Opinie o Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k. w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k. w Środa Wielkopolska

Czy w Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k. pracuje się na open space?

Mirek Nowy wpis

1. Bardzo miła atmosfera 2. Wyważone i spokojne szefostwo (w szczególności właściciel firmy), które przede wszystkim na pierwszym miejscu stawia pozytywne relacje z pracownikiem. Wzajemny szacunek najważniejszy. Żadnych krzyków, upokarznia czy nagetywnego motywowania do pracy. Bardzo wysoki stopień kultury osobistej. 3. Bogaty system wynagrodzeń i premiowania (niemalże co miesiąc) - jak na Środę Wlkp. to zarobki są naprawdę wysokie. Premie świąteczne (również na Wielką Noc), "grucha". Bardzo dobrze rozbudowany Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. 4. Nie ma problemy z braniem wolnego, również tego 2-tygodniowego 5. Praca lekka i przyjemna Serdecznie polecam

Mirek Nowy wpis
@Mirek

Czy to pisać Polak? Ja być rozbawiona jak to czytać.

Pracownik Nowy wpis
@Mirek

Komentarz bardzo dobrze przedstawia sytuację w firmie tyle że to odbicie lustrzane...

Julia

Cześć, Wug MB poszukuje obecnie montera urządzeń grzejnych, czy polecacie aplikować na to stanowisko? Może ktoś wypisałby mi jakie są plusy pracy w tym miejscu? Niżej we wpisach czytałam o dobrej atmosferze i o tym, że praca nie jest stresująca. A jak zarobki? Są podwyżki, premie?

Jak wygląda socjal w firmie ? Czy są jakieś dodatki wakacyjne, wczasy pod gruszą, paczki lub premie świąteczne, 13 pensje, itd. ??

Firma Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Magazynier - Pakowacz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Generalnie nie ma większych problemów. Praca nie jest stresująca ;)

grzałka

Firma się rozwija, słaby poziom szkoleń a technolog tej firmy jest fałszywy i stronniczy zgłaszane problemy potrafi tak obrócić by nie miał "zawracanej (usunięte przez administratora) Główny mechanik to tylko jakaś przechwałka za którego robotę wykonują "podwładni mechanicy" co wielokrotnie ratują mu tyłek przed szefem. W zarządzie zasiadła osoba która nie ma pojęcia co właściwie dzieje się w firmie "pani prezes". W tej firmie atmosfera jest bardzo wporządku, łatwo dogadać się z innymi pracownikami, lecz nie można tego powiedzieć o "biurze". Wszelkie sprawy najlepiej załatwiać osobiście z szefostwem gdyż jest to droga najszybsza również dotycząca działania produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k.?

Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k.
  • Ignacego Paderewskiego 34
    63-000 Środa Wielkopolska

Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Wug MB Sp. z o.o. sp.k.