Bardzo miła firma i atmosfera pracy.
Bardzo elastyczny czas pracy - w czasie studiów zdarzało mi się pracować w niedzielę rano.
Brak jakichkolwiek nadgodzin, jest opcja dorobienia sobie za bycie pod telefonem.
Z ciekawszych benefitów - lekcje angielskiego i kursy pluralsight w czasie pracy.
Jest też praca zdalna, tu ciekawostka przez RDP - dla mnie wyjątkowa zaleta - nie trzeba targać laptopa w tę i z powrotem,
a wydajność jest o wiele lepsza na PC.
Może doskwierać lekki brak różnorodności / dynamiki - ludzie raczej się nie zmieniają z dnia na dzień czy miesiąca na miesiąc.
Jeśli ktoś jest zmęczony korporacyjnym życiem to dobra alternatywa.