Opinie o Compan-It Sp.K. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Compan-It Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Compan-It Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compan-It Sp.K. w Jelenia Góra

Niko

Nie przestrzega się tutaj żadnych przepisów. BHP, kodeks pracy, RODO - prezesik ma to w nosie. Normą dla tego człowieka jest palenie cygar w miejscu publicznym (jego firma ale bez przesady żeby każdy musiał wąchać i wdychać ten fetor). Pracownicy są spoko, oprócz jednej nowo zatrudnionej osoby (sama nie wie na jakim jest stanowisku), słowo proszę i dziękuję prawie nie umie używać, za to za rozkazy bierze się od pierwszego dnia. Aktualnie wprowadzane są akcje jak w korpo, niestety nie dotyczy to polepszenia warunków pracy i płacy. Prezes tego czegoś ma za nic ludzi i nie szanuje ich, rozmawiać z ludźmi też nie potrafi to zatrudnił "psa" do szczucia. Ta czarna owca bardzo psuje firmę i atmosferę. Na zleceniu nie będziesz zgłoszony do ZUS i u lekarza problem. Lepiej omijać szerokim łukiem tą firmę, rozwoju żadnego i kasa też stoi w miejscu. A teraz jeszcze korpo chcą z tego zrobić.

@Niko

To jakie kwestie z BHP np. nie są przestrzegane? O jakich akcjach jak w korpo piszesz? Bo nie mam zielonego pojęcia, o co chodzi... W takim razie na jakie wynagrodzenie - tak około - można tu liczyć, skoro kasa stoi w miejscu?

Kinko

Praca jak praca , dobrze płacą ale wymagają, jak się nie obijasz to nie ma problemu i tyle , duży plus to młody zespół i mało która firma robi takie rzeczy

@Konrad

Więc ktoś ma problem z wystawianiem ogłoszeń na olx ;)

Wiktoria Nowy wpis

Nie wiem czy ktoś będzie jeszcze pamiętał ale była w 2021 oferta na pomocnika księgowej można sobie zobaczyć bo nadal tu jest. Aktualnie jakby przyjęli to w ogóle są perspektywy na tym stanowisku? Na awans wyżej w sensie.

Jaruś Nowy wpis

Przestrzegam przed zatrudnieniem w firmie Compan-IT, Prezes nie wypłaca wynagrodzeń na czas zgodnie z zapisami we własnej umowie, mało tego umowa o pracę celowo jest skomplikowana co w przyszłości może rodzić dodatkowe problemy. Uważajcie ludzie co podpisujecie, bo tak skonstruowana umowa to kruczki prawne. Po rozwiązaniu umowy zapomnijcie o urlopie, ekwiwalencie, a świadectwo pracy z pewnością będzie zawierało błędy (PIT także). Wchodząc do tej firmy stajesz się (usunięte przez administratora) i "tańczysz" jak ci zagrają (nie zawsze będzie to fajna gra).

Kiedyś była tu kwestia netto-brutto, że były jakieś pomyłki odnośnie stawek. Może i wnioski zostały wyciągnięte, bo teraz kawa na ławę jest napisane, że asystentka biurowo - administracyjna ma mieć 5.000-6.000 zł brutto. Mnie osobiście pasuje taki przedział. Tylko jedno "ale" - wśród obowiązków jest księgowanie. Chodziło o dekretację faktur, czy rejestrowanie w systemie? Bo za te widełki, to księgowa z wykształceniem nie przyjdzie. A ja nie jestem nią :/

była Nowy wpis

Jeszcze trochę to będziesz robić kadry za te samą stawkę, a to dopiero początek (usunięte przez administratora) jaki jest w tej firmie. Pracowników prezesik zwalnia bo np. biorą opiekuńcze na dziecko, do tego nie pozwala odbierać dni za święto w myśl zasady "nie, bo nie".... Można pisać wiele na temat firmy i J. Danc.

Kiedyś jakoś trzy lata temu szukali pomocnika księgowej.chciałam zapytać, czy aktualnie jest takie stanowisko i ewentualnie czy w przyszłości jest możliwe przejście na księgowego po przepracowaniu jakiejś określonej ilości czasu. Jak obecnie to możliwości wyglądają na przyszłość?

Aplikowałeś do firmy Compan-It Sp.K.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kinko

ktoś
@Kinko

Jak wrażenia z pracy? (usunięte przez administratora) gdzie trzeba wyrabiać się w jakiś limitach czasowych? Jak z przerwami? Jeśli chodzi o delegacje to są dodatkowo płatne?

Ryszard
@Kinko

Wiadomo że jak płacą to wymagają. Tak jest wszędzie? Nie ma nic za darmo. Dodasz ile jest tej kasy? Bo jak dobrze to wyobrażam sobie że powyżej 4 tysięcy na rękę się wyciągnie? Trafiłem?

Xxx
@Ryszard

Nie trafiłeś, 3,5 na rękę taki standard w tej firmie, ogólnie nie jest zorganizowana i trochę zjanuszowana moim zdaniem

Informatyk
@Xxx

To po jaką cholerę w ogłoszę iu o.prace na technika informatyka/ elektronika piszą, że dają 6000-7500 brutto... ?

@Informatyk

Może po to, żeby ktokolwiek przyszedł na rozmowę i ewentualnie dał się oczarować? Skądś informatyków muszą brać jednak. Może też on przekoloryzował w tej stawce?

inf
@Marzena

No tak Marzenko jak mówisz ale... jaki jest w tym sens? przecież to bzdura...

Xxx
@inf

No właśnie. Jaki jest sens dawać widełki finansowe, na ktore ich nie stać? Chociaż coś negocjowali ?

@Xxx

Wiesz co no ja nie jestem w stanie wejść im do głowy, nie wiem co tam się odbywa. Ale tu musiał być jakiś cel, przecież nie dawaliby się tak ośmieszać, po co psuć sobie renomę?

IT Boss po szkole
@Marzena

Może być że to kwota po okresie próbnym? zazwyczaj po okresie próbnym miałem podnoszoną wypłatę. Wysłałem zgłoszenie o pracę przez ich stronę internetową, dobrze się prezentuje, wygląda na profesjonalne podejście skoro się pofatygowali o taką opcję aplikowania

@Kinko

Ale jak mogą dobrze płacić jeżeli ich ostatnie ogłoszenia to: Specjalista ds. serwisów aukcyjnych 3800-4000 brutto Technik informatyk / elektronik 4500-5500 brutto Sekretarka/asystentka 4000-4500 brutto Gdyby brutto było netto to ok ale nie wiem jak można komuś proponować z takimi obowiązkami jakie opisują takie kwoty. Pamiętaj ogłoszenie na sprzątaczkę sprzed kilku tygodni to bardziej się opłacało być sprzątaczką nic kimś z ogromem obowiązków.

@Ania

Witam Aniu! Oczywiście zgadzam się z Tobą. Ich ogłoszenia są śmieszne. Zastanawiałem się czy przypadkiem kierownik nie poprosił pracowników żeby dodawali tutaj pozytywne wpisy :) Takie miałem wrażenie... Pozdrowienia Aniu!

Konrad
@Adriannnnn

Zadzwoniłem do nich z ciekawości, okazuje się że to są stawki netto (na O L X)

@Konrad

Więc ktoś ma problem z wystawianiem ogłoszeń na olx ;)

kadrowa

Większość osób zadaje tutaj pytanie o wysokość pensji, a wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "praca compan-it". Pracownik magazynu oraz technik informatyk mogą liczyć tutaj na wynagrodzenie w zakresie 4,500-5,500 zł BRUTTO, czyli na rękę średnio wyjdzie 3,397-4078 zł NETTO. Najniższa krajowa obecnie to 4242 zł brutto - 3221,98 zł netto.

@kadrowa

Zgadza się, to można sprawdzić, ale mnie z kolei interesuje inna kwestia, również związana z zarobkami. Czy po jakimś czasie, np. po kilku miesiącach, można liczyć na coś więcej? Tzn. czy dają jakąś większą kwotę od tej początkowej? Jest umowa o pracę już na start?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Compan-It Sp.K.?

Niko

@Niko

Dominika

Pół roku temu był poszukiwany technik IT i ciekawi mnie, jakie pieniądze wiązały się z tym stanowiskiem, skoro 2 lata temu specjalista ds. serwisów aukcyjnych miał widełki 3-5 k brutto? Może ktoś określi aktualną skalę zarobkową juniora IT?

Zuzia

Witam mam pytanie odnośnie pracy jakie są w tej firmie stanowiska?czy są przyjęcia?Pozdrawiam.

Kuba z praktyk

Miałem okazję być na praktykach w tej firmie i chciałbym po szkole tu pracować. Pracownicy bardzo mili, mogłem się dużo nauczyć, nowoczesny sprzęt i super warunki. Elektronik pozdrawia!!!

Szkoda czasu

Szkoda marnować czas na tą firmę. Rozmowa z dwójką Panów i Marcinek siedzący w kącie klepiąc coś na komputerze. W jaki sposób ma on później zatrudnić człowieka jeśli nawet nie uczestniczy w rozmowę? Dyrektor już zaprasza na dzień próbny po czym Marcinek jednak to odwołuje po dłuższym czasie oczekiwania na jakikolwiek kontakt. Nie polecam. Totalny brak profesjonalizmu i jakiegokolwiek szacunku do człowieka aplikującego

Kandydat 2115
@Szkoda czasu

A może "Marcinek" nie był od decyzji o zatrudnieniu skoro nie przeprowadzał z Tobą rozmowy? Możliwe że trafił się inny kandydat z lepszymi kwalifikacjami? Wiem że firmy mają nieraz po kilka rozmów kwalifikacyjnych co dzień, stanowisk w ogłoszeniach ta firma ma sporo.

Szkoda czasu.
@Kandydat 2115

Ojj widzę frustrację :) Nie złość się tak. Miałem być zaproszony na dzień próbny (informację od dyrektora) po czym 0 kontaktu. Według mnie słaba firma i podejście ale to tylko i wyłącznie moja opinia. Nie spinaj się tak :)

Fajna firma

Bardzo duży plus to zgrany zespół pozytywnych ludzi dzięki czemu atmosfera jest wspaniała. Praca od 9-17 a wynagrodzenie zawsze na czas. Właściciel firmy z mega dużymi ambicjami, jest z kogo brać przykład

@Fajna firma

A jak przejawiają się te ambicje szefa, to się jakoś przekłada na pracowników?

Fajna firma
@Marta

Tak, Jest motywacja, budowanie firmy i bycie jej częścią bo wkład pracowników jest bardzo ważny a to się też przekłada na zarobki które są coraz lepsze a także na możliwość awansu na wyższe stanowisko bądź ciekawsze obowiązki. Kadra pracownicza jest dość stała, jest kilka nowych osób ale wszyscy grają do tej samej bramki i działają zespołowo, wspólnie osiągając sukces. Nie jest łatwo się tu dostać ale jak komuś się uda to myślę że będzie zadowolony :)

Marcel

Polecam prace w tej firmie. Można zarobić dobre pieniądze.

@Marcel

To zależy dla kogo jakie pieniądze są "dobre" wyżyć wyżyjesz...

@Tomek

A podasz chociaż widełki na to całe wyżycie?

@Marzena

To już chyba indywidualna sprawa (kredyty, opłaty itd) No ale patrząc na koszty życia to 4000 to jest według mnie minimum ma skromne życie...

@Tomek

No tak i ponad te 4 idzie tu wyciągnąć? To chyba całkiem sporo co?

Marzena

Poważnie nie? A o jakim stanowisku tak właściwie myślisz? Bo na pewno jest ktoś kto zarabia ponad czwórkę tutaj, pewnie mega długi staż jest potrzebny?

Pracownik IT
@Marzena

Zarobić tu 4 tysiące to nie jest problem a można nawet o wiele więcej, zależne od stanowiska. Bardzo dobre warunki pracy i przyjazna atmosfera

Filip

Porządna firma, dobrze traktują ludzi i wypłata zawsze na czas

ByłyPracownik

Atmosfera nie jest zbyt fajna, wśród pracowników fajna, pracodawca ala "fajny gość" a tak naprawdę to trochę wprowadza nieprzyjemną atmosferę, duży przemiał ludzi, kamery wszędzie, trochę januszex jednak, wg mnie mało rozwijająca praca w której można utknąć, lepiej szukać czegoś lepszego

Arek

Nie wiem skad tu tyle negatywnych opinii. Pracuje tu już dłuższy czas i wszystko jest w porzadku

Piotrek

Pracowałem i mogę polecić. Ciężko doszukać się wad.

@Piotrek

Oprócz tego, że są bardzo niesłowni.

Technik IT

Pracuję w Compan-IT od 4,5 roku i widzę wiele negatywnych opinii od osób które NIGDY tu nie pracowały (Marek, Tomek, Inf, Xyz, It...) Nie każdego przyjmują, też wymagają doświadczenia a to że się przyjdzie na rozmowę o pracę nie znaczy że muszą zatrudnić

Przemek

Polecam!! Pełen profesjonalizm i dobre warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Compan-It Sp.K. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Compan-It Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Compan-It Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compan-It Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compan-It Sp.K.
3.7/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Wolności 150
    58-500 Jelenia Góra