Opinie o Slawa Sp. z o.o. sp.k. w Wadowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Slawa Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slawa Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slawa Sp. z o.o. sp.k. w Wadowice

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Slawa Sp. z o.o. sp.k.?

Ciekawy Nowy wpis

Hej. Mam pytanie jak wygląda jazda w firmie? Chodzi mi o to czy raczej poukładana, czy jakaś masakra jak to czasami bywa? Jak z zarobkami?

Rafał

Jak masz odwagę oceniać firmę napisz swoje imię, napisz ile czasu tu pracowałeś/ujesz, no chyba, że wiesz, iż Twoją wiarygodność łatwo będzie można podważyć. Co to znaczy kiedyś (było fajnie) i co takiego Ci nie odpowiada? Kto Ci powiedział, że nie podpiszesz wypowiedzenia za porozumieniem to kasy nie będzie? Tak jeden usłyszał, że jak nie rozstaniemy się za porozumieniem to zobaczy wynagrodzenie zgodnie z litera praw tj. 10 - go przelewem, A może to Cię boli, że firma nie chce z Tobą współpracować, (ale w sumie chyba nie masz czego żałować skoro jest tak źle) To teraz pytanie dlaczego firma pozbywa się pracownika w dobie gdy jest ich brak, gdy zakupuje nowe samochody i przyjmuje nowych kierowców. Zapytajcie tych co odeszli z firmy i w ostatnich 2 miesiącach wrócili - jest ich 4!!!!!

Rafal

Godne pożałowania Jak się ma kulturę to się rozmawia i mówi prosto w oczy. Od 5 lat nie było w firmie kierowcy z którym nie przeszedłem na Ty Wiec chyba ktoś lawiruje i nie wie o czym mówi Nastepny kierowca dzis dzwonił z pytaniem o powrót Wiec chyba nie jest tak źle

Rafal

Przedstaw się to pogadamy o faktach A nie o pomówieniach No chyba ze się wstydzisz prawdy Ja jestem gotowy do prawdy przed każdym Tak akumulator jeden Auta są sprawne i ma bierząco naprawiane A tempomat ma działać ale jest najmniej potrzebnym systemem wg Renault wiec jakakolwiek usterka to system w pierwszej kolejności odcina A prawda jest taka KIEROWCY co na dostawczakach nie potrafią poniżej 14L / 100 spalania zrobić i uważają ze to nic dziwnego

Kris Nowy wpis
@Rafal

noga mnie boli i głowa od spalin istotę do Kościoła się pomodlić pozdrawiam

Gregor Nowy wpis
@Rafal

widać że nigdy nie jezdziliscie tylko Oracle kierowcami to ja Wasz były pracownik teraz z licencją rządową na przewóz szczepionek.nawrodzcie się i wierzcie w dobroć moje Misie

Arek

Nie jestem pracownikiem, ale współpracuje z firmą Slawa od lat. Osoba, która napisała że właściciel nie wie co się w firmie dzieje to chyba wyraża opinie o nie tej firmie z Wadowic co trzeba. Zarówno W (celowo nie Pan bo znamy się lata i jesteśmy na Ty) jak i Pan S są jednymi z niewielu właścicieli firm, mających pełna wiedzę o wszystkim. A tak sympatycznych fajnych ludzi zaangażowanych w biznes i potrafiących utrzymac relacje z ludźmi na poziomie top to serio szukajcie że świecą. Dla pełen wiarygodnosci sie mogę przedstawić Arkadiusz Musiał. Jeśli ktoś chce to i nr telefonu podam i adres emial.

Czy po rozmowie w Slawa Sp. z o.o. sp.k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Zostaw merytoryczną opinię o Slawa Sp. z o.o. sp.k. - Wadowice

• Jak się pracuje w Slawa Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Slawa Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Slawa Sp. z o.o. sp.k.
  • Piłsudskiego 1