic z tym nie zostalo zrobione. Nie ma ludzi niezastąpionych. Wzięli by normalnego brygadziste który szanuje ludzi i wgl umie wykonywać czynności brygadzisty bo z tego co wiem to ten brygdzista nie ogarnia polowy rzeczy nie potrafi wypełniać nawet papierów cud że maila umie napisac. wysługuje się pracownikami wstyd tyle lat pracować i podstawyy nie znac.

@SZCZĘŚLIWY

No teraz wszyscy kryształowi i szczęśliwi ale po ostatnim zebraniu to jakoś szczęśliwego nie widziałem ... Ktoś startuje na pracownika miesiąca, wszyscy brali sklejkę każdy chciał nawet P.D. wywoził nie raz na zaprzyjaźniona strzelnice zaprzyjaźnionym transportem.. każdy brał a teraz obrzucanie się błotem.. dlatego w tej firmie jest tragedia bo wszyscy fałszywi .. aby każdemu dokopać podkopać... Już chyba wystarczy.. do roboty

SZCZĘŚLIWY

ty pracownik jacy kryształowi czytaj ze zrozumieniem kraść i brać jak swoje całe palety płyty i co to ma wspólnego że każdy kto chce może sobie kupić odpad sklejki zobacz fakture którą firma wystawia i jest lista którą prowadzi ten prawilniak który wszystko wie co wtrawie piszczy i teraz robi z siebie ofiare bo po nim cisną,bo sobie grzbiet na to sasłużył i to forum chociaż pokaże jedną czarną strone tej firmy którą jest ta osoba,a co do zebrania to ten typ miał coś do powiedzenia ale pomylił po co było to zebranie bo skoczył do dziewczyn jakby był prezesem odkleił sie od rzeczywistości,i jeszcze jedno Panie co to kogo obchodzi co kto robi z odpadami które zakupił ja na przykład zawiozłem do zoo w Poznaniu na półki do papugarni jak chcesz to ci pokaże podziekowanie nie wypisuj bzdur baranie i nie rób z siebie ofiary bo już nią jesteś ale ofiarą losu pomyśl za nim coś napiszesz i jeszcze jedno teraz jak zakupie odpady zaznaczam odpady to je przerobie na papier toaletowy i ci jeden dam w prezencie żebyś sobie wytarł tą zakłamaną morde.I spółka ze szkolnej i lipowej weżcie sie za pożądki koło domu bo zarastacie brudem i nie obrabiać (usunięte przez administratora) tylko do roboty i czekam na jakąś riposte bo pewnie będzie

Edi
@SZCZĘŚLIWY

Widze ze komuś się w główce powaliło troszkę od jakiegoś czasu wez się odczep od niewinnych ludzi. Ręką rękę myje kolego a co do tego co napisałeś to naprawdę wez się za robotę a nie wypisujesz głupoty to nie nasza klasa.pl zebys swoje żale tu wypisywał masz coś do powiedzenie powiedz w twarz temu komuś anie opinie psujesz pusty łbie. Naprawdę dziwię się dla dla Pana P.D ze nie umie z takimi ludźmi zrobić porządku. Ale nie ma trzym się przejmować (usunięte przez administratora) na świecie nie brakuje. Jako firma to w porządku wszystko nie ma żadnych zastrzeżeń idealne kierownictwo zawsze w wszystkim pomoże. Pozdrawiam szczęśliwego

Santa Claus
@Edi

o trzym Ty piszesz

@Edi

Panie EDi ten post to chyba nie do mnie właśnie wyjaśniam tego kogoś co wypisuje głupoty i oczernia firmę, poczytaj na jakie posty odpisuje o firmie wpowiadam się dobrze i to co napisałeś to powinieneś napisać do tego co tak opisuje same głupoty o firmie i kierownictwie, tak troche nie załapałeś, a co do twojej opinii na temat firmy to się z tobą zgadzam, dlatego zaprzeczasz sam sobie ciśniesz mi za to że dobrze się wyrażam o firmie a opsuje te kłamstwa na temat firmy. Pozdrawiam

@Santa Claus

No właśnie mu napisałem lejce mu puściły po prostu nie na temat ciśnie po kimś kto dobrze się wyraził o firmie a na koniec potwierdza moje posty po prostu (usunięte przez administratora) ale jcoz na zebraniu też się odkleil

Czy w Koskisen Sp. z o. o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Geralt Wieśmin

Dostaje się normalna umowę. Żadne zlecenia:

Jan
@Geralt Wieśmin

Good, good. Pierwsza na 3 miesiące a potem bezterminówka?

Geralt Wieśmin 2
@Jan

Z tego co pamietam to pierwsza 3 miesiące kolejna na rok później bez terminowa

Julia
@Geralt Wieśmin 2

A wypłaty wszystkie zgodnie z tymi umowami są wypłacane? Mam nadzieję że nie ma tak że na umowie najniższa krajowa a reszta jako "premia"?

Tragedia tak można określić ostatnie półrocze... A negatywów teraz nikt nie pisze bo straszą że zwolnią z pracy...

@.

Powiedz co tam się odwalą bo jestem ciekaw ???? Pozdro

Sebek

Firma jako tako spoko. Atmosfera i w ogóle klimat fajny. BYŁ JESZCZE ROK TEMU. Ta firma się uwstecznia. Kierownik fabryki ma ludzi dosłownie za bydło któremu płaci za leżenie. Nie szanuje pracownika pod każdym względem. Na boku kasuje horrendalne kwoty za odpady, które i tak firma by zutylizowała. I żadnego dokumentu zakupu się nie dostaje. Odgraża się pracownikom ze nie mogą zabierać SMIECI ZA KTÓRE PŁACA do domu jeżeli Nie robią nadgodzin Pieniądze są na wszystko co pomoże w pracy w biurach. Produkcja może zapomnieć o Np nowej frezarce. Ciagle jesteśmy (pracownicy) zastraszani zabieraniem części premii jeżeli nie robimy nadgodzin. Sam kierownik powiedział kiedyś ze WSZYSTKICH NAS MOŻE ZASTĄPIĆ UKRAIŃCAMI. Serio!? Taki człowiek ma pod sobą ludzi? Motywacja do pracy spada z dnia na dzień ponieważ pracy coraz więcej pieniądze coraz mniejsze. Co do brygadzisty Grzegorza. Człowiek do pogadania jeżeli jesteś jego pupilem. Wyręcza się w każdym dosłownie każdym aspekcie pracy. Nie działa w ogóle motywująco na pracowników. (Stojąc nad kilkoma osobami trzymając obie dłonie w kieszeni spodni i drąc ryj zeby robili szybciej i nie gadali)Ogarnia tylko i wyłącznie to co ktoś mu pomoże ogarniać czyli policzyć sprawdzić itp. Reszta go przerasta. Kłamie również zastrasza i zmienia zdanie z minuty na minute wmawiając Ci ze przed chwila mówił co innego. Słyszałem o nim wiele złego czego to nie robił za młodu i stwierdzam se człowiek który znęcał się psychicznie i fizycznie nad słabszymi nie powinien mieć ludzi pod sobą. Miał jakaś sprzeczkę ze swoim podopiecznym to czekał na niego po pracy i krzyczał na cały zakład ze go zajebie na parkingu i czeka na niego. Paranoja. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Zniszczona psychika i nic więcej. Szkoda nerwów.

@Sebek

Skoro tak twierdzisz to mam nadzieję, że już nie jesteś pracownikiem tej firmy,a jeżeli jesteś to uważam, że powinieneś się jak najszybciej zwolnić, bo co to za ptak, który we własne gniazdo sra?

Pusty czosnek
@Sebek

Pan Gerard czy Garfield zaczyna całkowicie nie panować nad firma. Pytanie a kiedy panował? Ludzi ma za nic. I co najlepsze zniża się inteligencja do Pan gżesia hehe. Zwalnia ludzi mądrych i ze znajomością języków. Pewne zagrożenie dla kilku osób. Lepiej przyjąć ludzi pokroju czosunia.Nie myśleć tylko (usunięte przez administratora) A i z ucha dobrze strzelać. Kariera lidera murowana jak chcesz awansować. Jak może jeden człowiek manipulować szefem. Chyba że szef też mal taka ścieżkę awansu jak wspomniały lider. Nie wygodnych osób należy się pozbyć. Panie budzimy się bo zaraz będzie już za późno. Zacznijcie szanować ludzi z produkcji. Pozdrawiam

Inwigilator
@Sebek

Brygadzista steryd to analfabeta wtórny po podstawówce.Jego ego przerasta szyszynkę dlatego pozostał mu krzyk i wykorzystywanie swoich podpierdków.Ostatnio doszły słuchy że obgaduje swoje pracownice , co by im to nie zrobił jako maczo.Degrengolada i wywóz odpadów na lewo dla swoich...No i najlepsze że cała okolica spać nie może bo frezują te trujące sklejki ręcznie a pisk przeraźliwy.Bhp to tam niema.Szkoda zdrowia bo pyły strasznie szkodliwe, masek profesjonalnych brak, wentylacji brak bo oszczędzają i wietrzą na ludzi otwierając sobie bramy dookoła.

ZN
@Inwigilator

Obgaduje ? Kogo i co masz konkretnie na mysli ?

Nosacz

Ja robię swoje i nic Ci do tego( nie ma skarg tego tupu na moja osobę) Pisze tylko co mnie (usunięte przez administratora) w tym zakładzie. A ze robi to najbardziej wspomniana księżniczka to już nic nie poradzę. Nie będę się zwalniał z firmy bo ktoś leci w kulki a wszyscy to dobrze widza. Każdy ma swoje za uszami jeżeli chodzi o rzetelność pracy ale nie każdy robi to w taki sposób. Ja Cię nie pozdrawiam bo wyczuwam negatywna energię płynąca z Twojego posta.

Kierowca

Czytam i czytam i ogólnie firma ok ale zamiast wypisywać głupoty to radzę wziąć się za posprzątanie placu. Na innych firmach porządek jest a tutaj bandy porozrzucane niepozamiatane a plac przed firmą to wizytówka firmy . Ogólnie firma na plus

XD
@Kierowca

Płac przed firma wizytówka firmy? Większej głupoty nie słyszałem. Może jeszcze dywan rozwinąć? Puknij się w głowę kierowco. To ze jest (usunięte przez administratora) znaczy ze w hali jest zapierdol i nikt nie ma czasu wyjąc i posprzątać. A szczególnie w taki upał na dworze. A i skąd możesz wiedzieć jaka jest firma jeżeli jedyne co widzisz to brama wjazdowa i porozrzucane paski bindy. Ręce opadają ????????

Ziemniaczana Dama

Dorośli ludzie a mam wrażenie, że nie zdają sobie sprawy jak wygląda praca w innych firmach, w porównaniu do których w Koskisenie jest naprawdę nieźle... Firma rozwinęła się, co za tym idzie liczba zleceń również wzrosła ergo pracy jest więcej dla WSZYSTKICH, w tym dla liderów, których zadaniem jest dopilnowanie wszystkiego, więc nie ma co się dziwić, że czasami czegoś nie ogarną. Produkcja nie popełnia błędów jak rozumiem? Bo z reklamacji wynika co innego. Przykro mi, że już nie można się obijać jak kiedyś, naprawdę, ale mam radę, przeczytajcie sobie definicję słowa "pracownik" oraz "umowa o pracę", może coś się niektórych rozjaśni. Nie chcę nikomu ubliżać, ale przypomnę, że jesteśmy tylko ludźmi, żadne z nas nie może być alfą i omegą, dlatego też bądźmy dla siebie w porządku, nie podkładajmy sobie kłód pod nogi i pilnujmy czubków swoich własnych nosów a wszystkim będzie się lepiej żyło ;) Pozdrawiam!

Czy w Koskisen Sp. z o. o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jumi

Nagrody? A za co ? Wypłata to nagroda za przepracowany miesiąc haha

Pan Przemysław

Tak. Nagroda w postaci co miesięcznej premii. Oscyluje w granicach 1300 zł brutto także nie ma tragedii. Poza tym wczasy pod gruszą jeśli idziesz na 2 tyg urlop od 750 do 1500 w zależności jaką masz dużą rodzinę i ile zarabiasz.

Neutralny

Wy ludzie naprawdę nie macie innych zajęć i problemów zacznijcie lepiej krzaki na wiosnę przycinać bo nie jednemu pewnie z was ogród zarósł, nie wspomnę o mózgach. Siedzicie i wymyślacie tylko zamiast zająć się czymś bardziej pożytecznym!!!!

Neutralny

Czytam to wszystko i zastanawiam się co ludzie mają w głowach, obwinianie kogoś bo nastały czasy w naszej firmie że jest dużo roboty nic nam nie da ,a tylko po gorszy naszą sytuację zamiast być jako jedna drużyna i spiąć się wszyscy razem aby robota szła to szukamy winnego i tym samym sobie szkodzimy .Wiadomo są dni gorsze i lepsze ,zajmijcie się w końcu robota , a nie kręceniem afer bez powodu !!!

Ktoś
@Neutralny

Wydaje mi się, że piszą takie bzdury ciągle osoby które chcą dotknąć władzy ale nie tędy droga aby zostać liderem czy kimś trzeba się pozytywnie wykazać i ciężko pracować podpier... Innych liderów nic wam nie da zajmij się jeden z drugim swoją pracą to może coś osiągniesz i skończcie pisać na tej stronce tylko żyjcie bardziej ważniejszymi rzeczami

M@ły

Co odnoście Brygadzisty z 1zmiany,nie ma żadnych problemów z Panem R. Ten co napisał ten komentarz to naprawde jest żałosny wykonuję swoją tylko pracę i polecenia odgórnie czy to jest takie trudne chyba nie wez się zamień na kilka dni jako lider a on pójdzie na produkcję zobaczymy czy wytrzymasz tempo odpowiedzialności za wszystko. Z jednego Brygadzisty zeszliście teraz trzeba na drugiego siąść nie podoba wam się praca w firmie nikt was nie trzyma na siłę w okolicy jest pełno firm które napewno będą wam popuszczać wszystkie wasze zachowania w stosunku do Brygadzistow. Brawo za brak odwagi dla tego co napisał opinie zeby powiedzieć w oczy co go boli. Żałosne wpisy naprawdę to chyba nie firma tylko podstawówka z takim nie odpowiedzialnym zachowaniem jak ten ktoś co napisał. W komunalce potrzebują do zamiatania ulic a więc jak coś ci się nie podoba do się zwolnij tam napewno będziesz miał lepiej

@M@ły

Wyzwanie kogoś od takich i owakich, poniżanie to twoim zdaniem polecenia odgórnie?? He he dobre! Mówisz zamień się.. jestem ciekawy Jak by on się zamienił ile by zrobił na zmianie?! Z tego co pamiętam jak był pracownikiem to sam się ociągał! Piszesz nie podoba się praca... A właśnie że praca mi się podoba...tylko czemu pracownik ma zmienić pracę?!! Skoro może brygadzista! Każdy tu pisze po to aby z brygadzista coś zrobić... tylko wiadomo że nikt nic z tym nie zrobi! Skoro nie radzi sobie z zarządzaniem zmianą i z poprawnym traktowaniem pracownika! Sam piszesz tu na stronie A komuś wytykasz że podstawówka?!! Zresztą tak jak ktoś już tu wcześniej napisał ta strona po to jest aby napisać opinię! Każdy ma swoje zdanie, każdy pracuje na innej zmianie, każdy ma prawo pisać to co się komu podoba A raczej nie podoba!

Nieznajomy

Widzę, każdy tu ciśnie 1 brygadziste! A innych nie ma??!! Pan Radosław też dobry jest! Zastrasza ludzi to premią to kierownikiem a sam się za robotę nie weźmie! Tylko dyrygować!! Każdy ma go dosyć obrósł w piórka!! Nie szanuje w ogóle ludzi każdego ma za nic! Taki ktoś nie powinien być brygadzistą i zarządzać zmianą bo sam nie wie co jest pięć! Pracownicy za niego robią papierkową robotę!! Na żadnej maszynie nie potrafi nic zrobić! Co to ma być! Brygadzista powinien wszystko wiedzieć i umieć! A nie chodzić i się uważać za ważnego ???????? ha ha śmiech na sali! DRAMAT! Zapomniał wół jak cielęciem był i w poprzednich zakładach był traktowany jak ..... W żadnym zakładzie w okolicach czegoś takiego nie ma że brygadzista poniewiera pracownikiem, nie ma! Co do samej firmy jest naprawdę Bardzo na plus+ zarobki nie są złe! Tylko zarządzanie ma kiepskie! Był kiedyś dobry brygadzista Pan Jacek ale cóż dobre długo nie trwa i trzeba było zdegradować bez konkretnego powodu!

Ktoś tam
@Nieznajomy

Prawda, prawda i jeszcze raz prawda

Niko
@Nieznajomy

Takie bzdury o firmie i brygadzistach pisze tylko osoba która nie ma mózgu i inteligencji. Zajmij się lepiej pracą a nie psuciem komuś opinii a jak coś ci się nie podoba to się zwolnij imbecylu.

@Niko

No po twoim wpisie właśnie widać kto nie ma mózgu i inteligencji.... jak masz kogoś pouczać zacznij od siebie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Koskisen Sp. z o. o. - Toporów

• Jak się pracuje w Koskisen Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koskisen Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koskisen Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Koskisen Sp. z o. o.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • PGR 6
    66-220 Toporów