Opinie o SFG Tomasz Zub Sp.K. w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SFG Tomasz Zub Sp.K., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SFG Tomasz Zub Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFG Tomasz Zub Sp.K. w Olkusz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Piotr Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam, szef umawia się na inna stawkę niż później wypłaca . Nie jasny sposób rozliczania przy każdej wypłacie liczy po swojemu , pracownik nie wie w jaki sposób wylicza wypłaty..

Anna Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam

Wierzymy, że w Polsce może istnieć rynek pracy bez tajemnic. Możesz się do tego przyczynić już teraz. Dodaj szczerą opinię na temat firmy SFG Tomasz Zub Sp.K. w mieście Olkusz jako pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o SFG Tomasz Zub Sp.K. - Olkusz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SFG Tomasz Zub Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy SFG Tomasz Zub Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFG Tomasz Zub Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SFG Tomasz Zub Sp.K.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Króla Kazimierza Wielkiego 40
    32-300 Olkusz
  • NIP: 6372192335 REGON: 122867629 KRS: 0000463683

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SFG Tomasz Zub Sp.K.