Opinie o Projekt A.L. Development Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Projekt A.L. Development Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Projekt A.L. Development Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt A.L. Development Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Dominika Nowy wpis

Są tu jakieś prowizje dla agentów nieruchomości?

Albert Nowy wpis

Spoko firma tylko nie wiem czemu sprzedają mieszkania bez dzwi wejsciowych

Ramirez Nowy wpis

@Kap Tylko, że to jest forum pracownicze więc nie rozumiem ską pomysł zostawianie takich informacji, konkurencja ?

Kap Nowy wpis

Przestrzegam przed tym deweloperem! Ogromne opóźnienia, utrudniony kontakt, zapewnienia bez pokrycia, brak szacunku do klienta i ciągle zbywanie! Po oddaniu budynku z mnóstwem usterek deweloper umywa ręce od wszystkiego, a mieszkańców zostawia z budynkiem, którego dach niedługo będzie walił się mieszkańcom na głowę! Mnóstwo niedociągnięć, brak przekazania podstawowej dokumentacji na temat budowy, problemy w budynku i mieszkaniach pojawiają się na każdym kroku i oczywiście rękojmia tego dewelopera "nie obowiązuje", bo zawsze ma jakąś wymówkę. Nie polecam!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Projekt A.L. Development Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jo

Potwierdzam wpisy poprzedników. Bardzo duże opóżnienia na budowie. Po wybudowaniu brak kontaktu, nie usuwają usterek, znikęli, zostawiając problemy mieszkańcom - dramat. Nie polecam.

Lidia
@Jo

Przykro to czytać. Chodzi o Rezydencję Marki? Z tego, co wiem, to reklamowana jest na ich stronie jako "produkt idealny". Próbowaliście jakiegoś zbiorowego nacisku?

Mieszkanka

Również nie polecam dewelopera, ciężki kontakt w trakcie budowy, nie wywiązywanie się z żadnych terminów, brak realizacji napraw, duże opóźniania w odbiorze budynków.

mieszkaniec_ban

Firma po oddaniu budynku z bardzo dużym opóźnieniem przestała odpowiadać na pisma, telefony

przyszly mieszkaniec

Nie polecam tego dewelopera. Mnóstwo nerwów i opóźnień.

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt A.L. Development Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Projekt A.L. Development Sp. z o.o. sp.k.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa

Projekt A.L. Development Sp. z o.o. sp.k.